انواع حفاظ نرده

طراحی و طرز ساخت حفاظ فلزی به گونه ای است که امکان عبور از بین نرده های آهنی افقی و عمودی درب وجود نخواهد داشت. بیشترین تراکم نرده فلزی در فضای داخلی چهارچوب درب آپارتمان تهبیه و اجرا می گردد. طرح های متفاوت دو گل لوزی، سه گل لوزی و حفاظ چهارگل هر کدام تراکم بیشتری را در سازه به وجود می آورند. علاوه بر نرده فلزی متراکم، قفل های ایمن درب آکاردئونی هم یک امتیاز بزرگ می باشد. به طور معمول دو قفل سوئیچی و روکار روی درب نصب می گردد ولی امکان افزودن قفل های دیگر روی درب وجود دارد. در صورت تمایل مشتریان می توان حلقه هایی برای قفل کتابی و غیره روی درب نصب نمود. هر کدام از این قفل ها ضریب امنیت حفاظ آکاردئونی در تهران را افزایش خواهد داد.

نرده های حفاظ آکاردئونی آهن سازه را می توان به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم بندی نمود. حفاظ فلزیِ ثابت کاربرد خوبی دارد ولی حفاظ درب آپارتمان می بایست قابلیت باز و بسته شدن را دارا می باشد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی از انواع حفاظ های تاشو است. این نرده قابلیت جمع شدن را دارد. مزیت درب آکاردئونی همین حالت جمع شوندگی درب است. در مواردی که نیاز به حفاظ نباشد، سازه کامل از جلوی درب ورودی کنار رفته و جای زیادی را اشغال نمی نماید. نوع جمع شونده ی حفاظ آکاردئونی بستگی به اندازه درب تعداد لنگه های حفاظ دارد.

یکی از دلایل اصلی استقبال از انواع حفاظ آکاردئونی آهن سازه، نصب آسان آن می باشد. عملیات نصب حفاظ درب آکاردئونی در کوتاه ترین زمان انجام می پذیرد. برای نصب حفاظ درب آکاردئونی، کنده کاری و تخریب دیوار کنار درب صورت نمی پذیرد و بدون هیچ تخریبی می توان سازه آهنی روی قاب درب نصب نمود. حتی در مواقعی که درب ورودی آپارتمان کوچک تر هم باشد، نیازی به تخریب برای جاگذاری درب وجود ندارد. در واقع نرده حفاظ آکاردئونی کاملا استاندارد و مطابق با اندازه درب ورودی آپارتمان تولید می گردد. لازم به ذکر است که پیش از نصب حفاظ درب آکاردئونی می بایست ریل ها روی کف نصب گردند. حرکت درب آکاردونی روی همین ریل انجام می شود. نتیجتا نحوه صحیح نصب و جاگیری ریل ها پر اهمیت می باشد. زمان تقریبی نصب حفاظ آهنی بسیار کمتر از نصب یک دزدگیر الکترونیکی می باشد.

در آکاردئونی از تسمه‌های فلزی ساخته شده که به وسیله پین فلزی به هم متصل شده‌اند. این درها داخل یک قاب فلزی قرار گرفته که به صورت ریلی در آن باز و بسته می‌شوند. درب آکاردئونی به‌ خصوص در آپارتمان‌های حفاظ در مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌ وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای بروید.

درب آکاردئونی به حفاظی مشبک (غالبا با طرح لوزی و از جنس آهن) گفته می‌شود که بر روی در ورودی خانه نصب می‌شود. این درها به همراه یک قفل کتابی مانعی برای افراد غریبه جهت ورود به منزل شما هستند. درب های آکاردئونی ازجمله مستحکم‌ترین و شاید ساده‌ترین نوع سازه‌های حفاظتی به شمار می‌آیند. امکان نصب دو یا چند قفل بر روی این درها وجود دارد که منجر به بالا رفتن امنیت ساختمان می‌شود. 

انواع طرح‌های درب آکاردئونی عبارت است از: درب آکاردئونی ساده، درب آکاردئونی دوجداره، درب آکاردئونی سه‌لوزی و طرح‌‌های سفارشی. هر یک از این طرح‌ها بنا بر سلیقه مشتری ساخته و نصب می‌شود. این درب‌های آکاردئونی فلزی در فضای خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند و در رنگ‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌ ای سوخته و سفید در دسترس هستند. علاوه بر این درها، حفاظ آکاردئونی داخلی نیز برای جداسازی فضاها ساخته می‌شود. درب آکاردئونی داخلی عموما از پی وی سی یا ام دی اف ساخته می‌شود.

حفاظ آکاردئونی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us