حفاظ دیواری شاخ گوزنی

حفاظ دیواری شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از طراحی بسیار زیبا و مدرنی برخوردار است و از همین جهت مورد توجه افراد متعددی قرار گرفته است. تولید کنندگان و طراحان این مدل از حفاظ ساختمان با الهام از شاخ های گوزن اقدام به تولید نرده دزدگیر شاخ گوزنی نموده اند. با توجه به ظاهر بسیار زیبا و متفاوتی که نرده حفاظ شاخ گوزنی از آن برخوردار باشد ، با بهره گیری از آن می توان موجب شیک شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. علاوه بر ظاهر متفاوت و منحصر به فردی که حفاظ شاخ گوزنی داراست، از ضریب امنیت بالایی نیز برخوردار می باشد. ضریب امنیت بالا حفاظ شاخ گوزنی بدان جهت است که این مدل از حفاظ با تراکم و همچنین ارتفاع بسیار بالایی تولید شده است. با نصب و اجرای حفاظ شاخ گوزنی می توان زیبایی و امنیت را برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت به ارمغان آورد. از دیگر ویژگی های حفاظ شاخ گوزني آن است که این محصول دارای ارتفاع 50 تا 150 سانتی متر و تراکم 8 و 10 و 12 و 15 می باشد. به واسطه برخورداری از این تراکم و ارتفاع می توان مطابق با موقعیت قرار گیری ساختمان ها به منظور خرید این محصول اقدام نمود. رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزني نیز به صورت رنگ کوره ای است و به همین جهت این امکان را فراهم می آورد تا بتوان با توجه به شرایط آب و هوایی این محصول را تهیه کرد. نکته قابل توجه دیگر در رابطه با حفاظ شاخ گوزنی آن است که این مدل از نرده دیوار نسبت به سایر محصولات مشابه دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد.

حفاظ دیواری شاخ گوزنی حفاظ دیواری شاخ گوزنی حفاظ دیواری شاخ گوزنی حفاظ ساختمان | نرده حفاظ روی دیوار | حفاظ فلزی | حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ بوته ای | حفاظ نیزار | حفاظ سرنیزه ای | نرده حفاظ شاخ گوزنی | حفاظ روی درب | حفاظ دیواری | نرده روی دیوار

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us