حفاظ دیوار

قیمت حفاظ روی دیوار به چه صورت می باشد و این نرده های دیواری چه ویژگی هایی در ساختار تولیدشان دارند ؟ نرده حصار دیوار به عنوان تجهیزاتی امنیتی از گذشته تاکنون اهمیت بسیار بالایی داشته اند و در حال حاضر می توان ساختمان های بسیاری را با انواع حفاظ دیوار آهنی مشاهده نمود که هر کدام با استفاده از مدل های مختلفی از این نرده های محافظ ایمن شده اند.

حفاظ دیوار

حفاظ روی دیوار: تقویت امنیت و زیبایی ساختمان

حفاظ روی دیوار یکی از تجهیزات امنیتی حیاتی است که باعث تقویت دیوارهای ساختمان می شود. این حفاظ ها به دلیل اهمیت امنیتی که دارند، در منازل مسکونی، باغ ویلایی و سایر مکان ها استفاده می شوند. هدف اصلی نصب حفاظ ها، مقابله با سارقین و افزایش سطح امنیت در محیط زندگی است.

انواع مختلف حفاظ ها برای منازل و باغ ها

حفاظ روی دیوار به انواع مختلفی تقسیم می شود که هر یک دارای ویژگی ها و ظاهری منحصر به فردی هستند. مدل محبوب حفاظ روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی و سرنیزه ای است که در بازار ایران با نام های مختلفی شناخته می شود. حفاظ دیوار لیلیوم نیز از جمله طرح های زیبا و ایمنی بیشتری برخوردار است. با نصب حفاظ روی دیوار، امنیت مناطق عمومی و خصوصی بهبود می یابد. به ویژه در ورودی های باغ، ویلا و دور ساختمان مسکونی، نصب حفاظ توصیه می شود زیرا این تجهیزات نه تنها از دسترسی غیرمجاز به ملک جلوگیری می کنند، بلکه به زیبایی و دکوراسیون محیط نیز افزوده می شوند.

اهمیت و نیاز به نصب حفاظ روی دیوار در ساختمان انواع حفاظ های دیواری برای افزایش امنیت منازل نصب و انتخاب حفاظ دیواری مناسب برای باغ و ویلا انتخاب حفاظ روی دیوار ساختمان حفاظ مدرن برای دیوار روش اجرای حفاظ دیواری حفاظ روی دیوار امنیتی زیبایی و ایمنی در کنار هم، حفاظ دیواری لیلیوم نمونه های طراحی حفاظ روی دیوار با کاربری متفاوت بهترین حفاظ روی دیوار باغ ویلا

انواع پرکاربرد حفاظ روی دیوار

تولیدکنندگان حفاظ دیوار مدل های متنوعی را به بازار عرضه می کنند. این انواع شامل:

حفاظ شاخ گوزنی

امروزه برای امنیت در منازل و مکان های تجاری از سیستم هایی مانند فنسهای الکتریکی ، قفل های الکترونیکی ، دوربین های مداربسته ، انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی fence shield Deer Horn ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ آبشاری ، حفاظ نیزار، حفاظ بوته خاری طرح حفاظ شاخ گوزني و … استفاده می شود. توصیه می شود جهت افزایش امنیت ساختمان خود، نصب حفاظ ساختمان را در برنامه های خود داشته باشید.

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال مختلف خم کاری و ساخته شده است. سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میشوند . که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود . حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن نوک حفاظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار نرده شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای نوعی از حفاظ های خاردار می باشد که بر روی دیوار ها جهت حفظ امنیت استفاده می شود از مزایای حفاظ بوته ای می توان به این اشاره کرد که عبور حفاظ بو ته ای به سختی و شاید بتوان گفت اصلا امکانپذیر نمیباشد به دلیل شاخه های پر پیچ و بسیار تیز مانند چاقو .

حفاظ بوته ای خار دار

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار نیز همانگونه که از نام آن پیداست شکل یک نی زار بسیار زیبا را در ذهن تداعی میکند و در عین زیبایی بسیار مسحور کننده ای که دارد عملا از نظر زیبایی قابل مقایسه با حفاظ شاخ گوزنی نیست و ازاین منظر برتری خاصی نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد وعلاوه بر تامین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب میگردد، طراحی و تولید حفاظ نیزار فوق العاده زیبا و امن می باشد .

حفاظ نیزار ویژه شرکتی حفاظ نیزار

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ ، رنگ آمیزی می شود . یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد .

حفاظ لیلیوم طرح گل 3 شعله حفاظ لیلیوم

حفاظ سر نیزه ای آبشاری

حفاظ سرنیزه ای همانطور که از نامش پیداست دارای سر شاخه های تیز دقیقاٌ شبیه نیزه است که بسیار مستحکم و کاربردی است . در مدل قدیمی حفاظ سر نیزه ای فقط از یک شاخه بصورت نیزه ای استفاده میشد ولی در نوع جدید و امروزی هر شاخه از چندین نیزه که در جهت های مختلف است ، تشکیل میشود . نوع رنگ بکار رفته در این حفاظ رنگ الکترواستاتیک کوره ای است . تراکم آن در هر متر 16 ردیف اصلی است . در حفاظ سر نیزه ای طول هر شاخه 2 متر است . ارتفاع حفاظ سر نیزه ای 100 تا 200 سانتیمتر و عرض حفاظ 40 تا 50 سانتیمتر میباشد .

سرنیزه حفاظ حفاظ نیزه ای سرخم سیم خاردار حفاظ نیزه ای سلطنتی

حفاظ نخل مرداب پالم

نرده حفاظ طرح نخل مرداب یا پالم با ظاهر بسیار زیبا و امنیت عالی که دارد ، دکوراسیون جذاب برای نما خارجی دیوار ساختمان و ویلا به حساب می آید . می توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین و بهترین حفاظ های نسل جدید طرح بوته و گل به شمار آورد. حفاظ نخل مردابی در ردیف های یک متری و ارتفاع 80 ، 100 و 120 تولید می شود و عرض حفاظ نخل مرداب نسبت به مدل های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است.

حفاظ نخل مرداب پالم

آهن سازه تولید کننده انواع حفاظ های خاص لوکس و لاکچری مدرن روی دیوار

حفاظ لوکس لاکچری مدرن

در آپارتمان ها و منازل مدرن زیبایی و ایمنی حرف اول را میزند. برای همین افراد به سراغ حفاظ می روند. اما در این بین مهم تر از همه حفاظ نرده بر روی دیوار می باشد تا بوسیله آن از ورود افراد غیرمجاز به داخل منزل یا محل زندگی خود جلوگیری کنید. آهن سازه توانسته است با تولید انواع حفاظ های خاص مدرن که در کنار امنیت زیبایی را به ساختمان شما اضافه میکند در این امر موفق عمل نماید و جزو قدیمی ترین تولید کنندگان حفاظ نرده باشد .

رنگ کوره ای حفاظ روی دیوار

رنگ پودری الکترواستاتیک یا کوره ای نرده حفاظ

آهن سازه از رنگ های پودری الکترواستاتیک یا کوره ای استفاده کرده و این امر باعث شده تا طول عمر رنگ حفاظ روی دیوار بسیار بالا و حد اکثر کیفیت را دارا باشد ، همچنین این نوع رنگ بدلیل سیقلی بودن مانع از نفوذ و ماندگاری خاک بر روی حفاظ شده است .

انواع نرده حفاظ روی دیوار کدامند ؟

انواع نرده حفاظ های روی دیوار شامل ( حفاظ ساده سر نیزه ای ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب ) میشوند که هر کدام بصورت کامل در داخل سایت و کاتالوگ قیمت توضیح داده شده اند .

