تحلیل نرده حفاظ ساختمان

نرده حفاظ ساختمان یکی از اجزای حیاتی در طراحی و ساختمان دهی است. انتخاب نوع مناسب از این نرده ها بر اساس نیازها و استفاده های مختلف در ساختمان، اهمیت بسزایی دارد. در این مقاله، به بررسی انواع نرده حفاظ ساختمان می پردازیم، به ویژه نرده حفاظ آبشاری و حفاظ روی دیوار. نرده حفاظ آبشاری با استفاده از پروفیل یا چهار پهلو ساخته می شود. این حفاظ معمولاً شامل دو پروفیل 20*20 یا 40*20 است که به صورت موازی در بالا و پایین قرار می گیرند. میله ها، با توجه به ارتفاع درخواست شده توسط مشتری، برش خورده و در فواصل 12 سانتی از یکدیگر به پروفیل ها جوش داده می شوند. نرده حفاظ آبشاری به خوبی برای بالا بردن ارتفاع دیوارهای ساختمانی و همچنین حفاظ کردن مناطق مختلف از دیدگاه امنیتی استفاده می شود. این نوع حفاظ، به دلیل ساختار محکم و استحکام آن، گزینه ی ایده آلی برای استفاده در محیط های با تردد بالا و نیازمندی های امنیتی است.

تحلیل نرده حفاظ ساختمان

حفاظ روی دیوار چیست؟

حفاظ روی دیوار، یکی دیگر از انواع نرده حفاظ ساختمان است که با استفاده از میله های چهار گوش تو پر ساخته می شود. این میله ها در سایزهای 12، 14، و 16 سانت عرضه می شوند. همچنین از میله آهنی بدون آج با اندازه های 10، 12، و 14 سانت برای حفاظ نیزه ای استفاده می شود. حفاظ روی دیوار به خوبی برای حفاظت از محوطه های مختلف از جمله حیاط ها، باغ ها، و محوطه های عمومی استفاده می شود. این نوع حفاظ، با نصب روی دیوارهای ساختمانی، فضای اطراف را محدود می کند و امنیت را افزایش می دهد. در این مقاله، به بررسی دو نوع از نرده حفاظ ساختمان، یعنی نرده حفاظ آبشاری و حفاظ روی دیوار، پرداختیم. انتخاب مناسب بین این دو نوع، بستگی به نیازها و شرایط خاص هر پروژه دارد. با توجه به مشخصات و کاربردهای هر یک، می توانید انتخاب بهتری را برای ساختمان خود داشته باشید.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912