انواع حفاظ نرده

یکی از مزایای انواع درب حفاظ آپارتمان امکان استفاده از قفل های ایمنی ویزه روی درب است. برای بالا بردن امنیت حفاظ ضد سرقت آکاردئونی از دو نوع قفل استفاده می شود. برای باز کزدن این درب لازم است تا هر دو قفل باز شوند. با باز کردن یکی از قفل های نصب شده در حفاظ، امکان باز شدن درب وجود ندارد. معمولا همه درب های استاندارد ضد سرقت دارای قفل توکار و روکار هستند. قفل های توکار امنیت بسیار بالایی دارند و به سادگی باز نمی شوند. اما استفاده از قل های روکار به هر تعداد یکه بخواهید وجود دارد. هر کدام از این قفل ها می تواند در ورود سارقین مانع ایجاد کند. اگر می خواهید از قفل های بیشتری استفاده کنید این موضوع را با سازنده درب آکاردئونی در میان بگذارید. هزینه ساخت درب بستگی به تجهیزات جانبی ان دارد.

نرده های حفاظ آکاردئونی توسط جوشکاری به هم متصل می شوند. برای این منظور از الکترود دستی پوشش دارد و جوش SMAW استفاده می شود. این نوع جوشکاری برای فلزات بیشترین کاربرد را دارد و ایمنی سازه را افزایش می دهد. مهارت جوشکار در کیفیت کار تاثیر دارد. برای اینکه سازه ای مستحکم و غیر قابل نفوذ شکل بگیرید لاز است تا همه قطعات و جزئیات به درستی در جای خود قرار داشته باشد. تراکم نرده های جوشکاری شده روی قیمت درب آکاردئون تاثیر می گذارد. به طور معمول از طرح های سه گل، چهارگل، 4 لایه پرچ و کلاسیک در ساخت حفاظ آکاردئونی استفاده می شود. این طرح ها طوری است که امکان عبور از لا به لای نرده ها وجود ندارد. 

سرویس ساخت حفاظ فلزی آکاردئونی آهن سازه در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. این سرویس توسط تیم جوشکاری حرفه ای عرضه شده است. تیم حرفه ای متخصص تجربه بالایی در ساخت حفاظ درب آپارتمان، سازه های فلزی ایمنی و درب های ضد سرقت آکاردئونی دارند. جهت مشاوره و راهنمایی برای نصب درب آکاردئونی با ما تماس بگیرید. سرویس ساخت درب آکاردئونی فلزی در همه ایام سال آماده خدمت رسانی به هم میهنان است.

حفاظ آکاردئونی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us