قیمت نرده حفاظ کشی روی دیوار چگونه محاسبه میگردد ؟

قیمت انواع نرده حفاظ به عوامل مختلفی از جمله ارتفاع ، تراکم شاخه ها ، ضخامت به کاربرده شده در متریال ، رنگ های استفاده شده ،نوع جوشکاری و شکل حفاظ آن وابسته است که به ترتیب پایین بودن قیمت عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ساده - حفاظ نیزار - حفاظ بوته ای - حفاظ سرنیزه ای ساده - حفاظ شاخ گوزنی مدل آبشار - حفاظ نخل مرداب - حفاظ لیلیوم

مزایای خرید نرده حفاظ آهن سازه چیست ؟

از جمله مزایای نرده حفاظ آهن سازه میتوان به بالا بودن تنوع در طرح ،شکل و رنگ آن ، سازگاری بالای حفاظ با نماهای بیرونی ، عرض زیاد حفاظ ها که کل فضای دیوار را پوشش خواهد داد، نداشتن جای پا برای عبور از روی دیوار ، به صرفه بودن قیمت با توجه به استفاده از بهترین نوع متریال در ساخت حفاظ ، نصب راحت حفاظ اشاره نمود.

چگونه می توان لیست قیمت انواع نرده حفاظ های دیواری را دریافت کرد ؟

برای دریافت لیست قیمت ها همواره می توانید باارسال پیام در واتس اپ به شماره 09127800603 اقدام نمایید.

نصاب حفاظ آهنی بر روی دیوار

آیا حفاظ ها تنها برای امنیت نصب می شوند؟

خیر، حفاظ ها به عنوان یک تجهیز دکوراتیو نیز استفاده می شوند. طراحی های متنوع آن ها به زیبایی دیوارها اضافه می کند.

آیا حفاظ دیوار لیلیوم ایمن تر است؟

بله، حفاظ دیوار لیلیوم با طراحی خاص خود، ایمنی بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارد و در عین حال ظاهری زیبا دارد.

چگونه حفاظ ها نصب می شوند؟

نصب حفاظ ها به دقت و تخصص نیاز دارد. علاوه بر ایجاد زیبایی، نصب صحیح حفاظ ها از دسترسی غیرمجاز به ملک جلوگیری می کند.

آیا حفاظ ها از تعدادی از حیوانات نیز جلوگیری می کنند؟

بله، حفاظ ها می توانند از ورود حیوانات غیرمجاز به محوطه نیز جلوگیری کنند و امنیت را افزایش دهند.

نکات مهم در انتخاب و نصب حفاظ آهنی بر روی دیوار

نصب حفاظ روی دیوار: ترکیبی از امنیت و زیبایی

با توجه به اهمیت امنیت در زندگی امروزی، نصب حفاظ روی دیوار به عنوان یکی از تجهیزات ضروری در ساختمان ها و مکان های مختلف مورد توجه قرار گرفته است. انواع مختلف حفاظ ها با طراحی ها و ویژگی های منحصر به فرد، نه تنها امنیت را تضمین می کنند بلکه زیبایی محیط را نیز افزایش می دهند.

بنابراین، نصب حفاظ ها به ویژه در ورودی ها و اطراف محوطه های خصوصی و عمومی توصیه می شود. با انتخاب مدل مناسب و نصب صحیح، می توانید امنیت خانه تان را تضمین کنید و به همراه آن، از دید زیباشناختی محیط خود لذت ببرید.

در صورتی که سوالات یا نیاز به راهنمایی بیشتری درباره انتخاب و نصب حفاظ روی دیوار دارید، با تخصصی های ما تماس بگیرید. ما آماده ایم تا به شما در انتخاب مدل مناسب و ارائه راهنمایی های لازم کمک کنیم.

حفاظ روی دیوار یکی از تجهیزات امنیتی مهم است که افزایش امنیت منازل و مکان های مختلف را به همراه دارد. انواع مختلف حفاظ ها با طراحی ها و ویژگی های منحصر به فرد، امنیت را به زیبایی ترکیب می کنند. با نصب صحیح حفاظ ها، از دسترسی غیرمجاز به ملک جلوگیری شده و به همین ترتیب، امنیت مناطق عمومی و خصوصی بهبود می یابد. در نهایت، با انتخاب مدل مناسب و نصب درست، امنیت و زیبایی را در محیط زندگی خود تجربه کنید.

مزایا و معایب حفاظ لیلیوم در افزایش امنیت خانه

نکات مهم در انتخاب و نصب حفاظ آهنی بر روی دیوار

حفاظ آهنی یکی از انتخاب های محبوب برای حفاظت از محوطه های مختلف است. این حفاظ ها نه تنها امنیت را افزایش می دهند، بلکه به زیبایی و دکوراسیون محیط کمک می کنند. اما انتخاب و نصب حفاظ آهنی بر روی دیوار نیازمند مراعات نکات مهمی است تا بهره وری بیشتری حاصل شود. در این مقاله، به اصول و نکاتی که در انتخاب و نصب حفاظ آهنی بر روی دیوار باید رعایت شوند، می پردازیم.

انتخاب نوع حفاظ آهنی

انتخاب نوع حفاظ دیواری از مهمترین تصمیمات در فرآیند نصب حفاظ می باشد. نوع حفاظ به شدت تأثیرگذار بر زیبایی، ایمنی و ارتباط ظاهری محیط شما است. در این مقاله به بررسی انواع مختلف حفاظ دیواری از جمله حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی و نکاتی که در انتخاب آنها باید در نظر گرفته شوند، خواهیم پرداخت تا به بهترین نتیجه در انتخاب نوع حفاظ برسید.

تعیین نیازها و استفاده مورد نظر

در انتخاب حفاظ آهنی بر روی دیوار، ابتدا باید نیازها و استفاده مورد نظر خود را مشخص کنید. آیا حفاظ برای محوطه ای صنعتی یا خانگی است؟ آیا هدف اصلی امنیت یا ظاهر زیبا است؟ با تعیین اهداف، بهتر می توانید نوع حفاظی را انتخاب کنید که به بهترین شکل با نیازهای شما هماهنگی داشته باشد.

مقایسه انواع طراحی ها و سبک ها

حفاظ های آهنی بر روی دیوار به انواع و طرح های متنوعی ارائه می شوند. از حفاظ های ساده و کلاسیک تا طراحی های مدرن و هنری، گزینه ها بسیار گسترده هستند. مطالعه و مقایسه انواع طراحی ها و سبک ها به شما کمک می کند تا انتخابی آگاهانه تر داشته باشید.

انتخاب آهن با کیفیت

یکی از نکات اساسی در انتخاب حفاظ آهنی بر روی دیوار، استفاده از آهن با کیفیت است. آهنی که در ساخت حفاظ استفاده می شود باید مقاومت کافی در برابر عوامل جوی و زنگ زدگی داشته باشد. پیشنهاد می شود از آهن های گالوانیزه شده استفاده کنید که دارای پوششی از روی کروم برای مقاومت در برابر زنگ زدگی هستند.

انتخاب رنگ مناسب

برای ترکیب بهتر حفاظ با محیط اطراف، انتخاب رنگ مناسب بسیار مهم است. حفاظ های آهنی معمولاً قابلیت رنگ آمیزی دارند. انتخاب رنگی که با رنگ دیوار یا محیط مطابقت داشته باشد، زیبایی و زندگی به محوطه شما خواهد بخشید.

ویژگی ها و قیمت های حفاظ مدرن برای دیوار

نکات نصب حفاظ آهنی بر روی دیوار

بررسی ساختار دیوار

قبل از نصب حفاظ آهنی بر روی دیوار، لازم است ساختار دیوار مورد نصب را بررسی کنید. دیوار باید توانایی تحمل وزن حفاظ را داشته باشد. در صورت لزوم، اقدام به تقویت دیوار قبل از نصب حفاظ کنید.

