حفاظ نرده روی دیوار ساختمان حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لیلیوم حفاظ نیزار حفاظ دور دیوار در سر دیوار قرار میگیرد گارد فنس

برخی از این حفاظ‌ها بر روی دیوار نصب می‌شوند و برخی دیگر روی سطح زمین نصب می‌گردند. برخی از انواع حفاظ, مانند حفاظ‌های چوبی و پی‌وی‌سی روی زمین نصب می‌شوند و عدم نصب آن‌ها بر روی دیوار بیشتر به علت ایجاد شکل ظاهری نامناسب می‌باشد. حفاظ‌های حصیری هم بر روی زمین و هم بر روی دیوار نصب می‌شود. مثلاً برای بالا بردن ارتفاع دور یک زمین ورزشی که مانع خروج توپ از آن شود معمولاً از حفاظ‌های حصیری استفاده می‌شود. حفاظ‌های آلومینیومی و فلزی روی دیوار نصب می‌شوند، البته حفاظ‌های آلومینیومی معمولاً در دیوارهایی با ارتفاع کم نصب می‌شود اما حفاظ‌های فلزی بر روی دیوارهایی با ارتفاع بالا نصب می‌شود تا امنیت مکان را افزایش دهد. لازم به ذکر است که بستر دیوارهایی که حفاظ‌های فلزی بر روی آن نصب می‌شوند می‌تواند متفاوت باشد که شامل بستر سنگ، بستر فلز یا بستر خاص مانند کامپوزیت است.

حفاظ نرده روی دیوار ساختمان حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لیلیوم حفاظ نیزار حفاظ دور دیوار

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us