انواع حفاظ نرده

در ساخت این نوع از حفاظ ساختمان از میلگرد 9 تا 10 استفاده میشود. نوع جوش CO2 جوش نفوذی و با کیفیت است . رنگ حفاظ ساختمان (شاخ گوزنی درجه یک ) هم از نوع کوره ای با روکش پلی استر است . این نوع حفاظ بهترین حفاظ ساختمان ( بهترین حفاظ دیوار ساختمان )به خصوص ساختمان های شهری ، مجتمع های مسکونی ،شهرک ها ، باغ های داری میوه و برخی از ویلا ها است . قیمت مناسب این نرده حفاظ سبب شده است تا حفاظ شاح گوزنی به عنوان بهترین و مقرون به صرفه ترین حفاظ دیوار ساختمان شناخته شود . حفاظ شاخ گوزنی درجه یک به علت دوام و ماندگاری بالا، محبوبیت خاصی نزد قشر متوسط و حتی بالا در شهرستان ها دارد.استان های گیلان ، مازندران و شهر های شمالی کشور مانند رشت ، نوشهر ، چالوس ، رامسر ،تنکابن ،فومن،لاهیجان،زیبا کنار ، رودسر ، عباس آباد ،انزلی،آستارا،آمل،بابل،،ساری،قائم شهر بهشهر،بابلسر،فریدون کنار ،نور،عباس آباد،چمستان،سلمان شهر،مرزن آباد،کیاسر از خریدارن این حفاظ ساختمان هستند. استفاده از رنگ کوره ای با روکش پلی استر سبب میشود تا این حفاظ در شرایط آب و هوائی مرطوب و گرم دوام بالایی داشته باشد .

حفاظ نرده دیوار ساختمان خانه بوته خار شاخ سر گوزنی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us