استفاده از ابزارهای مناسب

نصب حفاظ آهنی بر روی دیوار نیازمند ابزارهای خاصی است. از ابزارهای مناسب و به روز برای نصب استفاده کنید تا عملیات به درستی انجام شود. از جمله ابزارهای مورد نیاز می توان به پیچ گوشتی، مته، و تراشها اشاره کرد.

نصب حفاظ آهنی دیواری مانند حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی از مهمترین مراحل در بهبود زیبایی و ایمنی محیط ها می باشد. این نوع حفاظ ها به دلیل طراحی خاص و متفاوتشان، به عنوان یک عنصر تزئینی نیز در محیط اطراف شما افزوده می شوند. در این مقاله به بررسی جزئیات و مراحل نصب حفاظ های آهنی دیواری مانند حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی خواهیم پرداخت تا بهترین نتیجه را در نصب و استفاده از این نوع حفاظ ها به دست آورید.

مزایای حفاظ های آهنی دیواری

نصب حفاظ های آهنی دیواری مزایای زیادی دارد. این حفاظ ها به دلیل ساختار محکم و مقاوم خود، ایمنی بالا را به محیط اضافه می کنند. همچنین، طراحی های متنوع از جمله حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی، به محیط زیبایی و زندگی می بخشند. این نوع حفاظ ها به دلیل متریال با کیفیت و پوشش های ضدزنگ، دارای عمر طولانی می باشند.

چگونه می توان قیمت نصب حفاظ دیواری را تخمین زد

انواع حفاظ های آهنی دیواری

حفاظ های آهنی دیواری در انواع مختلفی مانند حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی عرضه می شوند. انواع مختلف این حفاظ ها از طراحی ها و الگوهای متفاوتی برخوردارند که می توانند به سبک و دیزاین محیط شما وفق داده شوند.

مراحل نصب حفاظ های آهنی دیواری

برای نصب حفاظ های آهنی دیواری، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. انتخاب نوع حفاظ و طرح مورد نظر.
 2. اندازه گیری دقیق ابعاد و موقعیت نصب.
 3. خرید متریال و وسایل نصب از جمله حفاظ ها، پیچ و مهره ها و ابزارهای مورد نیاز.
 4. تهیه سطح دیوار با تمیزکاری و آماده سازی برای نصب.
 5. قرار دادن و نصب حفاظ به دقت و با رعایت استوانه.
 6. اتصال قطعات حفاظ به دیوار با استفاده از پیچ و مهره ها.
 7. بررسی دقیق اتصالات و مطمئن شدن از محکمیت کامل حفاظ.

نکات مهم در انتخاب حفاظ های آهنی

در انتخاب حفاظ های آهنی دیواری به نکات زیر توجه کنید:

آیا حفاظ های آهنی دیواری مقاوم در برابر آب و هوا هستند؟

بله، حفاظ های آهنی با پوشش های مناسب می توانند در برابر شرایط آب و هوایی مقاومت کنند.

آیا نصب حفاظ های آهنی دیواری پیچیده است؟

نصب حفاظ های آهنی دیواری با داشتن ابزارهای مناسب و دنبال کردن مراحل دقیق، به راحتی انجام می شود.

نصب حفاظ های آهنی دیواری مانند حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی از راه های افزایش ایمنی و زیبایی محیط ها می باشد. با رعایت نکات انتخاب، نصب و مراقبت از این حفاظ ها، می توانید از آنها بهره برداری کامل و بهترین نتیجه را ببرید.

تخمین قیمت نصب حفاظ دیواری از مهمترین مراحل در برنامه ریزی و اجرای این پروژه می باشد. با توجه به متغیرهای مختلفی که در این روند دخالت دارند، تخمین دقیق و منطبق با بودجه خود امری ضروری است. در این مقاله به روش ها و عواملی که در تخمین قیمت نصب حفاظ دیواری تأثیر دارند، پرداخته خواهد شد تا به بهترین نتیجه در برآورد هزینه ها دست یابید.

💎 کیفیت حفاظ دیوار بهترین نوع آهن آلات تولید حفاظ روی دیوار/td>
💲 قیمت حفاظ دیوار بر اساس ابعاد و طرح درخواستی
⏳ زمان تولید حفاظ دیوار بین 2 تا 10 روز کاری با توجه به طرح درخواستی
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت ساخت
🎯 نحوه ثبت سفارش حفاظ دیوار درخواست اندازه گیری و ارسال کارشناس

در گذشته حفاظ ها بصورت نیزه ای ساده یا سیم خاردار موجود بود که این حفاظ خار روی دیوار دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید حفاظ های دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی ،حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم میباشد .

نرده حفاظ دیوار

قیمت خرید نرده حفاظ دیوار

در راستای قیمت نرده حفاظ دیوار نمی توان نظر قطعی داد زیرا عوامل همچن تعداد سرنیزه ها ، طراحی ، تعداد میلگرد و تراکم آن ها می توانند بر روی قیمت این نرده ها اثر گذاشته و شرایط متفاوتی را برای شما رقم بزنند. در حال حاضر مراکز بسیاری به عنوان طراح نرده فلزی دیواری فعالیت دارند که شما با مراجعه به این مراکز می توانید ضمن بررسی ویژگی ها و قابلیت های هر نوع نرده به اطلاعات مفیدی در زمینه قیمت حفاظ دیوار دست یابید. حتما از مراکز معتبر در این راستا کمک بگیرید چرا که این مراکز دارای طراحانی کاملا حرفه ای می باشند و با در نظر گرفتن تمام شرایط ساختمان می توانند بهترین گزینه ها را جهت ایمن سازی به شما معرفی نمایند.

قیمت انواع نرده دیوار و خرید حفاظ روی دیوار به صورت متر و طرح نرده سر دیوار با توجه به طرح نرده حفاظ محاسبه میگردد که این حفاظ های دیوار حیاط نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشوند . بهترین حفاظ روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم و همچین حفاظ سر نیزه ای که اغلب برای دیوار های کوتاه برای نصب بر روی دیوار قرار میگیرند در نظر گرفته میشود .

حفاظ دیواری

مشخصات حفاظ روی دیوار

۱- جنس حفاظ روی دیوار : همان طور که گفتیم تقریباً همه حفاظ های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد یا به قول خودمانی اش آهنی هستند. پس این یکی را می توان از لیست دغدغه ها خط زد.

۲- ارتفاع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ ها به طور معمول با ارتفاع یک تا یک ونیم متر ساخته می شوند. ارتفاع از مهم ترین چیزهایی است که روی قیمت حفاظ اثرگذار است. ضمن این که برای کاربردهای خاص می توانید ارتفاع دلخواه خود را انتخاب کنید.

۳- تراکم شاخه های حفاظ آهنی دیوار : تعداد میله های عمودی در هر متر عرض حفاظ، تراکم آن را مشخص می کند. هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میله های عمودی به هم نزدیک تر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله ها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایین تر می آید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود می آورد.

۴- نوع و مدل انواع حفاظ دیواری : حفاظ های فولادی در می تواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزاری و یا لیلیوم باشند. اصلاً نگران این اسم ها نباشید! در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم.

09127800603 

نصب حفاظ روی دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار

بدون شک شما هم میدانید که یکی از مهم ترین راه های برقراری امنیت در ورودی خانه استفاده از بهترین حفاظ روی دیوار است. در این بین قیمت نرده حفاظ آهنی در تهران و کرج هم یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن دقت کنید چرا که شما توسط این حفاظ ها امنیت را برای ساختمان خود ایجاد می کنید و در صورتی که دچار هرگونه مشکل باشند، شما هم دچار مشکل خواهید شد.

