حفاظ نرده بر روی دیوار حیاط ساختمان ویلا کله گوزنی سر نیزه ای لیلیومی نیزاری

ابتدا یک کارشناس به محل پروژه اعزام می شود تا نسبت به پروژه شناخت پیدا کند سپس محل نصب حفاظ را اندازه گرفته و با توجه به نوع ساختمان، حفاظ هایی به کارفرما معرفی می کند. نهایتا کارفرما طبق سلیقه و بودجه ای که دارد، یکی از آن ها را انتخاب می کند. در صورتی که پس از ساخت و در هنگام نصب، اندازه حفاظ بزرگتر از طول دیوار باشد با دستگاه سنگ فرز آن را برش می زنند و به اندازه دیوار در می آورند. برای جوشکاری و ساخت این نوع حفاظ می توان از روش جوشکاری با الکترود و یا جوشکاری با co2 استفاده کرد. هر کدام از این روش ها ویژگی های خاص خود را دارند و البته هزینه آن ها هم متفاوت است و در قیمت تمام شده موثر هستند. جوش CO2 نسبت به جوش الکترود مقاومت بالاتری دارد. در جوشکاری با الکترود، مقاومت جوش پایین تر است و احتمال شکستنش بیشتر، علاوه بر این به دلیل وجود گل جوش کیفیت رنگ آمیزی نیز پایین تر می آید. در حالی که در جوشکاری با روش CO2 کیفیت و مقاومت جوش بهتر است. به همین خاطر اگر کیفیت کار برایتان مهم است حتما از جوش CO2 استفاده کنید.در دیوارهای پلکانی رعایت نکات امنیتی از اهمیت دو چندانی برخوردار است. برای حفظ امنیت در این دیوارها که با دیوار مجاور اختلاف ارتفاع دارند، معمولا در محل شیب دیوار ارتفاع حفاظ را بلندتر در نظر می گیرند ( بین 1 تا 2 متر).

حفاظ نرده بر روی دیوار حیاط ساختمان ویلا کله گوزنی سر نیزه ای لیلیومی نیزاری

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us