انواع حفاظ نرده

برای رفع این مشکل تولید کنندگان می‌بایست ، عرض حفاظ ساختمان را بیشتر می کردند تا دیگر سارقان نتوانند خود را به دیوار ساختمان برسانند. در سال 1380 طراحان موفق به تولید حفاظ ساختمان با عرض و ارتفاع مناسب شدند .نسل جدیدی از حفاظ دیوار ساختمان وارد بازار شده بود که از میله های تیز و برنده که به صورت بوته های خار که کنار هم چیده شده بودند روی دیوار ساختمان ها خود نمایی می‌کرد.  این نوع از حفاظ که بسیار متراکم بود سبب می شد تا سارقان نتوانند دیگر خود را به روی دیوار ساختمان ها برسانند ، تیز بودن نوک این میله هم عبور ازروی این حفاظ ساختمان را بسیار سخت و تا حدودی غیر ممکن کرده بود. در بررسی های به عمل آمده از سرقت هائی که در ساختمان ها رخ می‌داد ، بیشترین سرقت ها  متعلق به ساختمان های بدون حفاظ روی دیوار بود. به همین دلیل بیشتر مردم روی به نصب نرده حفاظ دیوار (حفاظ شاخ گوزنی) ساختمان آورده بودند چراکه با نصب این نوع حفاظ ساختمان(حفاظ دیوار ساختمان) تا حدود زیادی سرقت در این ساختمان کاهش پیدا کرده بود .

حفاظ نرده دیوار ساختمان خانه بوته خار شاخ سر گوزنی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us