انواع حفاظ نرده

یکی از انواع نرده حفاظ ساختمان نرده حفاظ آبشاری است که با استفاده از پروفیل یا چهار پهلو ساخته می‌شود ، بدین صورت که طبق الگو دو پروفیل 20*20 یا 40*20 به صورت موازی در بالا و پایین قرار گرفته و میله ها با توجه به ارتفاع درخواست شده توسط خریدار برش خورده و در فواصل 12 سانتی از یکدیگر به پروفیل ها جوش داده می‌شود .. مشخصات مواد اولیه حفاظ رو دیوار ساختمان (حفاظ آبشاری) چهار پهلو : نوعی میله چهار گوش تو پر است که در سایز های 12،14،16سانت ساخته می‌شود میلگرد: میله آهنی بدون آج است که در سایز های 10،12،14 برای حفاظ نیزه ای بکار میرد . تراکم حفاظ دیوار آبشاری یک ردیف است به فواصل 12 سانت ،طول این حفاظ ساختمان 2 متر است و در ارتفاع های 100تا 150 سانت ساخته می‌شود. جوش این حفاظ ساختمان معمولا از نوع الکترود بوده و رنگ مایع پوشش بیشتر این محصول است . از این نوع از حفاظ دیوار ساختمان برای بالا بردن ارتفاع دیوار ساختمان نیر استفاده می شد .جوش این نرده حفاظ ساختمان از نوع الکترود و پوشش رنگ مایع می‌باشد .

حفاظ نرده دیوار ساختمان خانه بوته خار شاخ سر گوزنی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us