انواع حفاظ نرده

حفاظ آکاردئونی جای اندکی را اشغال می نماید. بیان کردیم که درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت می باشد که در درب گارد قسمت بیرونی درب ورودی نصب می گردد. در واقع نصب درب آکاردئونی در راه پله انجام می شود ولی به هیچ وجه مسیر راه پله را اشغال نمی نماید. این درب زیبا روی قاب چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می گردد. حتی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار کم عرض و کوچک تری هم می باشند امکان نصب درب آکاردئونی وجود خواهد داشت، چرا که پس از نصب حفاظ آکاردئونی هیچ فضایی را در راه پله اشغال نخواهد کرد. این حفاظ امنیتی در هنگام استفاده روی چهارچوب و قاب باز گردیده و کاملا جا می شود. در هنگامی که از حفاظ آکاردئونی استفاده نمی گردد می توان کل درب حفاظ را با قابلیت تاشو روی یکی از لنگه های درب جمع نمود. این نوع حفاظ آکاردئونی از کم حجم ترین سازه های حفاظتی در ساختمان محسوب می شود.

امروزه بهره گیری از حفاظ درب آکاردئونی آهن سازه جهت جلوگیری از سرقت بسیار رایج می باشد. ساختمان هایی که از حفاظ درب آکاردئونی آهن سازه، حفاظ نرده ای و حفاظ درب آپارتمان استفاده می نمایند با دزدی و سرقت روبرو نخواهند شد. حفظ کردن اموال در نبود ساکنین با کمک سازه های امنیتی، کاملا عاقلانه می باشد. حفاظ آکاردئونی در آهن سازه یکی از محبوب ترین سازه های امنیتی بر روی درب ورودی می باشد. این حفاظ بدون اینکه لطمه ای به نمای بیرونی یا دکوراسیون فضای داخل وارد نماید، امنیت قابل قبولی را ایجاد خواهد کرد. نمونه هایی از حفاظ آکاردئونی در آهن سازه را در ورودی اماکن تجاری و اداری نیز می توان مشاهده نمود. پارکینگ ساختمان های مسکونی، حفاظ پنجره دوجداره و حفاظ آکاردئونی در آهن سازه احتمال سرقت را تا حد زیادی کاهش خواهند داد.

برای تخمین میزان قیمت حفاظ آکاردئونی آهن سازه لازم است تا ابتدا اندازه ابعاد درب محاسبه گردد. ابعاد چهارچوب بیرونی گارد درب آپارتمان توسط کارشناسان وبسایت آهن سازه اندازه گیری می گردد. اندازه درب، جنس پروفیل مصرفی و تراکم نرده حفاظ روی قیمت ها تاثیر مستقیم می گذارد. برای قیمت حفاظ آکاردئونی در آهن سازه اغلب از طرح های پروانه ای، سه گل و ... استفاده می گردد تا زیبایی بیشتری داشته باشد. برای رنگ آمیزی، نصب و هزینه حمل و نقل هم به صورت توافقی قیمت ها لحاظ می گردد.
قیمت انواع حفاظ آکاردئونی آهن سازه تحت تاثیر قیمت فروش مواد اولیه، دستمزد کارگر متخصص، هزینه رنگ آمیزی و عوامل بسیاری قرار دارد. اعلام نرخ کمتر برای قیمت سازنده آکاردئونی آهن سازه نباید موجب گمراهی و عدم توجه به کیفیت محصول گردد. برخی از افراد با استفاده از آهن نامرغوب، دست دوم و ضایعاتی اقدام به ساخت انواع حفاظ آکاردئونی آهن سازه می نمایند. این حفاظ های آکاردئونی کیفیت بسیار پایین تری دارند و با قیمت نازل تری نیز به فروش می رسند. صرف هزینه برای خرید درب اکاردونی نوعی سرمایه گزاری برای آرامش خیال و حفظ اموال است. تیم تخصصی آهن سازه جوش توانسته با بهره گیری از تکنولوژی روز، بهترین نوع حفاظ درب آکاردئونی در آهن سازه را تولید نماید. شما عزیزان می توانید برای آگاهی از قیمت حفاظ آکاردئونی در آهن سازه با کارشناسان ما تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

حفاظ آکاردئونی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us