امنیت درب آکاردئونی چقدر است

درب آکاردئونی، یکی از انواع درب های استفاده شده در واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی است که به منظور حفظ امنیت و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد و یا حیوانات به داخل فضاها استفاده می شود. این نوع درب ها از ساختار آکاردئونی خود بهره می برند که باعث اشغال فضای کمتری در مقایسه با درب های معمولی می شود و از این رو در مکان هایی که فضای محدودی وجود دارد، انتخاب مناسبی به شمار می آیند.

امنیت درب آکاردئونی چقدر است

ساختار درب آکاردئونی

شاکله اصلی درب آکاردئونی از یک قاب فلزی تشکیل شده است که به وسیلهٔ پیم های متصل به یکدیگر، در دل خود جای داده شده است. این پیم ها باعث ایجاد سطوح افقی متعددی می شوند که هر یک از آنها را می توان به عنوان یک گل در نظر گرفت. در بازار، درب های آکاردئونی با سه گل، چهار گل و پنج گل عرضه می شوند، که به ترتیب به تعداد پیم های عمودی آنها اشاره دارد. به عنوان مثال، اگر درب دارای سه ردیف پیم عمودی باشد، به آن درب سه گل می گویند.

ساختار درب آکاردئونی

امنیت درب آکاردئونی

از آنجایی که بسیاری از افراد فکر می کنند امنیت درب آکاردئونی به تعداد گل آن وابسته است، اما در واقع امر به این صورت نیست. اصلی ترین عامل تأثیرگذار بر امنیت این درب ها، خم زدن آنها است. هر یک از گل ها (یا پیم ها) با استفاده از پرچ هایی به نام پرچ به ستون عمودی متصل شده اند که باعث افزایش استحکام و ایمنی درب می شوند. بنابراین، تعداد پیم ها تنها یکی از عوامل مؤثر در ایمنی درب آکاردئونی نیست و امنیت و کیفیت آن بیشتر به خم زدن آن و اتصال محکم پیم ها به ستون های عمودی بستگی دارد.

امنیت درب آکاردئونی

نکات مهم در خرید و نصب درب آکاردئونی

درب آکاردئونی با ساختار آکاردئونی خود، انتخابی مناسب برای افرادی است که به دنبال راه حلی کارآمد و ایمن برای حفظ امنیت مکان های خود هستند.

نکات مهم در خرید و نصب درب آکاردئونی
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912