حفاظ آهنی فلزی دیوار

حفاظ آهنی فلزی دیوار

اولین چیزی که با شنیدن حفاظ به ذهن انسان می‌رسد بحث ایجاد امنیت برای یک مکان مشخص می‌باشد، هر مکان را با توجه به میزان اهمیت امنیت و اهمیت زیبایی می‌توان مجهز به یکی از انواع حفاظ کرد. در کشور ما بیش از بیش بحث امنیت در میان است و ازاین‌رو حفاظ‌های فلزی کاربرد بسیار بیشتری نسبت به بقیه حفاظ‌ها دارند. به‌طورکلی حفاظ‌های فلزی را می‌توان در انواع ساختمان‌ها و منازل استفاده کرد. به‌طور نمونه حفاظ شاخگوزنی که هم دارای زیبایی خاصی می‌باشد و هم امنیت بالایی را برای مکان موردنظر به جود می‌آورد. حفاظ شاخ گوزنی مناسب برای انواع ویلاها و باغ‌هایی می‌باشد که امنیت برای صاحب آن مکان مهم بوده و می‌خواهد امنیت آن مکان را به مقدار بسیار بالایی تأمین کند. این حفاظ برای مکان‌هایی که بیشتر اوقات خالی بوده و نیاز به این دارد که مطلقاً کسی نتواند وارد آن شود بسیار پرکاربرد است.

حفاظ آهنی فلزی دیوار حفاظ آهنی فلزی دیوار حفاظ آهنی فلزی دیوار
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us