بهترین حفاظ روی دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار براساس طرح و شکل حفاظ آهنی دیوار، ارتفاع نرده متفاوت است. به طور معمول ارتفاع بهترین حفاظ دیوار از ۱ تا ۱ونیم متر می باشد. البته براساس مدل، ارتفاع دستخوش تغییرات می شود. اگر نگاهی به دیوار خانه های ساختمان اطراف بیندازید متوجه می شوید که اکثر خانه ها، دارای نرده حفاظ محکم و ایمنی هستند که برای پیشگیری از ورود سارقین بر روی دیوار نصب می شود. انواع حفاظ روی دیوار مانند نرده شاخ گوزنی، نرده لیلیومی، نرده بوته ای، نرده نیزار، نرده روی دیوار سرنیزه و همچنین حفاظ نخل مرداب در آهن سازه تولید می شود. در واقع طرح های تولید شده در آهن سازه سبب می شود تا زیبایی و همچنین امنیت ساختمان شما فراهم شود. نسل های جدید نرده روی دیوار در آهن سازه با تکنولوژی های روز و مواد مرغوب ساخته می شود که سبب می شود این حفاظ ها مدت های مدیدی مهمان خانه شما باشند.

ایمن ترین حفاظ دیوار کدام است ؟

بهترین حفاظ روی دیوار چیست ؟

مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی چه حفاظی است ؟

محکم ترین و مدرن ترین حفاظ نمای دیوار باغ ویلا به چه شکل است ؟

با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی دیوار چیست ؟

شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ دیواری کدام است ؟

خرید نرده حفاظ های ضخیم دیوار به چه صورت است ؟

ایمنترین و لوکس ترین نرده روی دیوار کدام است ؟

حفاظ ایده آل روی دیوار خانه چه نوع حفاظی است ؟

برترین حفاظ های ساختمانی کدامند ؟

ایمن ترین حفاظ دیوار بهترین حفاظ روی دیوار مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی دیوار حیاط محکم ترین و مدرن ترین حفاظ نمای دیوار باغ ویلا با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی دیوار شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ دیواری ضمانت و گارانتی خرید نرده حفاظ های ضخیم دیوار ایمنترین و لوکس ترین نرده روی دیوار حفاظ ایده آل دیوار خانه برترین حفاظ های ساختمانی

 • عوامل تأثیرگذار بر قیمت نصب حفاظ دیواری

  تخمین قیمت نصب حفاظ دیواری تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد. برخی از عوامل تأثیرگذار عبارتند از:

  قیمت نرده حفاظ روی دیوار به ترتیب ارزان بودن عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ نیزار - حفاظ بوته ای - حفاظ سرنیزه ای ساده - حفاظ شاخ گوزنی آبشار - حفاظ نخل مرداب - حفاظ لیلیوم - حفاظت و تأمین ایمنی محیط زندگی و خانه یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت ویژه ای می دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از درآمد خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می کنند.

  حفاظ شاخ گوزنی

  مراحل برآورد هزینه نصب حفاظ دیواری

  برای برآورد هزینه نصب حفاظ دیواری به مراحل زیر توجه کنید:

  1. تعیین نوع و جنس حفاظ مورد نیاز بر اساس نیازها و طراحی.
  2. مشخص کردن ابعاد دقیق حفاظ و ارتفاع مورد نیاز.
  3. مشاوره با تامین کنندگان و تعیین هزینه متریال و وسایل نصب.
  4. محاسبه هزینه نیروی انسانی و ابزارهای مورد نیاز برای نصب.
  5. محاسبه هزینه پوشش ها و رنگ آمیزی.
  6. اضافه کردن هزینه های متغیر مانند حمل و نقل و متفرقه.

  نکات کلیدی در تخمین قیمت نصب حفاظ دیواری

  در تخمین قیمت نصب حفاظ دیواری به نکات زیر توجه کنید:

  استفاده از متخصصین حرفه ای

  برای تخمین دقیق تر و بهینه تر قیمت نصب حفاظ دیواری، بهتر است از متخصصین و کارشناسان حوزه ساخت و ساز درخواست مشاوره کنید. این افراد با تجربه خود می توانند با توجه به نیازها و شرایط شما، بهترین تخمین قیمت را ارائه دهند. تخمین قیمت نصب حفاظ دیواری با در نظر گرفتن عوامل متعددی انجام می شود. با دقت و مشورت با متخصصین، می توانید تخمین دقیق تری از هزینه ها داشته باشید و برنامه ریزی مناسب تری برای اجرای این پروژه داشته باشید.

  خانه های ویلایی و مسکونی با دیوارهای کوتاه تر، در تعطیلات سوژه خوبی برای دزدان و سارقین هستند ! با نصب نرده حفاظ روی دیوار حیاط می توان ارتفاع دیوار را افزایش داد تا سد محکمی در مقابل دزدان گردد . دیوار حیاط هم مثل پنجره های ساختمان باید با نرده های حفاظ پوشش داده شود. حفاظ دیوار باید یک سازه فلزی غیر قابل نفوذ است. تراکم نرده های حفاظ اجازه عبور از بین نرده ها را نمی دهد. از طرفی ارتفاع حفاظ می تواند مشکل کوتاه بودن دیوار حیاط را حل کند. حفاظ آهنی دیوار حیاط بهترین محافظ در ورودی ساختمان است و مانع ورود سارقین به محوطه داخلی و ساختمان می شود.

  حفاظ دیوار

  جنس رنگ انواع حفاظ روی دیوار ، از نوع پوشش فام کوره ای درجه یک می باشد. طول هر شاخه از انواع نرده روی دیوار 2 متر می باشد. عرض حفاظ ها بین 30 تا 80 سانتی متر است . ارتفاع حفاظ ها از 50 تا 150 سانتی متر برای حفاظ های طرح بوته و حفاظ نیزه ای تا 2.5 متر است. برای جوش شاخه های این حفاظ از روش جوشکاری دوطرفه استفاده می شود. مقطع برش پیکانهای حفاظ 2 الی 4 سانتی متر است و برای ساخت حفاظ طرح بوته از میلگرد 10 و حفاظ نیزه ای از چهار پهلو توپر نمره 14 استفاده می شود

  نرده دور دیوار

  ساختار حفاظ شاخ گوزنی بصورتی است که سارق هر چند حرفه ای ولی با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ ، امکان عبور از آن را نخواهد داشت . در ساخت این نوع حفاظ از فولاد مقاوم و میلگردهای 10 استفاده میشود و قابل نصب بر روی فلز ، بتن و سنگ میباشد.

  حفاظ روی دیوار

  انواع بهترین نرده حفاظ روی دیوار شامل ، ، ، ، ، می باشد .

  حفاظ روی دیوار حفاظ دیوار حفاظ روی دیوار

  بهترین حفاظ روی دیوار چیست : در حال حاضر حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند- معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این می باشد که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند ، زشت و ملالت آور نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج ، ایمن نمی باشند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور کنند. امروزه برای برطرف کردن این مشکلات، نسل جدیدی از حفاظ ها ساخته شده اند که به حفاظ بوته ای یا شاخ گوزنی شهرت دارند.

  حفاظ دیوار

  این حفاظ ها کیفیت و دوام بسیاربالایی دارند و شما می توانید تا سالیان دراز از این حفاظ ها استفاده کنید. آهن سازه با دارا بودن تیم حرفه ای ، امکان طراحی ، اجرا و نصب انواع حفاظ آهنی را در کمترین زمان ممکن فراهم نموده است.

  قیمت نرده حفاظ روی دیوار نیزه دار

  حفاظ های مدرن، ایمنی و جذابیت ظاهری بیشتری دارند و برای انواع ساختمانها به کار می روند. حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم از جمله حفاظ های مدرن هستند.

