انواع حفاظ نرده

حال که دوران روش های قدیمی به پایان رسیده، نوبت آن است که به تکنولوژی های جدید نیز نگاهی بیندازیم. هرگاه صحبت از افزایش امنیت خانه می شود، روش های نوینی هم چون نصب دوربین مدار بسته و راه اندازی دزدگیر به گوش می رسد که البته شیوه های خوبی است. این وسایل الکترونیکی و تکنولوژی های جدید، جلوی بسیاری از سرقت ها را گرفته و دست سارقان را از دزدی کوتاه می کند. اما باوجود تمامی این وسایل ها، بازهم امنیت ساختمان به طور کامل تضمین نمی شود و استفاده مکمل گزینه بهتری است. بدین شکل که در کنار این وسایل الکترونیکی، نصب درب کشویی و یا حفاظ پنجره ای نیز انجام شود که امنیت ساختمان را به بیشترین حد ممکن می رساند. دلیل استفاده از این نوع حفاظ ها، دوام و استحکام بسیار بالای آن هاست که همین مزیت ها باعث شده در اولویت نخست انتخاب حفاظ ها قرار بگیرد.

حفاظ نرده دیوار ساختمان خانه بوته خار شاخ سر گوزنی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us