انواع حفاظ نرده

در ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد های بسیار نوک تیز و برنده از سایز 10 استفاده می‌شود . این حفاظ دارای تراکم بندی های مختلفی است . تراکم 8 ، 10 و 12 بیشترین درخواست ها را در بین خریدان دارند. در ابتدا از جوش الکترود در ساخت حفاظ ساختمان استفاده می شد که به تدریج جای خود را به جوش نفوذی co2 داد .برای رنگ کردن حفاظ از رنگ الکترو استاتیک یا همان رنگ کوره ای استفاده ارتفاع این نوع از نرده حفاظ بیشتر 90 و 100 سانت است ، ولی به صورت کلی این حفاظ در ارتفاع های مختلف قابل تولید است ، ارتفاع 60  تا 120 سانت  با توجه به درخواست تولید میشود . در برخی از موارد این ارتفاع تا 150 سانت هم قابل افزایش است . با توجه به شکل و محیط پیرامون ساختمان ها انواع مختلفی از حفاظ ساختمان (نسل جدید) طی چند سال اخیر تولید شده است که ما سعی خواهیم کرد شما را با بهترین های حفاظ دیوار ساختمان آشنا کنیم .

حفاظ نرده دیوار ساختمان خانه بوته خار شاخ سر گوزنی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us