انواع حفاظ نرده اکاردئوم

در هنگام انتخاب حفاظ نرده اکاردئوم برای خانه ی خود، انتخاب درب کشویی با دو قفل توکار (سوئیچی) و قفل روکار امری حیاتی است. از جمله گزینه های برتر در این زمینه، درب آکاردئونی سه گل می باشد. اما باید به این نکته توجه داشت که درب با کمتر از سه گل، امنیت کمتری را فراهم می کند و این امر باعث می شود ورود سارقین به سادگی صورت بگیرد. همچنین حتماً اطمینان حاصل شود که قسمت ریلی درب به خوبی روان باشد و از پرچ های محکم و مرغوب استفاده شده باشد. همچنین توصیه می شود که درب از پروفیل های آهن ضایعاتی نساخته شود تا از دوام بیشتری برخوردار باشد و درب باید بدون هیچ سروصدایی باز و بسته شود.

انواع حفاظ نرده اکاردئوم

زمان تحویل و نصب حفاظ کاردئونی

معمولاً زمان تحویل و نصب برای درهای استاندارد ساختمانی ۷ روز می باشد، اما برای پروژه های بزرگ تر، زمان تحویل به صورت توافقی قابل تنظیم است. در هنگام سفارش دادن، بهتر است با فروشنده توافق کرده و زمان مناسبی برای نصب را در نظر بگیرید.

زمان تحویل و نصب حفاظ کاردئونی

اندازه ها و ویژگی های فنی درب آکاردئونی

درب آکاردئونی باید دارای مقاطع کناری به ابعاد 50 در 30 میلیمتر باشد. همچنین اطمینان حاصل شود که درب دارای کمربند ایمنی نیز می باشد. ابعاد مقطع ریلی درب آکاردئونی به شکل استاندارد باید 50 در 50 میلیمتر باشد تا عملکرد بهینه ای داشته باشد.

اندازه ها و ویژگی های فنی درب آکاردئونی

جنس حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی از جنس فلزی ساخته می شود که در آکاردئون های موجود در بازار، داخل چارچوب از تسمه های فلزی با ضخامت 20 یا 25 میلیمتر استفاده می شود. این حفاظ دارای چارچوب از پروفیل با ابعاد 30*50 میلیمتر است که نشان از استفاده از مواد با کیفیت و استحکام بالا در تولید حفاظ آکاردئونی می دهد.

حفاظ آکاردئونی

رنگ بندی و ظاهر حفاظ کشویی

رنگ بندی درب آکاردئونی نیز با تنوعی از رنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این رنگ ها از جنس کوره ای هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. با انتخاب و نصب حفاظ نرده اکاردئوم با رعایت ویژگی ها و توصیه های فنی مطرح شده، می توان امنیت خانه را افزایش داد و از زیبایی و عملکرد بهتری نیز برخوردار بود.

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912