نرده های روی دیوار از ساده تا مدرن

نرده های روی دیوار یکی از عناصر مهم در طراحی و زیباسازی محیط های مسکونی و تجاری است. در گذشته، حفاظ های سرنیزه ای ساده برای این منظور استفاده می شدند. اما با پیشرفت فناوری و طراحی، امروزه نرده های روی دیوار به شکل ها و انواع مختلفی طراحی می شوند که علاوه بر ایجاد امنیت، زیبایی و شکوه به فضا می بخشند.

نرده های روی دیوار از ساده تا مدرن

تحولات در طراحی نرده های روی دیوار

اگر چه در گذشته نرده های ساده با حفظ سرنیزه ای استفاده می شدند، اما امروزه تنوع بسیار زیادی در طرح ها و مدل های نرده های روی دیوار وجود دارد. از نقش ها و آرماتورهای زیبا و شیک تا طراحی های مدرن و هنری، گزینه های بسیاری برای تزیین دیوارها و افزایش زیبایی و شکوه فضاها ارائه شده است. یکی از تحولات مهم در طراحی نرده های روی دیوار، استفاده از قطعات با کیفیت و مقاومت بالاست. به عنوان مثال، حفاظ های آهنی با استفاده از فناوری های جدید جوش CO2 و روش های رنگ آمیزی الکترواستاتیک، دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالا و طول عمر بیشتری هستند.

فواید استفاده از نرده های روی دیوار

نصب نرده های روی دیوار باعث افزایش امنیت محیط می شود. این نرده ها جلوی ورود افراد غیرمجاز به محوطه را می گیرند و از حوادث ناخواسته مانند سقوط افراد جلوگیری می کنند. نرده های روی دیوار با طرح ها و مدل های متنوع، به فضاها زیبایی و شکوه می بخشند. این امر به طراحان و معماران امکان می دهد تا با استفاده از این عناصر، فضاهایی منحصر به فرد و جذاب ایجاد کنند. با پیشرفت فناوری و طراحی، نرده های روی دیوار امروزه به شکل ها و انواع مختلفی طراحی می شوند که علاوه بر ایجاد امنیت، به زیبایی و شکوه فضاها نیز می افزایند. از تنوع در طرح ها و مدل ها تا استفاده از قطعات با کیفیت و مقاومت بالا، همه این عوامل باعث شده است که نرده های روی دیوار به یکی از عناصر اصلی در زیباسازی و امنیت محیط های مسکونی و تجاری تبدیل شوند.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912