حفاظ امنیتی برای خانه

نرده های شاخ گوزنی یکی از زیباترین و جذاب ترین انواع نرده ها برای دیوارهای محوطه و باغ ها هستند. این نوع نرده با الهام از شکل و طرح شاخ های گوزن ساخته می شوند که به دیوارها زیبایی و زندگی می بخشند. علاوه بر ظاهر زیبا، این نرده ها امنیت بیشتری را نیز به ساختمان شما اضافه می کنند. نرده های شاخ گوزنی با طرح ها و الگوهای مختلفی عرضه می شوند که هرکدام از آنها دارای جذابیت و زیبایی منحصر به فردی هستند. از طرح های ساده و مینیمال تا طرح های پیچیده و با دقت، هرکدام از این نرده ها قابلیت تطابق با سلیقه ها و نیازهای مختلف را دارند.

حفاظ امنیتی برای خانه

امنیت افزوده شده با حفاظ

علاوه بر زیبایی، نرده های شاخ گوزنی امنیت بیشتری را به ساختمان شما ارائه می دهند. با استفاده از قطعات با کیفیت و فن آوری های پیشرفته در ساخت این نرده ها، اطمینان حاصل می شود که دیوارهای شما نه تنها زیبا بلکه ایمن نیز خواهند بود. نرده لیلیوم یکی از محبوب ترین انواع حفاظ های دیوار محوطه است. با طرح های گلی و ساده، این نرده ها به دیوارهای باغ و ویلاها زیبایی و نمایی جذاب می بخشند. طرح های گل لیلیوم باعث می شوند که هر نگاهی به ساختمان شما، لذت بخش و دل نشین باشد. نرده های شاخ گوزنی و لیلیوم نه تنها به دیوارهای شما زیبایی می بخشند بلکه امنیت و ثبات بیشتری را نیز فراهم می کنند. با استفاده از این نرده ها، ساختمان شما به یک قطعه هنری زنده تبدیل خواهد شد که هر کسی را به شگفتی و حیرت خواهد انداخت.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912