درب آکاردئونی ایتالیایی

درب آکاردئونی با طرح ایتالیایی، یکی از بهترین گزینه های موجود برای افزایش ایمنی، زیبایی، و کیفیت در فضاهای مختلف مسکونی و تجاری می باشد. این درب ها از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار گل هستند اما از نظر کیفیت و زیبایی، یکی از برترین تولیدات صنعت درب سازی محسوب می شوند.

درب آکاردئونی ایتالیایی

ویژگی های درب آکاردئونی ایتالیایی

درب های آکاردئونی با طرح ایتالیایی از مواد با کیفیت بالا ساخته می شوند که باعث افزایش مقاومت در برابر فشارهای خارجی و داخلی می گردد. این مواد، در طول زمان از خستگی و خرابی های زودرس جلوگیری می کنند و بدین ترتیب عمر مفید درب را افزایش می دهند. یکی از ویژگی های بارز درب های آکاردئونی ایتالیایی، طراحی زیبا و جذاب آن هاست. این درب ها با استفاده از جزئیات ظریف و طرح های منحصر به فرد، به زیبایی و الگانس فضاهای محیطی افزوده می شوند. طراحی دوگل درب های آکاردئونی ایتالیایی، علاوه بر افزایش روانی در باز و بسته شدن، ایمنی بالایی را برای کاربران فراهم می آورد. با کمترین تعداد پرچ، این درب ها از لحاظ ایمنی با درب های چهار گل برابری دارند.

ویژگی های درب آکاردئونی ایتالیایی

استفاده های درب آکاردئونی ایتالیایی

درب آکاردئونی ایتالیایی به عنوان یک گزینه شیک و مدرن برای فضاهای مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها، علاوه بر ایجاد زیبایی، امکان جلوگیری از نفوذ صدا و حفظ حریم خصوصی را فراهم می آورند. در مکان های تجاری نیز، درب های آکاردئونی ایتالیایی به دلیل طراحی زیبا و ایمنی بالا، مورد توجه قرار می گیرند. این درب ها می توانند به عنوان ورودی های فروشگاه ها، رستوران ها، و ادارات مورد استفاده قرار گیرند. درب آکاردئونی ایتالیایی با ترکیبی از کیفیت، زیبایی، و ایمنی، یکی از بهترین گزینه ها برای فضاهای مسکونی و تجاری می باشد. با استفاده از این درب ها، می توانید امنیت و زیبایی فضای خود را بهبود بخشید.

استفاده های درب آکاردئونی ایتالیایی نصب درب ایتالیایی
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912