انواع حفاظ نرده

شرکت آهن سازه توانسته در زمینه ی حفاظ آکاردئونی فعالیت‌های بسیار بالایی را انجام دهد و توانسته با بهره گیری از به روزترین دستگاه ها و ترکیبات آلیاژی بسیار با کیفیت ، درب های آکاردئونی کلاسیک و مدرنی را تولید کند و تمامی طرح‌های شیک و جدید را بر روی درب آکاردئونی اجرا کند ، این شرکت توانسته در زمینه ی درب های آکاردئونی ، رتبه بسیار بالایی را در بین رقبا کسب کند و از با کیفیت ترین ابزار و اجناس برای ساخت این درب ها استفاده می کند.

درب آکاردئونی برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و این سازه متحرک می باشد ، یکی از نکات مثبت درب های آکاردئونی کم جا بودن و تاشو بودن آن می‌باشد ، زیرا در آکاردئونی می‌تواند فضای بسیار کمی را اشغال کند و همین موجب بهینه سازی فضا می باشد و باید دانست ، که این درب ها قابل حمل می باشد و به راحتی می‌توان آن را جابه جا کرد . برای طراحی آن هر چقدر که مد نظرتان است می توانید هزینه کنید ، زیرا به راحتی می توانید آن را هر جایی که می خواهید نصب حفاظ کنید و حمل و نقل آن بسیار آسان است.

نصب درب کشویی بسیار آسان و راحت میباشد ،اجزای تشکیل دهنده آن بسیار ساده و کاربردی می باشد و درب آکاردئون از یک چهارچوب که از جنس آهن می‌باشد تشکیل میشود و این چهارچوب به شکل پروفیل ساخته می شود . همچنین در قسمت پایین درب آکاردئونی یک ریل قرار می‌گیرد که باید این ریل از با کیفیت ترین قطعات و پروفیل تشکیل شود تا بتواند آکاردئون و آهن آن به راحتی بر روی خود جابجا کند و به مرور زمان هیچ مشکلی به وجود نیاید . محافظ های آکاردئونی قابلیت نصب قفل های توکار و روکار را دارند ، فقط هنگام ساخت آن باید این ویژگی را بر روی آن اجرا کنید.

حفاظ آکاردئونی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us