  حفاظ دیوار ساختمان نرده روی دیوار قیمت نرده حفاظ روی دیوار نرده دیوار حفاظ نرده روی درب حیاط

  از آن جایی که حفاظ های روی دیوار قدیمی از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نبودند ، بسیار از معماران و طراحان از حفاظ نرده های دیوار نسل جدید استفاده می کنند. برخی از این حفاظ های نسل جدید عبارتند از: حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار. حفاظ شاخ گوزنی با الهام گرفتن از شکل شاخ های گوزن ساخته شده است و در بازار کشور ایران بسیار پر طرفدار است به طوری که امروزه بیش از 90 درصد از حفاظ های تولید و استفاده شده در ایران، از نوع شاخ گوزنی می باشد. این نوع حفاظ روی دیوار از سوی نیروی انتظامی کشور برای تامین امنیت تایید شده است. اگر حفاظ دیوار را بر روی زمین بگذاید ، عبور از روی آن غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد بود. شما می توانید این نوع حفاظ یا نرده روی دیوار را مورد استفاده قرار دهید چرا که دزدها کمتر به سراغ خانه هایی می روند که بر روی دیوارشان از این نوع حصار استفاده کرده اند.

  حفاظ روی دیوار نرده روی دیوار حفاظ آهنی دیوار

  از جمله دیگر مزایای حفاظ روی دیوار می توان به عمر و ماندگاری آن اشاره کرد! این حفاظ ها پس از نصب احتیاج به مراقب و نگهداری ویژه ای ندارند، همچنین به دلیل جنس آن ها، از عمر و ماندگاری بالایی نیز برخوردارند. همچنین نصب و اجرای آسان این نوع از حفاظ دیوار نیز یک ویژگی مهم دیگر است که شما باید از آن آگاه باشید. در مجموع با توجه به ویژگی های این نوع از حفاظ روی دیوار می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

  حفاظ روی دیوار

  حفاظ روی دیوار در ابعاد و کیفیت و قیمت های مختلفی ساخته می شوند و به فروش میرسند. ارتفاع های مختلفی برای ساخت این نوع حفاظ وجود دارد، همچنین تراکم میلگردهای مورد استفاده در ساخت حفاظ ها نیز متفاوت است. این موارد باعث می شوند تا انواع مختلف این حفاظ های دیوار دارای قیمت های متفاوتی باشد. نرده روی دیوار از نظر تامین امنیت برای منازل و ساختمان ها بسیار مهم هستند پس باید در خرید آن ها دقت لازم را داشته باشید و امنیت خودتان را حفظ کنید.

  حفاظ دیوار ضد سرقت

  آهن سازه یکی از بهترین ها در زمینه ی تولید و فروش نرده و حفاظ روی دیوار می باشد که با تولید سالانه بیش از 200 هزار متر انواع حفاظ ، حجم قابل توجهی از نیاز بازار ایران را تامین می کند. ما با تکیه بر توانایی تیم تولید حفاظ نرده دیوار خود ، حفاظ های با کیفیتی را تولید می کنیم و در اختیار شما هموطنان گرامی می گذاریم. حفاظ زوی دیوار تولید شده توسط تیم آهن سازه در ابعاد و تراکم های مختلف موجود می باشند. شما می توانید حفاظ روی دیوار را با ارتفاع های 120 و 90 و 70 که در تراکم های مختلف در تعداد مختلف ردیف ها، از طریق تیم آهن سازه تهیه کنید.

  حفاظ دیوار حیاط

  حفاظ های روی دیوار محصولی امنیتی از ابتدای پیدایش بشر مورد استفاده قرار میگرفته است .بشرابتدایی از چوب ،سنگ و ابزار موجود در طبیعت جهت ایجاد حفاظ امنیتی و مقابله با حجوم حیوانات ،وانسانها استفاده می کرده.با پیشرفت تمدن وساخت خانه ، شهر و.. که خود نوعی حفاظ هستند استفاده از تجهیزات حفاظ محافظتی نیز ملموس بوده است.حفاظ های چوبی با اشکال مختلف که دورتادور مزرعه و بالای دیوار خانه کشیده می شد وهم اکنون نیز در بعضی روستاها استفاده می شود. کاربرد دیگر حفاظ در جنک ها و حفاظت شهرها بوده است.دیوار چین بزرگترین حفاظ امنیتی می باشد که بشر ایجاد کرده است. در حال حاضر حفاظ ها امنیتی به حفاظ هایی اطلاق می شود که بر روی دیوارنصب می شود. جالب است بدنید حفاظ های امنیتی شاخ گوزنی ،بوته ای و... فقط در داخل کشور تولید می شود و نمونه مشابه خارجی نداریم .

  حفاظ دیوار ساختمان

  کلیه محصولات حفاظ امنیتی دیوار خانه و ویلا با مواد اولیه تولید شده در داخل کشور ساخته می شود .جالب است بدانید که حفاظ های شاخ گوزنی ،بوته ای لیلیوم و... تنها در داخل کشور ایران تولید می شوند و در خارج از کشور از محصولات دیگری جهت رفع نیازهای امنیتی استفاده می شود.

  نرده دیوار

  جهت انتخاب ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی یا سایر حفاظ ها ابتدا باید ارتفاع دیواری که حفاظ بر روی آن نصب می شود بررسی شود. هرچقدر دیوار کوتاه تر باشد باید از حفاظ امنیتی بلندتری استفاده شود .همچنین در مورد پهنای حفاظ هرچقدر پهنای دیوار بیشتر باشد باید عرض و شلوغی تراکم حفاظ بیشتر باشد به دلیل اینکه تمام سطح کف دیوار را پوشش بدهد.

  حفاظ دیوار ویلا

  در حال حاضر تعداد بسیار زیادی تولید کننده نرده حفاظ دیوار در کشور وجود دارد که در این صنعت مشغول به کار می باشند. متاسفانه برخی از تولید کنندگان سودجو از مواد اولیه نامرغوب و بی کیفیت برای تولیدات خود استفاده می کنند که این امر نارضایتی مشتریان را ایجاد نموده است .تشخیص حفاظ خوب از حفاظ نامرغوب چندان مشکل نیست مهمترین فاکتور نوع میلگرد می باشد. همانطور که می دانید حفاظ ها طرح بوته از میلگرد ساخته شده اند که میلگرد مورد استفاده حفاظ حتما باید از میلگرد 10 باشد. فاکتور دوم جوش میله ها می باشد که حتما باید جوش به صورت دو طرفه باشد و درنهایت رنگ حفاظ ها باید رنگ کوره ای استاتیک باشد.

  حفاظ دیواری

  حفاظ بوته خار نسبت به حفاظ شاخ گوزنی تراکم و حجم بیشتری دارند و متعاقبا قیمت بالاتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی و قیمت کمتری نسبت به حفاظ لیلیوم دارند . البته مشتریان عزیز باید در نظر بگیرند که هر کدام از حفاظ های فوق را هنگام سفارش می تواند تراکم، بلندی و حجم آن را به دلخواه تغییر دهند واینکه می گوییم مثلا حفاظ بوته ای از لحاظ تراکمی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی است یک مسئله نسبی می باشد گزینه بعدی حفاظ شاخ گوزنی می باشد این حفاظ ها شناخته شده ترین حفاظ های امنیتی می باشند .اکثر مردم کلیه انواع این حفاظ ها را به عنوان حفاظ شاخ گوزنی می شناسند و فرق و تمایز این حفاظ ها را دقیقا نمی دانند.این حفاظ ها نسبت به حفاظ های لیلیوم و حفاظ بوته ای از تراکم و حجم کمتری برخوردارند ولی از حفاظ های کلاسیک حجم و تراکم بیشتری دارند. حفاظ کلاسیک آخرین نوع حفاظ است که به مشتری توصیه می شود.این نوع حفاظ از امنیت و تراکم کمتری نسبت به سایر انواع حفاظ ها برخوردار است.

