حفاظ نرده دیوار حیاط دزدگیر روی دیوار

حفاظ دیوار حیاط

تولید کننده انواع حفاظ دیوار حیاط ساختمان با پایینترین قیمت و بالاترین کیفیت همراه با رنگ و نصب در تمام مناطق ایران . انواع حفاظ برای دیوار به چند دسته از نوع حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و حفاظ خاری و حفاظ لیلیوم و حفاظ آبشاری تقسیم بندی می شود.

قیمت نرده حفاظ روی دیوار حیاط

قیمت حفاظ آهنی روی دیوار حیاط معمولاً بستگی به نوع حفاظ دارد و علاوه بر آن میزان تراکم عرضی و طولی و همچنین ارتفاع در قیمت آن تأثیرگذار است. علاوه بر قیمت هایی که در بازار داده می شود هزینه های حفاظ روی دیوار حیاط جزء موارد دیگر نیز می شود که در ادامه به توضیح آن می پردازیم. در نظر داشته باشید که برای دو مدل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در تراکم و ارتفاع های یکسان اختلافی تقریباً ۱۵ درصدی موجود است و حفاظ بوته ای در شرایط برابر ۱۵ درصد گران تر از حفاظ شاخ گوزنی است. در محاسبه هزینه حفاظ روی دیوار باید به این موارد توجه داشت که علاوه بر قیمت حفاظ مواردی همچون هزینه بارگیری و حمل ونقل به عهده مشتری بوده و همچنین هزینه نصب و لکه گیری به ازای هر متر محاسبه می شود و باید توسط مشتری پرداخت شود که معمولاً این هزینه متری ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان است. در محاسبه قیمت حفاظ آهنی روی دیوار باید در نظر داشت قیمتی که ارائه می شود بر اساس چه سایز میله گرد بوده و نوع رنگ کوره ای است یا روغنی و همچنین جوشکاری دورو بوده یا تک رو. اگر بخواهیم به صورت کلی فرمول محاسبه قیمت حفاظ آهنی روی دیوار را بیان کنیم، ابتدا وزن و نوع ماده را مشخص کرده سپس اجرت جوشکاری و رنگ کوره ای و کلیه هزینه های تولید محاسبه می کنیم. فرض کنید حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع ۷۰ و وزن هر متر ۱۰ کیلو را می خواهیم حساب کنیم. قیمت روز آهن در وزن آن ضرب شده و با هزینه های تولید مانند جوشکاری و رنگ کوره ای که به ازای هر متر محاسبه می شوند جمع کنید، این مبلغ برابر با هزینه هر متر حفاظ روی دیوار است. برای اینکه از هزینه های اضافی پرهیز شود بهتر است در انتخاب نوع حفاظ و سایر موارد دقت شود تا هزینه های دیگری مانند تغییر رنگ، بر آن اضافه نشود. همیشه باید به خاطر داشت که هزینه حفاظ روی دیوار جزء هزینه هایی بوده که برای تأمین امنیت لازم و ضرروی است.

حفاظ نرده حیاط نرده لیلیوم دزدگیر روی دیوار حیاط حفاظ نرده دیوار حیاط دزدگیر روی دیوار ساده

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

603 7800 0912