حفاظ دور آپارتمان

مسلما تمام نرده‌های دیوار حیاط از فلز آهن ساخته شده‌اند؛ آنچه انواع مختلف آن را ایجاد می‌کند؛ مدل‌های ردیف‌های میله‌های آهنی هستند که پشت هم با انحناهای زیبا ردیف شده‌اند. در بازار حفاظ ایران برخی نام‌ها برای نرده دیوار حیاط به کار می‌روند: 

 1. نرده سر نیزه‌ای
 2. نرده شاخ گوزنی
 3. نرده حفاظ بوته‌ای
 4. نرده آبشاری
حفاظ دور آپارتمان

حفاظ‌ها از نظر جنس و متریال در طرح و مدل‌های مختلفی طراحی می‌شوند. نرده‌های فلزی و آهنی از مدل‌های پرکاربرد نرده دیوار هستند که امروزه در طراحی دیوار محوطه خانه مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته‌اند. نرده‌های فلزی در مقایسه با انواع دیگر حفاظ‌های روی دیوار، مقاوم‌تر هستند. ما در ادامه شما را با انواع نرده و حفاظ دیوار حیاط آپارتمانی آشنا می‌کنیم.

تعیین قیمت حفاظ دور آپارتمان بر اساس میزان طول، عرض و ارتفاع مدل حفاظ روی دیوار بررسی می‌شود. البته اگر چه قیمت حفاظ آهنی آپارتمانی بر اساس طول میلگرد تعیین می‌شود، اما باید به وزن تقریبی و شاخه‌های حفاظ نیز در تعیین قیمت نرده حفاظ روی دیوار توجه کنید. چرا که میلگردهای نازکتر وزن و کیفیت را به شدت کاهش خواهد داد و به صرف این میزان و کم کاری در کار، قیمت حفاظ را مد نظر قرار ندهید.

1. مدل آبشاری حفاظ آبشاری آپارتمان، سرنیزه های تیزی دارد که مانند آبشار به پایین خم شده اند. آبشاری از ارزان ترین مدلهای حفاظ دیوار است. از مدل آبشاری می توان در ساختمانهای مسکونی و اداری استفاده کرد.

2. مدل بوته ای حفاظ دور آپارتمان ساختار محکمی دارد و اتصالات آن به راحتی از دیوار جدا نمی شوند. مدل بوته ای ضد زنگ و ضد ضربه است. همچنین نصب آن سریع و راحت انجام می شود. بوته ای در اندازه های مختلف ساخته می شود و در برابر پوسیدگی و ضربه مقاوم است. از حفاظ بوته ای می توان به عنوان نرده دیوار در منازل مسکونی، اداره ها، کارخانه ها، مدارس، بیمارستانها، باغ و مراکز نظامی استفاده کرد.

3. نرده روی دیوار آپارتمان سرنیزه ای حفاظ سرنیزه ای، از قدیمی ترین انواع محافظ های روی دیوار است که البته هنوز هم استفاده می شود. مدل سرنیزه ای، شبیه به نیزه است. این مدل بسیار مستحکم و مقاوم است و کاربردهای زیادی هم دارد. این مدل برای دیوارهای پهن بسیار مناسب است.

4. مدل لیلیوم حفاظ زیبای آپارتمان یکی از زیباترین مدلهای شیک حفاظ روی دیوار، لیلیوم است که شکل ظاهری آن نیز به گل لیلیوم شباهت دارد. لیلیوم همراه با شاخکهای زاویه دار و متراکم تولید می شود. لیلیوم با تراکم و ارتفاعهای مختلف تولید می شود. حفاظ ليليوم در دو مدل گلدار و بدون گل توليد می شود. البته گلهای لیلیوم، بیشتر جنبه زیبایی دارند و کاربرد حفاظتی خاصی نخواهند داشت.

5. حفاظ شاخ گوزنی از بهترین مدلهای نرده روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی است که در ایران بسیار مورداستفاده قرار می گیرد. شکل ظاهری این حفاظ، شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد. سرشاخه های مدل شاخ گوزنی بسیار تیز است. به همین دلیل است که عبور از این حفاظ روی دیوار، تقریباً محال است. قیمت و خصوصیات این مدل به صورتی است که به عنوان پرکاربردترین حفاظ امنیتی در ایران شناخته شده است.

قیمت حفاظ دور آپارتمان
حفاظ سرتیز دور آپارتمان


صیانت از ذات امری است که در تمام ادیان و فرهنگ ها مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از اشخاص برجسته بدین موضوع اشاره نموده اند; اینکه انسان بتواند از نفس و جان خود در برابر ناهنجاری های وارده از دنیای بیرون و درون حفاظت و صیانت به عمل آورد و مسیر رشد و تعالی را برای خود فراهم کند. شاهد این مدعا میتواند مرزهای حفاظتی در مقیاس های کلان و خرد باشد از جمله وجود لایه حفاظتی در اطراف کره زمین برای حفاظت از پرتوهای زیان بار, مرزهای طبیعی همچون کوه ها. رودخانه ها و مرزهای مصنوعی مانند برج و باروهای شهر در گذشته, دیوار محوطه و یا حتی پوشش انسان. حال با توجه به این موضوع به حوزه تخصصی خود رجوع کرده و به محصولی که وظیفه حفاظت و صیانت را به عهده دارد یعنی حفاظ ساختمانی اشاره میکنیم. ما با دیدی گسترده از موضوع توانسته ایم حفاظ هایی با توجه به فاکتورهای مختلف از قبیل اصل حفاظت و تسلط کامل به انواع دیوار های محوطه و داخل آپارتمان و حل و فصل نمودن جزئیات فنی مربوطه حفاظ هایی ارائه نماییم که در این زمینه مسمر ثمر واقع شوند که بصورت مختصر به آنها اشاره میکنیم. در انتها لازم به ذکر است که به حفاظ روی دیوار و انواع دیگر حفاظ مثل حفاظ پنجره و آکاردئونی از دید بازدارندگی نگاه شود موضوعی که بسیاری از سیستم های امینیتی فاقد آن هستند و بیشتر جنبه کنترل کننده دارند.


دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :

  جهت ارتباط با واحد فروش و استعلام قیمت بهترین انواع نرده حفاظ آهنی ساختمانی با

  شماره همراه 09127800603 

  شماره همراه 09128047694

  شماره تلفن ثابت 22503846-021 

  جهت سفارش بروز قیمت بهترین حفاظ روی دیوار و قیمت بهترین درب آکاردئونی و بهترین و شیک ترین نرده پنجره و بالکن تماس بگیرید و یا روی لینک زیر کلیک نمایید :


  ثبت سفارش حفاظ

  هشدار: برخی از فروشندگان حفاظ با استفاده از نام و برند ما اقدام به فروش محصولات بی کیفیت میکنند. لذا در زمان خرید حفاظ دقت نمایید .

  با توجه به نوسان بازار و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


ایمن ترین حفاظ کدام است ؟ بهترین حفاظ چیست ؟ مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی چه حفاظی است ؟ محکم ترین و مدرن ترین حفاظ باغ ویلا به چه شکل است ؟ با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی چیست ؟ شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ کدام است ؟ خرید نرده حفاظ های ضخیم به چه صورت است ؟ ایمنترین و لوکس ترین نرده کدام است ؟ حفاظ ایده آل خانه چه نوع حفاظی است ؟ برترین حفاظ های ساختمانی کدامند ؟ تقویت ورودی درب منزل و ورودی پنجره و دیوار حیاط با چه حفاظی ممکن میشود ؟

برای پاسخ به سوالات نرده حفاظ با ما تماس بگیرید  ✌

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us