انواع حفاظ نرده

قیمت حفاظ آکاردئونی از سوی سازندگان با نرخ متفاوتی اعلام می شود. این موضوع کمی نگران کننده است. برای اینکه از قبل نسبت به هزینه های اجرای درب آکاردئونی براوردی داشته باشید لازم است تا با این سازه محافظ بیشتر آشنا شوید. استفاده از حفاظ درب آپارتمان ضروری است ولی این موضوع نباید موجب سودجویی برخی از سازندگان حفاظ آکاردئون شود. به طور کلی برخی عوامل روی قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر می گذارند و موجب نوسان قیمت می شوند. شکل ظاهری این سازه شبیه نرده های ضربدری است ولی تجهیزات مختلفی در ساخت آن استفاده می شود. هر کدام از این لوازم و یراق آلات با کیفیت متفاوتی تولید می شوند که در نهایت قیمت ها را بالا و پایین می کنند.

حفاظ آپارتمان آکاردئونی در دو نوع چوبی و فلزی تولید می شود. دربهای چوبی اغلب برای نصب در فضای داخلی به جهت جداسازی استفاده می شوند. این سازه جنبه دکوراتیو دارد و می توانید جایگزین دیوار در فضای داخلی شود. اما درب آکاردئونی فلزی تنها برای حفظ امنیت ساختمان نصب می شود. این درب را می توان در ورودی ساختمان، درب پارکینگ و برای درب ورودی هر واحد نصب کرد. اغلب فروشگاه ها، کارگاه ها، انبارها و ساختمان های تجاری نیز دری های آکاردئونی را برای حفظ امنیت ساختمان نصب کرده اند. این سازه کمترین فضا را اشغال می کند و در همه مکان ها قابل نصب است. با توجه به اینکه امکان افزودن قفل های ایمنی بیشتر برای درب فلزی وجود دارد، محبوبیت سازه بیشتر شده است. درب آکاردئونی بدون نیاز به نیروی برق یا باطری و به صورت دستی باز و بسته می شود. 

چارچوب آکاردئونی سازه از جنس فلزی و عمدتا آهنی است. آهن به شکل پروفیل در ساخت حفاظ درب آکاردئونی استفاده می شود. داخل این چارچوب فلزی از پروفیل های افقی و عمودی با تراکم مناسب پر شده است. قیمت درب آکاردئونی ارتباط مستقیم با وزن پروفیل مصرفی در سازه دارد. استفاده از یک ریل فلزی در بالای درب که مجهز به چرخ هایی برای تحمل وزن سازه است، در همه انواع حفاظ های فلزی ریلی دیده می شود. قیمت تجهیزات و یراق آلات درب آکاردئونی با کیفیت بالاتر است. برای اینکه سازه به اندازه کافی محکم باشد و دارای استانداردهای امنیتی بالایی باشد لازم است تا از بهترین یراق آلات برای درب حفاظ استفاده شود. استفاده از دستگیره های کونیک شده یکی از این موارد است. دستگیره کونیک نوعی دستگیره از فولاد لوله ای توپر است که به سادگی از درب جدا نمی شود. نوع پرچ ها و مهارت جوشکار نیز روی قیمت درب آکاردئونی تاثیر گذار است.

حفاظ آکاردئونی

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us