حفاظ گارد آپارتمان

حفاظ گارد خانه، به عنوان یکی از راه حل های امنیتی برای آپارتمان ها، با مزایای فراوانی همراه است که نه تنها امنیت ورودی ها را افزایش می دهد، بلکه استحکام و کیفیت ساخت آن نیز باعث می شود تا از طریق آن نفوذ به محیط داخلی مسکونی متوقف شود. حفاظ آکاردئونی، یکی از راه های موثر برای افزایش امنیت و زیبایی ساختمان هاست. این نوع حفاظ، از یک چهارچوب از جنس آهن به شکل پروفیل ساخته شده است که درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب قرار دارند. با نصب یک ریل فولادی در بالا و پایین درب، بخش چرخ دار که وزن درب را تحمل می کند، در آن قرار می گیرد. این روش ساخت باعث می شود که درب آکاردئونی بسیار پایدار و مقاوم به سایش باشد.

حفاظ گارد ریلی آپارتمان

افزایش امنیت با قفل های توکار و روکار

شرکت های تولید کننده حفاظ آکاردئونی، برای افزایش امنیت این دستگاه ها، قفل های توکار و روکار را نصب می کنند. این قفل ها، به طور موثری از تلاش های ناخواسته برای ورود به داخل ساختمان جلوگیری می کنند. بدین ترتیب، حفاظ آکاردئونی نه تنها امنیت فیزیکی محیط را افزایش می دهد بلکه به شکل زیبایی نیز به آن افزوده می شود.

افزایش امنیت با قفل های توکار و روکار

کاربردهای گسترده حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی تنها برای ورودی های اصلی ساخته نمی شود. حفاظ آکاردئونی را می توان در دیگر قسمت های ساختمان نظیر پنجره ها و بالکن ها نیز نصب کرد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، با ایجاد یک حاجز مؤثر، امکان دسترسی غیرمجاز به فضاهای داخلی ساختمان را به شدت محدود می کند.

نرده گارد منزل

حفاظ آکاردئونی زیبا و شیک

یکی از ویژگی های بارز حفاظ آکاردئونی زیبا و شیک است. با استفاده از طرح های نقش دار و استحکام بالایی که این نوع حفاظ دارد، می توان به شکلی جذاب و منحصر به فرد، امنیت را با زیبایی ترکیب کرد. همچنین، این حفاظ ها با تنوع در طرح ها و رنگ ها، به انتخابی مناسب برای هر نوع سلیقه و محیطی تبدیل می شوند.

درب ریلی

روش ساخت حفاظ آکاردئونی

برای تولید حفاظ آکاردئونی، از تسمه های 20*5 استفاده می شود که پس از سوراخ کاری توسط دستگاه های متخصص، جهت جوشکاری آماده می شوند. در حالت دوبل، برای محافظت از میخ های پرچ، یک تسمه اضافه روی پرچ حفاظ آکاردئونی قرار می گیرد که این روش از ورود غیرمجاز به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

گارد ریل محافظ خانه

تنوع در طرح ها و مدل های حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی طرح نقش دار یکی از زیباترین مدل های درب آکاردئون است. با استفاده از تسمه های نقش دار، می توان طرح هایی با ظاهری بی نظیر و استحکام بالا ایجاد کرد. تمامی مدل های درب آکاردئون این قابلیت را دارند تا با تسمه های نقش دار ساخته شوند، اما تسمه های نقش دار دوبل از استحکام بیشتری برخوردارند که برای ایجاد حفاظ آکاردئونی با ظاهری بی نظیر و همچنین استحکام بالا، توصیه می شوند. حفاظ آکاردئونی، یکی از بهترین راهکارهای افزایش امنیت و زیبایی ساختمان هاست. این نوع حفاظ، با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و روش های ساخت پیشرفته، امکان ایجاد یک حاجز مؤثر و با ظاهری زیبا را فراهم می کند. با توجه به تنوع در طرح ها و مدل ها، هر فردی می تواند با توجه به سلیقه ی خود، حفاظی را انتخاب کند که بهترین ترکیب امنیت و زیبایی را برای محیط خود به ارمغان بیاورد.