  حفاظ دیوار بوته خار

  حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ های امنیتی بر روی دیوار خانه های ویلایی ، کارخانه ها و ... نصب می شود . معمولا این حفاظ ها را بر روی دیوارهایی که بلندی آن کمتر از 3 متر باشد استفاده می شود .در ویلاهای خارج از شهر و در کل محل های مسکونی که در مناطق خلوت قرار دارند معمولا درخواست نصب بیشتری وجود دارد .

  حفاظ روی دیوار

  حفاظ های روی دیوار شکل های مختلفی دارند ولی درکاربرد باید گفت تقریبا همه این حفاظ ها کاربرد یکسانی دارند و همه حفاظ ها، امنیت و زیبایی دارند اما در کل جهت انتخاب نرده حفاظ در وحله اول باید به میزان بودجه خود توجه کنید و بدانید که چه میزان هزینه می خواهید انجام بدهید .در صورتی که از لحاظ هزینه مشکلی نداشته باشید گزینه اولتان می تواند حفاظ لیلیوم باشد .هرچند این حفاظ ها نسبت به حفاظ شاخ گوزنی حفاظ های جدیدتری محصوب می شوند اما نسبت به سایر حفاظ ها از امنیت و زیبایی دو چندانی برخوردار است.ظاهر زیبا و تراکم بالا این حفاظ شکل بسیار جذاب و منحصر به فردی به ان می دهد..همچنین با رنگ آمیزی دقیق این نوع حفاظ می توان زیبای آن را بیشتر از بیش نمایان کرد.در کل اولین پیشنهاد ما جهت انتخاب حفاظ امنیتی برای هر محلی حفاظ مدل لیلیوم می باشد.

  1. حفاظ بوته ای یا حفاظ شاخ گوزنی یا نرده حفاظ های طرح جدید برای دیوار چیست؟

  ٭٭٭نوعی نرده حفاظ دزدگیر روی دیوار می باشد که ازکنارهم قرارگرفتن میلگردهایی باسایز 10 میلی متر تشکیل شده است وایده ساخت آن برگرفته از بوته های خار دار می باشد که بصورت نامنظم بطور ذاتی محافظت راانجام می دهند. درحفاظ بوته خاری یاحفاظ بوته ای نیز باقرارگیری میلگردهایی باابعاد مختلف، نقش محافظی دربرابر ورود سارقین وحیوانات به داخل منزل رادارند ودرصورت تلاش فردبرای عبور،سبب رسیدن آسیب به آن فرد می شود.

  2. فرق بین حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی آهن سازه درچه چیزی است؟

  ٭٭٭حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های مرتب وباالگوی تکرارشونده می باشد درحالیکه حفاظ بوته ای ازالگوی ثابتی پیروی نمیکند و دقیقا مانند بوته های خار،ی تو درتو دارند.

  3. آیا نرده آهنی بوته ای یا نرده آهنی شاخ گوزنی امنیت رابطور کامل برقرارمی کند؟

  ٭٭٭تمامی حفاظ های تولیدشده درصنایع فلزی آهن سازه ،تضمین کننده امنیت می باشند.جوش هاتحت 2 طرف می باشد.نحوه نصب حفاظ هانیز بابهترین کیفیت ممکن انجام می شود.

  4. قیمت های حفاظ نرده آهنی روی دیوار؟

  .٭٭قیمت حفاظ های طرح بوته از متری 70 هزار تا 190 هزار تومان می باشد.

  5. چه فاکتورهایی در تعیین قیمت حفاظ بوته ای نقش دارد؟

  ٭٭٭ازفاکتورهای مٶثر بر قیمت حفاظ بوته ای می توان به عوامل ارتفاع،تراکم،نوع رنگ و نوع جوش اشاره کرد

  6. آیا تنوع رنگی برای رنگ آمیزی وجود دارد؟

  ٭٭٭تمامی محصولات صنایع فلزی آهن سازه ازجمله حفاظ های روی دیوار، قابل اجرادر رنگ های مختلف می باشد. پرفروش ترین رنگ هاعبارت اند از:مشکی، سفید، کرم و قهوه ای. مشتریان می توانند بنا بر سلیقه خود و همرنگ با نمای ساختمان یا دیوارهای خانه و درب ، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند.

  7. چه ارتفاعی از حفاظ طرح بوته ای یا حفاظ شاخ گوزنی مناسب تراست؟

  ٭٭٭ارتفاع حفاظ ها بسته به ارتفاع دیوارهای آپارتمان متفاوت است. حفاظ های 50 سانتی متری فقط برای دیوارهایی باارتفاع 3 متر و بالاتر مناسب است وبرای دیوارهای دیگر حفاظ 90 سانتی متر به بالا مناسب می باشد. برای آسودگی خیال می توانید ازارتفاع های بالاتراستفاده کنید البته توجه داشته که بهتراست تاکید روی ارتفاع و تراکم موازات هم انجام شود.

  8. نحوه نصب نرده حفاظ چگونه است؟ آیا نصب آن نیاز به متخصص دارد؟

  ٭٭٭اگرسطح کار جزو 87 درصد معمول باشد، نصب حفاظ روی دیوار با آموزش درست دیگر نیاز به یک نصاب ندارد. اما اگر جزو های خاص باشد، بهتراست ازمتخصصین حفاظ آهن سازه دراین زمینه بهره گرفته شود تا نتیجه ایده آل ترباشد.

  9. شرایط بازدید رایگان چیست؟

  ٭٭٭ درحال حاضربازدید رایگان درتهران ، کرج و اطراف آن می باشد. برای درخواست بازدید رایگان همواره می توانید ازساعت 9 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره های شرکت صنایع فلزی آهن سازه تماس حاصل فرمایید..مسئولین پس ازثبت وقت شما، بسته به تعداد افراد منتظر در لیست بازدید، برای پروژه شما یک ساعت مشخص در همان روز یا روز بعد آن تعیین میکنند و چند ساعت قبل برای انجام هماهنگی های لازم، باشما تماس خواهند گرفت.

  اگردر شهرهای دیگر مانند رامسر ، انزلی ، گرگان ، بوشهر ، یزد ، اصفهان ، شیراز و ... هستید ، می توانید با ارسال عکس هایی از پروژه خود ، ازمشاورین ما اطلاعات دریافت کنید.

  10. نحوه سفارش نرده حفاظ در صنایع فلزی آهن سازه چگونه است؟

  ٭٭٭برای سفارش تمامی محصولات پس ازمشاوره یا بازدید رایگان و تعیین متراژ دقیق پروژه، ارتفاع حفاظ، تراکم حفاظ ، جنس ونوع رنگ ونوع جوش، هزینه ها محاسبه می شود و بصورت یک فاکتور برای شما ارسال می شود. فاکتورها ازطریق شبکه های اجتماعی وفکس ارسال می شوند. پس ازتایید فاکتورتوسط کارفرما و واریز 30% از هزینه کل،ساخت حفاظ شروع می شود وبسته به متراژ پروژه درحد معمول تا 4 روز کاری آماده می شود.

  11. اگردرشهرهایی بجز تهران باشیم چگونه خرید کنیم؟

  ٭٭٭امکان بازدید رایگان وجود ندارد و کارفرما خود باید متراژ کار را اندازه بگیرد. اما همانطورکه گفته شد ،می توانید با ارسال تصاویراز پروژه، برای انتخاب بهتر ازمشاورین صنایع فلزی آهن سازه کمک بگیرید.

  12. نحوه حمل وبارگیری حفاظ به چه صورت می باشد؟

  ٭٭٭بارگیری حفاظ هابسته به متراژ کارمتفاوت است. ازوانت بار یا کامیون متفاوت است.

  تاحد ممکن سعی می شود که حفاظ هارا بصورت مرتب چید تا جای کمتری رابگیرند.

