مرحله های ساخت حفاظ فلزی گوزنی

در صنعت ساختمانی، حفاظ فلزی گوزنی یکی از اجزای اساسی برای حفاظت از محوطه ها و محیط های مختلف است. از آنجا که این نوع حفاظ فلزی در برابر عوامل جوی و نفوذات ناخواسته مقاومت بالایی دارد، تقاضای آن در بازار ساختمانی همواره بسیار بالاست. در این مقاله، به مراحل ساخت حفاظ فلزی گوزنی خواهیم پرداخت، از خم کاری و شکل دهی تا نصب در محل مورد نظر.

مرحله های ساخت حفاظ فلزی گوزنی

مرحله اول: خم کاری و شکل دهی

در ابتدا، قطعات فلزی مورد نیاز برای ساخت حفاظ گوزنی از جنس فولاد به دست می آید. این قطعات با استفاده از دستگاه های خم کاری و شکل دهی به شکل های مورد نظر برای اتصالات و قسمت های مختلف حفاظ تبدیل می شوند.

مرحله دوم: اتصال قطعات

پس از خم کاری و شکل دهی، قطعات آماده شده به جوشکار تحویل داده می شود. در این مرحله، با استفاده از فنون جوشکاری پیشرفته، قطعات به یکدیگر متصل می شوند تا یک ساختار محکم و پایدار بوجود آید.

مرحله سوم: پخت در کوره

بعد از اتصال قطعات، حفاظ فلزی گوزنی به مرحله پخت در کوره می رسد. در این مرحله، حرارت به طور یکنواخت به سطح حفاظ اعمال می شود تا فلز به طور کامل متمایل و پایدار شود.

مرحله چهارم: رنگ آمیزی و پوشش

پس از پخت در کوره، حفاظ فلزی آماده مرحله بعدی یعنی رنگ آمیزی می شود. این مرحله بسیار مهم است زیرا رنگ مناسب علاوه بر زیبایی، از حفاظت بیشتری برخوردار است. پس از پاشیدن رنگ پودری، حفاظ داخل کوره مجدداً پخته شده و آماده برای ارسال به انبار می شود.

مرحله پنجم: نصب و راه اندازی

در این مرحله، حفاظ فلزی گوزنی آماده حمل به مکان نصب و انجام کارهای نصب حفاظ ساختمان بر روی دیوار یا درب می باشد. با توجه به سفارش مشتری و تراکم، ارتفاع و چیدمان منظم حفاظ، کارگران ماهر حفاظ را در محل مورد نظر نصب می کنند و پس از اطمینان از صحت و سلامت نصب، به مشتری تحویل می دهند.

با انجام این مراحل دقیق و با استفاده از قطعات با کیفیت بالا، حفاظ فلزی گوزنی با دوام و زیبا تولید می شود که برای محیط های مختلف ایده آل است.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912