انواع حفاظ نرده

حفاظ شاخ گوزنی اولین نوع از نرده حفاظ نسل جدید است که با توجه به این که همواره اولین نوع از هر محصولی در طراحی های بعدی هم از نظر امنیت و زیبائی بهتر و جذاب تر خواهد شد. حفاظ شاخ گوزنی در 2 شکل تولید میشود .نحوه تولید حفاظ دیوار درجه 2: در این حفاظ اولویت بر تولید حفاظ ساختمان با قیمت پائین تر است که طبعا ای امر محقق نخواهد شد مگر این که نوع مواد اولیه از بی کیفیت ترین ها باشد. میلگرد 8 و 9 شاکله اصلی حفاظ را تشکیل میدهد. و نوع جوش الکترود و رنگ از نوع مایع است . قیمت این حفاظ دیوار ساختمان (حفاظ شاخ گوزنی درجه 2) بسته به وزن حدود 80 تا 120 هزار تومان است . با ابن که این نوع حفاظ دیوار هم تراکم دارد ولی اطلاق تراکم معنا ندارد، چرا که تمام توان تولید کننده حفاظ دیوار ساختمان صرف کاهش وزن و کاهش قیمت است . از این نوع حفاظ برای ساختمان های قدیم ساخت ، باغ های و چهار دیواری های کم میوه استفاده میشود . توصیه ما بر این است که این حفاظ ها را بدون رنگ یا با روکش ضد زنگ طوسی خریداری کنید . در زمان رنگ حفاظ درجه 2 استر زده نمیشود و رنگ مستقیم بر روی حفاظ زده میشود . این امر سبب پوسیدگی خواهد شد .

حفاظ نرده دیوار ساختمان خانه بوته خار شاخ سر گوزنی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us