جنس چارچوب در نصب حفاظ آکاردئونی

در صورت نصب حفاظ آکاردئونی روی چارچوب درب ورودی، اهمیت دارد که جنس متریال چارچوب درب نیز از جنس آهن باشد. این امر به دلیل جنس حفاظ آکاردئونی که از فلز است، اجازه می دهد که جوش و اتصالات به راحتی و با دوام صورت گیرد. در این حالت، متریال چارچوب درب نیز باید از جنس آهن باشد تا جلوهٔ یکنواخت و سازگاری با حفاظ فلزی داشته باشد.

جنس چارچوب در نصب حفاظ آکاردئونی

روش های نصب حفاظ آکاردئونی

اگر حفاظ آکاردئونی خود داخل یک چارچوب مشخص نظیر دیوار دور پنجره دوجداره نصب شود، که معمولاً از جنس بتن یا سنگ است، می تواند با استفاده از چند میلگرد به صورت لقمه داخل دیوار متصل شود. این روش اتصال به دیوارهای سنگی یا بتنی از پایه های محکمی برای حفاظ آکاردئونی ایجاد می کند. درب آکاردئونی نوعی حفاظ محسوب می شود که به منظور حفاظت از درب های ورودی واحد های آپارتمانی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در انباری ها، مغازه ها و… نیز از این نوع درب ها برای حفاظت بیشتر استفاده می شود. شاکله اصلی این نوع از درب ها، تسمه های فلزی آکاردئونی می باشد که بوسیله پین های فلزی به یکدیگر وصل می شود و در قاب فلزی قرار گرفته می شود و به صورت ریلی حرکت می کند.

روش های نصب حفاظ آکاردئونی

مزایای درب های آکاردئونی

درب های آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال می کند و برای عبور و مرور مزاحمتی ندارد. در بازار می توانید انواع مختلفی از درب های آکاردئونی را مشاهده کنید که نام ها و برندهای مختلفی دارند که متداول ترین آنها به صورت حفاظ سه لوزی یا سه گل می باشد که معمولا امنیت را تا ۹۰ درصد تضمین می کند. بیشتر افراد قفل ساز توصیه می کنند برای افزایش امنیت از قفل های مخفی که در بدنه درب تعبیه می شود و همچنین تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب استفاده کنید.

مزایای درب های آکاردئونی

ساختار درب آکاردئونی

درب آکاردیونی دارای چهارچوبی از جنس آهن می باشد که به شکل پروفیل ساخته شده است، درون آن از پروفیل های افقی، مورب و عمودی پر شده است. یک ریل فلزی در بالای درب نصب می شود و بخش چرخ دار که معمولاً وزن درب را تحمل می کند، در آن قرار گرفته است. حفاظ ریلی به عنوان بخش راهنمای حرکت درب نصب می شود که میله راهنمای متصل به درب در داخل آن جای می گیرد.

ساختار درب آکاردئونی
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912