محافظتی کامل برای خانه ها و محل کار

حفاظ روی دیوار یا نرده روی دیوار ابزارهایی هستند که در انواع مختلف و جنس های متنوع بر روی دیوارهای منازل مسکونی، ویلاها، کارگاه ها، انبارها، و دیگر مکان هایی که نیاز به محافظت از اموال و افراد دارند، استفاده می شوند. این ابزارها علاوه بر ایجاد امنیت، به دیزاین و زیبایی نیز کمک می کنند. حفاظ روی دیوار و نرده روی دیوار از دو شاخه اصلی و فرعی تشکیل شده اند. شاخه های اصلی مستقیماً به شاسی جوش می شوند و ارتفاعشان برابر با ارتفاع نرده است. شاخه های فرعی نیز به آن ها جوش می شوند. تراکم نرده معمولاً بین 7 تا 13 است، اما گاهی تا 200 هم می رسد. تراکم نرده در واقع تعداد شاخه ها در هر متر مربع است. اگر تراکم بیشتر از 13 باشد، شاخه های فرعی نیز حساب می شوند. برای مثال، تراکم 14 احتمالاً همان تراکم 7 است که شاخه های کوچک میان شاخه های اصلی را نیز شمرده اند. قطعاتی که برای ساخت حفاظ روی دیوار و نرده روی دیوار استفاده می شود، شامل آلیاژهای مختلفی مانند آهن، فولاد، آلومینیوم و... است. انتخاب قطعات معمولاً بر اساس نیازهای محیطی و ذوب پذیری قطعات صورت می گیرد.

محافظتی کامل برای خانه ها و محل کار

مزایای استفاده از حفاظ و نرده روی دیوار

استفاده از حفاظ و نرده روی دیوار به مزایای زیادی برای محیط و افراد کمک می کند. حفاظ و نرده های روی دیوار امنیت بیشتری برای خانه ها، ویلاها، کارگاه ها و... ایجاد می کنند. با نصب این حفاظ ها، ورود افراد غیرمجاز به مکان مورد نظر را محدود می کنیم. استفاده از حفاظ و نرده های زیبا و متنوع، دیزاین و زیبایی مکان را افزایش می دهد و به آن جلوه ای شیک می بخشد. قطعاتی که برای ساخت حفاظ و نرده روی دیوار استفاده می شوند، معمولاً با توجه به نیازهای محیطی مقاومت بالایی دارند. به عنوان مثال، حفاظ های فولادی با رنگ های ضدزنگ، در برابر باران، خورشید و... مقاومت بیشتری دارند. نصب حفاظ و نرده های روی دیوار هزینه مقرون به صرفه ای است که برای افزایش امنیت و زیبایی محیط، بسیار پیشنهاد می شود. حفاظ روی دیوار و نرده روی دیوار ابزارهایی مهم و حیاتی برای افزایش امنیت، زیبایی و مقاومت در برابر عوامل محیطی هستند. با توجه به انواع مختلف و مزایای فراوانی که ارائه می دهند، انتخاب و نصب این ابزارها برای هر محیطی بسیار ارزشمند است.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912