  13. منظوراز تراکم حفاظ های روی دیوار از جمله حفاظ بوته ای یا حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

  ٭٭٭تراکم حفاظ های روی دیوارازجمله حفاظ بوته ای ، به معنی تعداد ردیف های اصلی و فرعی کارشده در یک هرشاخه از حفاظ می باشد. مقدارتراکم به دوصورت شمارش می شود.

  1. برحسب شاخه های اصلی که با چهار تراکم 8 ، 10 ، 12 و 15 ردیف معرفی می شود

  2. برحسب شاخه های فرعی که با چهار تراکم 16 ، 20 ، 24 و 28 ردیف معرفی می شود

  معمولا تعداد شاخه های اصلی را مبنای تراکم در نظر می گیرند.

  14. زمان تحویل از شروع سفارش چند روزه است؟

  ٭٭٭.زمان تحویل حفاظ پس ازتایید پیش فاکتور برای متراژهای معمول 3 الی 4 روز کاری می باشد. درمتراژهای بالا ممکن است این زمان طولانی تر باشد

  15. آیا این حفاظ ها خدمات پس ازفروش دارد؟

  ٭٭٭.صنایع فلزی آهن سازه براین باوراست که رضایت مشتری مهمترین عامل برای پیشرفت کسب وکاراست.ازاین رو تمامی محصولات خود را با حداکثرکیفیت ممکن ارائه می کند. ازاین رو مشتری می تواند قبل ازسفارش نمونه را از نزدیک مشاهده کند تا با خیال آسوده خریداری نماید.

  این مجموعه ضامن کیفیت محصولات وخدمات خود می باشد.

  16. حفاظ ها با چه کیفیتی ارائه می شود؟

  ٭٭٭حفاظ تولید شده در صنایع فلزی آهن سازه با میلگرد درجه یک سایز 10، جوش دورو، رنگ پودری الکترواستاتیک تیزکاری گیوتینی ارائه می شود.

  17. مشاوره رایگان به چه صورت است؟

  ٭٭٭مشاوره به دوصورت انجام می شود:

  1. مشاوره حضوری : هنگام بازدید رایگان، کارشناسان تمامی مشاوره های لازم را ارائه می دهد.

  2. مشاوره تلفنی:با شماره 09127800603 تماس گرفته

  18. چگونه می توان لیست قیمت حفاظ ها را دریافت کرد؟

  برای دریافت لیست قیمت ها همواره می توانید باارسال پیام در تلگرام یا واتس اپ به شماره 09127800603 اقدام نمایید.

  19. عرض حفاظ دیوار چقدر است؟

  عرض حفاظ ها با توجه به ارتفاع آن ها بین 35 سانتی متر تا 75 سانتی متر متغیر است.

  20. هزینه نصب حفاظ چقدر است؟

  هزینه نصب حفاظ به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله متراژ کار، ارتفاع دیوار، پستی و بلندی های آن، شیب دار بودن، دیوار لغاز و... با این تفاسیر قیمت بین 9 تا 15 هزارتومان متغیر می باشد

  21. حفاظ درچه ارتفاع هایی تولید می شود؟

  در ارتفاع های 50 ، 60 ، 70 ، 80 ، 90 ، 100 ، 110 ، 120 ، 130 ، 140 و 150 سانتی متر تولید می شوند . ارتفاع های دیگر نیز بنا به رخواست مشتری انجام خواهد شد.

  22. نحوه پرداخت وجه برای خرید محصولات چگونه است؟

  بعد از محاسبه قیمت نرده حفاظ وخدمات، فاکتوری برای شما ارسال می شود .30 درصد از مبلغ فاکتور را به عنوان پیش پرداخت به شماره حساب هایی که دراختیارتان گذاشته می شود واریز می کنید و 70درصد مابقی نیز هنگام نصب تسویه می شود.

  حفاظ شاخ گوزنی و سایر نرده حفاظ های روی دیوار که در این دسته هستند نسل جدید از حفاظ ها می باشند که با خلاقیت جمعی و به مرور زمان به شکل فعلی درآمده اند . قبل از استفاده از این حفاظ ها معمولا مکان ها رو با سیم های خاردار حصار کشی می کردند که به دلیل شکل ظاهری نامناسب و غیر اصولی بودن به مرور استفاده از این حصارها در مناطق مسکونی وسایر مکان ها منسوخ شد.

  حفاظ های امنیتی از بهترین عوامل نفوذ و پیشگیری از ورود افرا بیگانه به مکان های مسکونی و تجاری می باشد .درصورتی که این حفاظ ها به صورت اصولی ساخته شده باشند و با توجه به بلندی و پهنای دیوار دارای ارتفاع و عرض مناسب باشند امکان نفوذ از طریق عبور از حفاظ دیوار ساختمان و ویلا تقریبا غیر ممکن می باشد و حتی در صورت تلاش برای نفوذ به احتمال بالا این امر می تواند برای شخص بسیار بسیار خطرناک باشد . البته همانطور که می دانید استفاده معمول حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ های امنیتی بر روی دیوار می باشد و استفاده آن بر روی سطح صاف بسیار نامعمول بوده و توصیه نمی شود .برای حفاظ بندی مکانهایی که دیواری وجود ندارد معولا از سیم خاردار استفاده می شود.

  نرده اهنی دیوار حفاظ سر دیوار نرده دیوار ساختمان نرده فلزی دیوار حفاظ ساده نیزه دار روی دیوار حفاظ نیزار روی نرده حفاظ ساده نرده حیاط دیواری حفاظ شاخ گوزنی بوته خار کنار حفاظ ایستاده ساده نیزه ای

  نصب نرده بر روی دیوار

  نصب حفاظ نرده روی دیوار: استفاده از نرده های حفاظ موجب می شود که امنیت خانه شما فراهم شود. و در موقع انتخاب و نصب آن باید دقت کافی را داشته و به یک سری نکات توجه کنید. انتخاب یک حفاظ خوب مستلزم پرداخت هزینه های زیادی است. به علاوه باید کاربرد آن را هم در نظر گرفت.همچنین توجه به ارتفاع و پیچیدگی های آن نیز مهم است.دو نوع حفاظ داریم: یکی حفاظ سر نیزه ای و دیگری حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

  حفاظ سرنیزه ای: برای استفاده منزل هایی که در شهر واقع شده اند مفید است.و از قدیمی ترین حفاظ های روی دیوار می باشد.و زمانی ساختمان های مجاور به ساختمان شما دید دارند میتوانید از این حفاظ استفاده کنید. و همینطور برای دیوارهای کوتاه نیز مناسب است.و قیمت آن بیشتر می باشد.ارتفاع آن بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ و محکم و مقاوم بوده و امنیت را زیاد می کنند.همچنین نصب آن زمان بر نیست. بخاطر داشتن سر نیزه های تیز بالا رفتن از آن امکان پذیر نیست.

  نوع شاخ گوزنی: استفاده از این نوع حفاظ از مهم ترین راه های برقراری امنیت در هر مکانی است .

  این حفاظ ها از نوع میلگردهای نوک تیزی ساخته شده است و ارتفاع آنها بین ۷۰ تا ۱۰۰ سانتی متر است.دارای نظم و ترتیب خاصی کنار هم هستند .و هنگام نصب آنها سعی کنید از کابل های برق فاصله داشته باشد در غیر این صورت ممکن است کابل اتصال داشته و باعث برق گرفتگی شود. این حفاظ ها محکم و عمر طولانی دارند.و نیازی به مراقبت نداشته و نصب آنها نیز آسان است. هنگام خرید حفاظ شاخه گوزنی باید به جنس نرده و ارتفاع آن و همچنین کیفیت نیز دقت کنید.

  انتخاب نوع نرده به عواملی مانند مکان ه، هزینه ، کیفیت و... بستگی دارد.

