محافظ دیوار ساختمان

در زمان حال، امنیت و زیبایی اطراف خانه از اهمیت ویژه ای برخوردارند. به همین دلیل استفاده از حفاظ فلزی برای محافظت از دیوارهای ساختمان و حفاظت از حیوانات و نفوذگران از مهمترین اقداماتی است که می توان برای بهبود امنیت و زیبایی محیط خانه انجام داد. این نوع حفاظ ها از فولاد یا آهن ساخته شده اند و به دیوار متصل می شوند. طراحی زیبا و مقاومت بالا از ویژگی های برجسته این حفاظ هاست. حفاظ های مشبک نیز از جنس فولاد یا آهن ساخته می شوند. طرح های متنوع و جذاب این حفاظ ها، امکان دیدن اطراف را فراهم می کند و همچنین از نظر امنیتی نیز موثر هستند. این نوع حفاظ ها از ترکیب فولاد یا آهن با مواد دیگر مانند چوب یا پلاستیک تشکیل شده اند. این ترکیبات زیبا و مقاومت بالا را تضمین می کنند.

محافظ دیوار ساختمان

زیرشاخه های حفاظ فلزی

بسیاری از حفاظ ها قابلیت رنگ آمیزی دارند که امکان انطباق با رنگ و طرح دیوار یا محیط اطراف را فراهم می کند. حفاظ های فلزی برای مقاومت در برابر باران، برف و رطوبت طراحی شده اند و از پوشش های مقاوم بهره می برند. مواردی همچون ضخامت مواد، ساختار محکم و قفل های امنیتی به افزایش امنیت حفاظ های فلزی کمک می کنند. حفاظ فلزی دیواری یکی از بهترین راهکارهای محافظتی برای خانه ها و محیط های اطراف آن هاست. با توجه به انواع و زیرشاخه های مختلف، هر فرد می تواند حفاظی را که بهترین تطبیق را با نیازهای وی دارد، انتخاب کند.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912