حفاظ ایستاده ابشاری

اکثر سیستم های امنیتی بعد از اینکه حادثه ای رخ داد یا سارق به داخل ساختمان وارد شد شروع به کار میکنند ولی استفاده از حفاظ های امنیتی روی دیوار کلاٌ مانع ورود سارق به داخل ساختمان میشود و از این نظر استفاده از آن در مرحله اول اهمیت در بحث حفاظت از حریم خصوصی قرار میگیرد و زمانی که درباره حفاظت از حریم خصوصی و امنیت ساختمان صحبت میشود همه به استفاده از حفاظ روی دیوار فکر میکنند که از قدیمی ترین و رایج ترین موارد برای تامین حفاظت و جلوگیری از ورود سارقان از گذشته تا به امروز بوده است . انواع متفاوتی از این نوع حفاظ ها وجود دارد . یکی از این نوع حفاظ ها ، حفاظ آبشاری است . حفاظ آبشاری با استفاده از سر نیزه های تیز که مانند آبشار به پایین خم شده است مانع از بالا آمدن سارقان شده و عبور آنها از دیوار را غیر ممکن میکنند . و از نظر قیمت از دیگر حفاظ ها مانند حفاظ شاخ گوزنی ارزان تر است و برای ساختمان های مسکونی و اداری بسیار مناسب است و بر روی دیوارهایی که هم سطح نیستند نیز قابل نصب هستند .

نرده حفاظ آبشاری

حفاظ نیزه ای آبشاری از جدیدترین حفاظ های روی دیوار می باشد که از نیزه های تیز برای جلوگیری از ورود سارقان به منازل استفاده می شود و می تواند بهترین انتخاب برای شما عزیزان باشد.

حفاظ ایستاده ابشاری حفاظ ایستاده ابشاری حفاظ ایستاده ابشاری نرده حفاظ ایستاده آبشاری آهنی نرده حفاظ ایستاده آبشاری آهنی نرده حفاظ ایستاده آبشاری فلزی

تولید کننده انواع حفاظ ایستاده آبشاری دیواری و داخل ساختمان به قیمت تولید و بهترین کیفیت ساخت همراه با رنگ و نصب

 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us