حمل و جابه جایی حفاظ آکاردئونی

وزن حفاظ آکاردئونی بر اساس ابعاد متفاوت متغیر است. در ابعاد استاندارد ۱۱۰ در ۲۲۰، وزن حفاظ بین ۴۰ تا ۸۰ کیلوگرم متغیر است و این وزن به نوع آکاردئون انتخاب شده بستگی دارد. قبل از نصب، حفاظ آکاردئونی دارای قابلیت جابجایی توسط دو نفر به طبقه مورد نظر است. با این ویژگی، امکان حمل و نقل آسان تر فراهم شده و نصب آن در مکان مورد نظر سهولت بیشتری دارد. با این حال، بعد از نصب و پیچیده شدن میله های مهار چارچوب آکاردئون، حفاظ از امکانات کندن و جابجا شدن محروم می شود. این موضوع نشان دهنده استحکام و پایداری حفاظ پس از نصب و ایجاد امنیت بیشتر در مکان مورد استفاده است.

حمل و جابه جایی حفاظ آکاردئونی

حفاظت با درب کرکره ای

برای جلوگیری و ایجاد امنیت و حفاظت در ساختمان های عمومی دیگر می توان از درب کرکره ای استفاده نمود. این درب ها بسیار پرکاربرد و کاربردی هستند. برای پیش بینی قیمت باید گفت که قیمت دقیق را نمی توان اعلام کرد زیرا بسته به نوع طراحی و قیمت آهن آلات روز، این درب ها قیمت گذاری می شوند. برای اجرا و طراحی حفاظ های آکاردئونی می توان از ابتکار و خلاقیت های ذهنی استفاده نمود تا درب آکاردئونی زیبا و شکیلی تولید گردد. درب آکاردئونی همانند حفاظ شاخ گوزنی یکی از ابزارهای حفاظت از اماکن است. این درب ها جهت جلوگیری از سرقت طراحی شده اند و تقریبا در همه کشورها مورد استفاده قرار می گیرند، از منازل گرفته تا شرکت ها، فروشگاه ها، ساختمان های دولتی، بانک ها و همه اماکن دیگر. ضدسرقت بودن حفاظ آکاردئونی سبب شده تا جایگاه ویژه ای را در میان مردم کسب کند.

حفاظت با درب کرکره ای

استفاده و مزایای درب های آکاردئونی

درب آکاردئونی یک حفاظ است و برای حفاظت از خانه ها در جلو منازل استفاده می شوند. این درب ها مصارف زیادی در ساختمان های تجاری و مسکونی دارا هستند. با الهام گیری از سازهای اکارئون که حالت های باز و بسته شده اند، ساخته شده اند. هدف اصلی ساخته شدن این درب ها از طریق اکاردئونی، حفاظت از ساختمان و استفاده بهینه از فضا بوده است. استفاده از درب های آکاردئونی بسیار راحت و آسان است به گونه ای که با فشار دادن دست، جا به جا می شوند. در کل، حفاظ آکاردئونی یکی از راهکارهای موثر در حفاظت و ایجاد امنیت در اماکن مختلف می باشد.

استفاده و مزایای درب های آکاردئونی نرده آهنی پشت در خانه آکاردئونی
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912