حفاظ شاخ گوزنی میلگردی نوک تیز

نرده شاخ گوزنی از جمله راهکارهای اصلی برای حفاظت از محیط پیرامون ساختمان ها می باشند. در این مقاله به معرفی و ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد نوک تیز می پردازیم. حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد نوک تیز در تراکم های مختلفی تولید می شود. تراکم های 8، 10 و 12 بیشترین درخواست را در بین خریداران دارند. این تراکم ها به دلیل میزان استحکام و پایداری بالایی که به حفاظ می بخشند، انتخاب اصلی خریداران محسوب می شوند. در گذشته، جوش الکترود برای ساخت نرده شاخ گوزنی استفاده می شد. اما با پیشرفت فناوری، جوش نفوذی CO2 جایگزینی مناسب و کارآمد برای ساخت این نوع از نرده شده است. این نوع جوش، استحکام و ثبات بیشتری به حفاظ می بخشد و عمر طولانی تری دارد. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد نوک تیز، از رنگ الکترواستاتیک یا همان رنگ کوره ای استفاده می شود. این روش رنگ آمیزی، به حفاظ ظاهری زیبا و مقاوم در برابر عوامل جوی و زنگ زدگی می بخشد.

حفاظ شاخ گوزنی میلگردی نوک تیز

ارتفاع و ابعاد مختلف حفاظ شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد نوک تیز، در ارتفاع های مختلفی قابل تولید هستند. ارتفاع این نوع از حفاظ بیشترین میزان از 90 تا 100 سانتیمتر می باشد، اما بسته به نیاز و درخواست مشتریان، این ارتفاع می تواند در محدوده 60 تا 120 سانتیمتر نیز تغییر کند. برخی از تولیدکنندگان حتی امکان تولید نرده با ارتفاع تا 150 سانتیمتر را نیز فراهم می کنند. با توجه به شکل و محیط پیرامون ساختمان ها، انواع مختلفی از حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد نوک تیز طراحی و تولید شده اند. این انواع نرده، به دلیل طراحی مدرن و کیفیت بالا، توانسته اند جایگاه ویژه ای در بازار به دست آورند و توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کنند. به طور کلی، نرده شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد نوک تیز، یکی از بهترین راهکارهای حفاظتی برای محیط پیرامون ساختمان ها می باشند. با انتخاب این نوع از نرده، می توانید از زیبایی، استحکام و کیفیت بالایی برخوردار شوید.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912