امنیت حفاظ های روی دیوار

در برخی از موارد، فکر می کنیم که حفاظ های بلند و پرتراکم، نشانه ایمنی بیشتر هستند. اما واقعیت این است که حفاظ های با ارتفاع بیشتر از یک متر و تراکم بیش از حد مجاز (که تراکم ۱۹ می باشد)، ممکن است به نفع سارقان باشند. زیرا با قرار دادن پتو، موکت یا قطعات مشابه بر روی حفاظ، سارقان می توانند از روی آن رد شوند. بنابراین، بجای ایجاد حفاظ بسیار بلند و پرتراکم، بهتر است به نکات دیگری مانند کیفیت ساختار حفاظ توجه کنیم. ساختار حفاظ نقش بسیار مهمی در امنیت آن ایفا می کند. حفاظ های شاخ گوزنی، نیزار، حفاظ بوته ای خاری و نرده حفاظ جیران انواعی از حفاظ هستند که در یک سطح از نظر ایمنی قرار دارند. اما حفاظ لیلیوم به دلیل ساختار خاص و یک لول بالاتر از بقیه، از نظر زیبایی و ایمنی، ترجیح مشتریان بسیاری را به خود جلب می کند.

امنیت حفاظ های روی دیوار

ساخت حفاظ دیوار

یکی از عوامل مهم در ساخت حفاظ، استفاده از بهترین قطعات اولیه می باشد. استفاده از فلزات با کیفیت بالا و قطعات مقاوم در برابر زنگ زدگی، سبب می شود تا حفاظ ها بسیار پایدارتر و مقاوم تر در برابر شرایط جوی و فشارهای خارجی باشند. این امر باعث می شود که حفاظ ها در طول زمان کمتر فرسوده شوند و ایمنی خانه را تا حد زیادی تضمین کنند. حفاظ های روی دیوار، مناسب برای تمامی ساختمان ها با کاربردهای مختلف می باشند. از ویژگی های آنها می توان به استفاده از رنگ های ضد زنگ اشاره کرد که باعث می شود تا حفاظ ها در برابر زنگ زدگی مقاوم باشند. این ویژگی موجب می شود که حفاظ ها در هر شرایط جوی و محیطی به خوبی عمل کنند و زیبایی محیط را حفظ کنند. با توجه به این نکات، استفاده از حفاظ های با کیفیت و ساختار مناسب، بهترین راه برای افزایش امنیت خانه و حفظ زیبایی محیط می باشد.

نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912