انواع حفاظ نرده

یکی از مواردی که انسانها همواره به دنبال آن هستند ایجاد امنیت برای محل اقامت خود است . امروزه  امنیت ابتدا از حفاظ  ساختمان شروع می‌شود دیوار ساختمان ها که برای ورود افراد غریبه به داخل محوطه شما سهل ترین راه ممکن است (بالا رفتن از دیوار و ورود به محوطه شخصی شما ) . این تفکر به دلیل ساخت ساختمان های بزرگ و کوچک کنار هم است . برای ایجاد امنیت ساختمان طی چند سال گذشته برای  نصب انواع دوربین مدار بسته و استخدام نگهبان روز و شب که رفت و آمد ها را در ساختمان های پرتردد و استفاده از سگهای نگهبان و باغبان که هم به امورات باغ رسیدگی کند و هم با سکونت در باغ با خانواده سبب امنیت آن مکان شود .  . هر کدام از این عوامل تا حدودی در زمان های خاص موفق بودند ،ولی هیچ کدام بازدارنده خوبی نبودن یا این که به مرور زمان هزینه زیاد یا مشکلاتی خاص را به صاحبان ساختمان ها تحمیل می‌کردند.این مشکلات تا حدی زیاد بود که صاحب خانه ها را به سمت نصب نرده حفاظ آهنی روی دیوار سوق دهد . این در شرایطی بود که برخی از افراد که از نا ایمن بودن این نوع نرده حفاظ دیوار ساختمان اطلاع داشتند. البته بودند برخی از افراد که نرده حفاظ فلزی روی دیوار را در کنار شیوه های قدیمی با هم برای امنیت بیشتر نصب کردند.  نرده حفاظ آبشاری و نرده حفاظ نیزه ای از حفاظ های قدیم به شمار می روند.

حفاظ نرده دیوار ساختمان خانه بوته خار شاخ سر گوزنی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us