حفاظ پشت درب منازل class=

نقص های درب های ضدسرقت و آکاردئونی

یکی از نقص های رایج در درب های ضدسرقت، معمولاً در قفل آنها مشاهده می شود. این نقطه ضعف باعث می شود که حتی با وجود نامشخصی آن به عنوان یک درب ضدسرقت، به سادگی توسط دست افراد باز شود. از سوی دیگر، در درب های آکاردئونی، نقطه ضعف اصلی معمولاً در لولای آنها قرار دارد. سارقان به سادگی می توانند از طریق دیلم اندازی به درب آکاردئونی وارد شوند. اما شرکت های متخصص در صنایع فلزی این نقطه ضعف را شناخته و طراحی هایی را ارائه داده اند که این نوع نفوذها را برطرف می کند.

حفاظ ضد سرقت گارد ریل

طراحی ویژه حفاظ گارد برای افزایش امنیت

شرکت آهن سازه با توجه به اهمیت امنیت مسکن، درب های گارد آکاردئونی خود را با طراحی های ویژه ای ارائه می دهد. این درب ها از رنگ کوره ای با دوام، دستگیره های فانتزی و قفل مخفی برخوردار هستند که علاوه بر زیبایی، امنیت بالایی را فراهم می کنند. قفل مخفی در داخل چهارچوب درب کار گذاشته شده و طراحی منحصربه فرد آن باعث افزایش ضریب اطمینان و ایجاد نفوذپذیری کمتر شده است. با این اقدامات، شرکت آهن سازه تضمین می کند که درب های آکاردئونی آن ها تا ۱۰۰ درصد امن باشند.

حفاظ آکاردئونی فلزی گارد ریل

انواع درب آکاردئونی با طرح های متنوع

درب های آکاردئونی تولیدی شرکت آهن سازه از انواع مختلفی برخوردارند. این درب ها با طرح ها و مدل های متنوعی که توجه به جزئیات و ذوق مشتری را در نظر گرفته اند، عرضه می شوند. یکی از محصولات پرفروش این شرکت، درب آکاردئونی پنج گل دو جداره است که با استقبال بسیاری از مشتریان مواجه شده است. درب های آکاردئونی از یک چهارچوب از جنس آهن تشکیل شده اند که دارای پروفیل های عمودی، افقی و مورب می باشند. این پروفیل ها باعث استحکام و سازگاری بیشتر در درب می شوند. همچنین قرارگیری ریل های فلزی در بالا و پایین درب به عنوان راهنمای حرکت، حرکت آسان درب را فراهم می کند. درب های آکاردئونی با قفل های توکار و روکار قابل ارائه هستند که امنیت بیشتری را به همراه دارند. این درب ها علاوه بر امنیت، به دلیل کارایی و زیبایی که دارند، گزینه ایده آلی برای حفاظت از ورودی های مسکونی و تجاری می باشند.

حفاظ اکاردئون پرچ مخفی

بهترین مدل حفاظ آکاردئونی

یکی از بهترین مدل های درب گارد آکاردئونی، پنج گل دو جداره است که با طراحی خاص و امکانات امنیتی بالا، انتخابی ایده آل برای افرادی است که به امنیت محیط خود اهمیت می دهند. این درب تحت ثبت شرکت آهن سازه بوده و تنها از طریق این شرکت قابل تهیه می باشد. شرکت آهن سازه با طراحی های خاص و نصب قفل های مخفی در بدنه درب، امنیت را به حداکثر می رساند و از نفوذهای غیرمجاز جلوگیری می کند. همچنین استفاده از تعداد حلقه های قفل بیشتر، از دیگر اقدامات این شرکت برای ارتقای امنیت درب های آکاردئونی است. شرکت آهن سازه به هموطنان و مشتریان عزیز خود توصیه می کند که با توجه به اهمیت امنیت محیط زندگی، درب آکاردئونی با طرح پنج گل دو جداره را در نظر بگیرند. این درب با امکانات امنیتی بالا و طراحی زیبا، گزینه ای ایده آل برای حفاظت از منزل و محیط کسب وکار خواهد بود.

خرید حفاظ آکاردئونی نصب حفاظ آکاردئونی حفاظ آکاردئونی نصاب گارد ریل حفاظ آپارتمان سفارش حفاظ آکاردئونی حفاظ ساده درب ضد سرقت حفاظ اکاردونی حفاظ کار اکاردئونی
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912