  به عنوان مثال:

  برای کارخانه ها بهتر است از نوع سر نیزه ای و برای ویلاهای شخصی و مزارع از نوع شاخ گوزنی استفاده شود. امنیت حفاظ روی دیوار به دو صورت مورد بررسی قرار می گیرد یکی از لحاظ ساختار و دیگری ارتفاع و تراکم است.

  از لحاظ ساختار: حفاظ ها دارای انواع گوناگونی دارند که لیلیوم نسبت به سایر مدل ها بالاترین سطح حفاظت را دارد.

  از لحاظ تراکم: حد مجاز تراکم برای حفاظ روی دیوار ۱۹ است که نه از آن کمتر و نه بیشتر باشد.

  بهترین حفاظ روی دیوار

  بهترین حفاظ روی دیوار: بخش جدایی ناپذیر از امنیت ساختمان ها نرده حفاظ دیوار هستند. از جمله ابزارهایی که می توان توسط آن امنیت و حفاظت از افراد خانواد، حفظ مال را تامین کرد استفاده از بهترین حفاظ ها است. انتخاب حفاظ باید با گونه ای باشد که با نمای ساختمان همخوانی داشته باشد. که در انتخاب آنها باید به عرض، تراکم و ارتفاع آنها کنار هم توجه کرد.

  انواع بهترین حفاظ روی دیوار: ۱- حفاظ نخل مرداب: طراحی آن به شکل گل لاله که شاخه های آن به صورت نامنظم بوده و امنیت را فراهم می کند. ۲- حفاظ نیزار: به شکل نیزار طراحی شده و از امنیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند، همچنین برای حفاظ پنجره نیز میتوان استفاده کرد.

  .۳- حفاظ لیلیوم: به شکل گل لیلیوم طراحی و قیمت آن نیز نسبت به سایر حفاظ ها بالا است. ۴- -حفاظ بوته ای: مدل آن مانند شاخ گوزنی و برای حفاظت، شرکتها منازل، مدارس و... استفاده می شوند. ۵- حفاظ نیزه آبشاری: سر نیزه های آن بصورت آبشار به طرف پایین طراحی شده است.

  برای خرید بهترین حفاظ باید به یک سری نکات کرد از جمله:۱- نوع حفاظ گوزنی، نیزه ای و ... ۲- جنس حفاظ که جنس ان فولاد یا آهن است ۳- تراکم شلوغی شاخه های حفاظ، تراکم کمتر هزینه ساخت حفاظ پایین تر و تراکم بیشتر امنیت و زیبایی بالاتری دارد. ۴- ارتفاع حفاظ، بین ۱ تا ۱.۵ متر دارد و از عوامل مهم اثر گذار روی قیمت می باشد.

  بنابراین زمانی که حفاظ را می خرید باید بدانید نمی توانید آن را تعویض کنید، پس باید در انتخاب آن دقت لازم را داشته باشید و یک بار برای آن هزینه کنید.

  محافظت ورودی ساختمان

  قیمت حفاظ رو دیوار بوته ای

  قیمت حفاظ بوته ای: یکی از فشرده ترین و امن ترین حفاظ آهنی دیوار حفاظ بوته ای است.جز انواع حفاظ شاخ گوزنی نیز محسوب می شود. کیفیت و امنیت بی نظیری دارد. همچنین به دلیل زیبایی و جذابیت خاصی که دارد نمای ساختمان را نیز زیبا جلوه می دهد. برای ساخت آن از بوته های به هم فشرده و درهم تنیده طبیعی الگو برداری شده است. شما حتی می توانید این حفاظ را با انواع گل ها و درختان ساختمان خود ست کنید.

  امنیت آن به نوع و میزان میله گرد های آن بستگی دارد. استفاده از میله گرد ۱۰ با نیزه های نوک تیز سطح امنیت را بالا می برد. باید به کار بردن میله گرد ها در حد تعادل باشد، در غیر این صورت به یک هزینه اضافی تبدیل می شود. می توانید از یک سازنده با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. یکی از عواملی که موجب شده تا حفاظ بوته ای مورد توجه همگان قرار گیرد تراکم بالای آن است، که از ورود سارقان به منزل شما جلوگیری می کند.

  حفاظت روی دیوار

  استاندارد هایی که باید در ساخت این حفاظ ها رعایت شوند عبارتند از: ارتفاع، اندازه ی میله گرد ها، فاصله میله گرد ها، عرض و ارتفاع بوته می باشد. هزینه و قیمت حفاظ بوته ای را میله گرد ها و آهن آلاتی که در آن به کار میرد مشخص می کند. اما استفاده از آهن آلات غیر استاندارد و همچنین کیفیت پایین قیمت آن را کاهش می دهد. به دلیل قیمت مناسب تر و مقرون به صرفه بودن فروش آنها بیشتر است.

  محافظت سازی از ورود دزدان

  خرید حفاظ روی دیوار حفاظ آبشاری

  خرید حفاظ آبشاری: یکی از انواع حفاظ های شاخ گوزنی روی دیوار است. که با پروفیل ساخته و شکل آن سنتی می باشد. دارای تراکم بالا ، رنگ های متنوع و ارتفاع متفاوت هستند. این نوع حفاظ ها برای انواع خانه ها و مکان های دیگر استفاده میشوند. رنگ مورد استفاده در آنها رنگ الکترو استاتیک کوره ای است. جنس رنگ پوشش فام درجه ۱ و تراکم آن ۱۱ تا ۱۴ ردیف در هر شاخه می باشد.

  همچنین طول این حفاظ ۲ متر و ارتفاع آنها ۵۰ تا ۱۴۰ سانتی متر و عرض آنها ۴۰ تا ۷۵ سانتی متر است. سایز میله گرد آن حداکثر ۱۰ و حداقل ۸ و نوع جوش آن دو طرفه می باشد. مدل نرده ۴ پهلو آبشاری از پر کاربرد ترین محصولات حفاظتی با تراکم و ارتفاع بالا محسوب می شود. این نوع حفاظ ها از پر فروش ترین نوع نیز هستند. زمان خرید حفاظ آبشاری به عواملی چون: جنس، کیفیت، تراکم ، طراحی و ساخت توجه کنید.

  ۱- جنس: بر ماندگاری حفاظ تاثیر گذار است. این نوع حفاظ از بهترین مواد اولیه تشکیل شده و آهنی بودن باعث ماندگاری طولانی مدت آن میشود. بنابراین از مراکز مطمئن خرید کنید.

  ۲- کیفیت: برای سنجش میزان کیفیت آن به نظرات خریداران مراجعه کنید.

  سفارش خرید حفاظ روی دیوار

  ۳- طراحی و ساخت: توجه به طراحی، میزان ضخامت میله های استفاده شده در زمان خرید نیز مهم است.

  ۴- تراکم: هنگام خرید تراکم آن را نیز باید مد نظر داشت، که این به فاصله میله ها بر میگردد ، هر چه فاصله بیشتر باشد تراکم بیشتر و مقاوم تر است.

  قیمت حفاظ آبشاری بر میزان فروش اثر گذار است. این حفاظ با توجه به ویژگی هایی که دارد، قیمت آن مناسب است و همه می توانند آن را خریداری کنند. برای خرید این نوع حفاظ از مراکز معتبر استفاده کنید تا از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

  خدمات آهن سازه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
  نرده حفاظ روی دیوار

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  درب آکاردئونی

  حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  نرده حفاظ پنجره

  انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب آهنی فرفورژه ویلایی

  درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

  آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

  کرکره برقی

  کرکره برقی پارکینگ و مغازه

  کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

  جک درب پارکینگ

  جک درب برقی پارکینگ

  جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

  درب شیشه ای اتوماتیک

  درب شیشه ای اتوماتیک

  نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

  پنجره upvc دوجداره

  پنجره upvc دوجداره

  نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

  پشتیبانی
  پشتیبانی آنلاین
  پاسخگو
  603 7800 0912