حفاظ آکاردئونی غرب تهران

درب آکاردئونی در غرب تهران یکی از نوع های حفاظ است که در برخی موارد برای حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان و مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع حفاظ شامل طرح ها و مدل های متنوعی است که از جمله محبوب ترین آن ها می توان به مدل سه گل یا سه لوزی اشاره کرد. این درب ها اغلب از تسمه های فلزی تشکیل شده اند که توسط پین های فلزی به همدیگر وصل شده و در قاب فلزی قرار می گیرند. این درب ها بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت می کنند که باعث می شود کمترین فضای ممکن را اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نکنند. درب آکاردئونی در بازار به انواع و مدل های مختلفی عرضه می شوند. این مدل ها شامل درب های سه گل، دو گل، کشویی و کره کره ای تاشو می باشند. هر یک از این مدل ها ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند، اما مدل سه گل به عنوان یکی از متداول ترین و امنیتی ترین مدل ها شناخته می شود. این مدل با توجه به طراحی خاص خود، حدود 90 درصد امنیت مورد نیاز را فراهم می کند.

حفاظ اکاردئونی درب آپارتمان غرب تهران

ویژگی های درب آکاردئونی غرب تهران

درب آکاردئونی غرب تهران با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و با کیفیت ترین تسمه های فلزی تهران تولید می شود. این درب با ابعاد 5 در 20 و با کلاف دور تشکیل شده از قوطی 40 در 60 ساخته شده است. این ویژگی ها باعث می شود که درب آکاردئونی غرب تهران علاوه بر ایجاد امنیت لازم، دارای طول عمر بالا و مقاومت در برابر فشارهای خارجی باشد.

درب اکاردئونی پیچی سلطنتی غرب تهران

استفاده و کاربردهای درب آکاردئونی

درب آکاردئونی غرب تهران به دلیل وزن کمتر و ابعاد کوچک تر خود نسبت به درب های ریموت دار، برای استفاده در مکان های مختلف مانند آپارتمان ها، مغازه ها و انباری ها بسیار مناسب می باشند. این درب ها قابلیت جابجایی آسانی دارند و می توانند به راحتی باز و بسته شوند. همچنین با توجه به امکان نصب ریموت بر روی این درب ها، می توان فرآیند باز و بسته شدن را به صورت اتوماتیک انجام داد. برای تخمین قیمت حفاظ درب آکاردئونی می توانید ابعاد چهارچوب خود را اندازه گیری کرده و با شرکت آهن سازه تماس بگیرید تا قیمت تخمینی مورد نظر شما اعلام شود. برای اندازه گیری ابعاد، ارتفاع و عرض چهارچوب را از بالای چهارچوب تا کف زمین و قسمت بیرون به بیرون چهارچوب اندازه بگیرید.

درب آکاردئونی غرب تهران

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912