حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد 9 تا 10

در ساخت و سازهای امروزی، استفاده از حفاظ ها جزء ضروریات است. حفاظ ها علاوه بر ایفای نقش امنیتی، به زیبایی و استحکام ساختمان نیز کمک می کنند. یکی از بهترین انتخاب های حفاظ ساختمان، حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد 9 تا 10 می باشد که در این مقاله به معرفی و ویژگی های آن می پردازیم. حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد 9 تا 10 ساخته می شود که این جنس مصرفی باعث مقاومت بالا و طول عمر بیشتر حفاظ می شود. این نوع حفاظ با استفاده از جوش CO2 جوش نفوذی و با کیفیت ساخته می شود که باعث ایجاد اتصالات محکم و مقاوم میان میلگردها می شود. حفاظ شاخ گوزنی از نوع کوره ای با روکش پلی استر است که این روکش باعث می شود حفاظ در برابر شرایط آب و هوایی مرطوب و گرم دوام بالایی داشته باشد.

حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد 9 تا 10

کاربردهای حفاظ شاخ گوزنی

این نوع حفاظ، بهترین گزینه برای استفاده در ساختمان های شهری، مجتمع های مسکونی، شهرک ها، باغ های داری میوه و برخی از ویلاها است. همچنین، از جمله استان ها و شهرهایی که حفاظ شاخ گوزنی با استقبال بالایی مواجه است می توان به گیلان، مازندران، رشت، نوشهر، چالوس، رامسر، تنکابن، فومن، لاهیجان، زیبا کنار، رودسر، عباس آباد، انزلی، آستارا، آمل، بابل، ساری، قائم شهر، بهشهر، بابلسر، فریدون کنار، نور، عباس آباد، چمستان، سلمان شهر، مرزن آباد و کیاسر اشاره کرد. یکی از مزایای حفاظ شاخ گوزنی این است که قیمت مناسبی دارد که سبب شده تا این حفاظ به عنوان بهترین و مقرون به صرفه ترین حفاظ دیوار ساختمان شناخته شود. با توجه به ویژگی ها و کاربردهای حفاظ شاخ گوزنی، می توان نتیجه گرفت که این نوع حفاظ، یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که به دنبال امنیت، استحکام و زیبایی ساختمان خود هستند.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912