حفاظ اهنی خانه

حفاظ اهنی خانه

حفاظ‌های فلزی دارای انواع متفاوتی می‌باشند که شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته‌ای , حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار می‌باشد که در مورد آن‌ها توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. البته حفاظ‌های ساده و کلاسیک نیز جز دسته حفاظ‌های فلزی هستند که به دلیل امنیت پایین‌تر در حال حاضر کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که از حفاظ‌های فلزی معمولاً در دیوار دور ساختمان‌های مسکونی و اداری برای ایجاد امنیت بالا استفاده می‌شود.

حفاظ اهنی خانه حفاظ آهنی دیوار
 • تماس با ما
 • خدمات آهن سازه

  صنایع فلزی آهن سازه تولیدکننده انواع حفاظ ساختمان برای روی دیوار - درب آکاردئونی کشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

  نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

  انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ساده و فرفورژه

  آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

  درب ویلایی درب فرفورژه درب کلاسیک درب ورودی

  درب ورودی حیاط ویلا فرفورژه لوکس

  درب های ترک که دارای زیبایی منحصر به فرد و امنیت بالایی نیز دارد و در صنایع آهن حفاظ در طرح و مدل های مختلف تولید می گردد.

  درب آکاردئونی

  حفاظ آکاردئونی درب خانه آپارتمان کرکره ای کشویی مدرن جمع شونده کشیدنی

  نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

  call us