حفاظ روی درپوش های مختلف

در نصب حفاظ های آهنی بر روی بسترهای مختلف، انتخاب درپوش مناسب از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این راهنما، به مقایسه ویژگی های درپوش های سنگی، فلزی و بدون درپوش پرداخته و راهنمایی هایی برای نصب حفاظ آهنی ارائه خواهیم داد. درپوش های سنگی معمولاً دارای ضخامت 2 الی 6 سانتی متر هستند. این درپوش ها در هنگام نصب ممکن است به دلیل نصب نامناسب شکسته یا لق شوند. برای جلوگیری از این مشکلات، بهترین روش استفاده از پلیت در هنگام نصب درپوش است. با استفاده از پلیت، از توزیع یکنواخت فشار بر روی درپوش جلوگیری می شود و احتمال شکستن یا لق شدن آن کاهش می یابد.

حفاظ روی درپوش های فلزی

حفاظ برای بستر با درپوش یا بدون درپوش

درپوش های فلزی دارای ضخامت های متفاوتی هستند. در ضخامت های پایین تر از 2 میلی متر، درپوش به آسیب می بیند و نصب آن با مشکلاتی روبه رو می شود. اما در ضخامت های بالاتر از 2 میلی متر، به درپوش آسیب نمی رسد و می توان حفاظ آهنی را بر روی آن نصب کرد. در برخی از پروژه ها، از درپوش دیوار استفاده نمی شود و حفاظ آهنی مستقیماً بر روی دیوار نصب می شود. در این حالت، نیازی به استفاده از درپوش نیست و حفاظ آهنی مستقیماً بر روی بستر بدون درپوش نصب می شود. به طور خلاصه، در انتخاب درپوش برای نصب حفاظ آهنی بر روی بسترها، باید به ضخامت و مشخصات مواد مورد استفاده توجه داشته باشیم. استفاده از پلیت در هنگام نصب درپوش های سنگی و انتخاب درپوش با ضخامت مناسب برای درپوش های فلزی می تواند مشکلات را به حداقل برساند و از دوام حفاظ آهنی اطمینان بخشد.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912