حفاظ دور آپارتمان

مسلما تمام نرده های دیوار حیاط از فلز آهن ساخته شده اند؛ آنچه انواع مختلف آن را ایجاد می کند؛ مدل های ردیف های میله های آهنی هستند که پشت هم با انحناهای زیبا ردیف شده اند. در بازار حفاظ ایران برخی نام ها برای نرده دیوار حیاط به کار می روند:

  1. نرده سر نیزه ای
  2. نرده شاخ گوزنی
  3. نرده حفاظ بوته ای
  4. نرده آبشاری
حفاظ دور آپارتمان

حفاظ ها از نظر جنس و متریال در طرح و مدل های مختلفی طراحی می شوند. نرده های فلزی و آهنی از مدل های پرکاربرد نرده دیوار هستند که امروزه در طراحی دیوار محوطه خانه مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته اند. نرده های فلزی در مقایسه با انواع دیگر حفاظ های روی دیوار، مقاوم تر هستند. ما در ادامه شما را با انواع نرده و حفاظ دیوار حیاط آپارتمانی آشنا می کنیم.

تعیین قیمت حفاظ دور آپارتمان بر اساس میزان طول، عرض و ارتفاع مدل حفاظ روی دیوار بررسی می شود. البته اگر چه قیمت حفاظ آهنی آپارتمانی بر اساس طول میلگرد تعیین می شود، اما باید به وزن تقریبی و شاخه های حفاظ نیز در تعیین قیمت نرده حفاظ روی دیوار توجه کنید. چرا که میلگردهای نازکتر وزن و کیفیت را به شدت کاهش خواهد داد و به صرف این میزان و کم کاری در کار، قیمت حفاظ را مد نظر قرار ندهید.

1. مدل آبشاری حفاظ آبشاری آپارتمان، سرنیزه های تیزی دارد که مانند آبشار به پایین خم شده اند. آبشاری از ارزان ترین مدلهای حفاظ دیوار است. از مدل آبشاری می توان در ساختمانهای مسکونی و اداری استفاده کرد.

2. مدل بوته ای حفاظ دور آپارتمان ساختار محکمی دارد و اتصالات آن به راحتی از دیوار جدا نمی شوند. مدل بوته ای ضد زنگ و ضد ضربه است. همچنین نصب آن سریع و راحت انجام می شود. بوته ای در اندازه های مختلف ساخته می شود و در برابر پوسیدگی و ضربه مقاوم است. از حفاظ بوته ای می توان به عنوان نرده دیوار در منازل مسکونی، اداره ها، کارخانه ها، مدارس، بیمارستانها، باغ و مراکز نظامی استفاده کرد.

3. نرده روی دیوار آپارتمان سرنیزه ای حفاظ سرنیزه ای، از قدیمی ترین انواع محافظ های روی دیوار است که البته هنوز هم استفاده می شود. مدل سرنیزه ای، شبیه به نیزه است. این مدل بسیار مستحکم و مقاوم است و کاربردهای زیادی هم دارد. این مدل برای دیوارهای پهن بسیار مناسب است.

4. مدل لیلیوم حفاظ زیبای آپارتمان یکی از زیباترین مدلهای شیک حفاظ روی دیوار، لیلیوم است که شکل ظاهری آن نیز به گل لیلیوم شباهت دارد. لیلیوم همراه با شاخکهای زاویه دار و متراکم تولید می شود. لیلیوم با تراکم و ارتفاعهای مختلف تولید می شود. حفاظ ليليوم در دو مدل گلدار و بدون گل توليد می شود. البته گلهای لیلیوم، بیشتر جنبه زیبایی دارند و کاربرد حفاظتی خاصی نخواهند داشت.

5. حفاظ شاخ گوزنی از بهترین مدلهای نرده روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی است که در ایران بسیار مورداستفاده قرار می گیرد. شکل ظاهری این حفاظ، شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد. سرشاخه های مدل شاخ گوزنی بسیار تیز است. به همین دلیل است که عبور از این حفاظ روی دیوار، تقریباً محال است. قیمت و خصوصیات این مدل به صورتی است که به عنوان پرکاربردترین حفاظ امنیتی در ایران شناخته شده است.

قیمت حفاظ دور آپارتمان
حفاظ سرتیز دور آپارتمان

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .


نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.


کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.


دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منازل

نصب دزدگیر اماکن می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

603 7800 0912