فلسفه ما این است

مهم ترین کاری که یک حفاظ باید انجام دهد برقراری و حفظ امنیت است. عواملی که بر کارایی حفاظ موثر هستند ابعاد و تراکم و طراحی آن هستند. برای مثال بازدارندگی حفاظ های شاخ گوزنی از حفاظ های سر نیزه ای خیلی بیشتر است. زیرا حفاظ های شاخ گوزنی دقیقا از سطح دیوار نوک های تیزی دارند که باعث بازدارندگی بیشتر می شود اما در حفاظ های سر نیزه ای نوک های تیز آن حدود یک متر بالاتر از سطح دیوار قرار دارند. از دیگر عوامل موثر در افزایش امنیت حفاظ ها عرض آنها است و هر چه عرض حفاظ ها بیشتر باشد حرکت کردن روی دیوار سخت تر است. دو عامل مهم دیگر برای بیشتر شدن امنیت هم افزایش تراکم و ارتفاع حفاظ ها است. افزایش هر کدام از عواملی که به آنها اشاره شد باعث بالاتر رفتن امنیت حفاظ می شود و می دانیم که کارایی و قیمت حفاظ های شاخ گوزنی با یکدیگر رابطه مستقیم دارند. پس قاعدتا با بالارفتن کارایی حفاظ قیمت آن هم بیشتر می شود.

مشتری مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است اما امروزه رقابتی شدن شدید بازارها و قدرت انتخاب گسترده مصرف کنندگان موجب شده تا مشتری مداری به مهمترین مزیت رقابتی برای آهن سازه تبدیل شود.


دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us