معایب خرید حفاظ آکاردئونی

برای محیط هایی که جا برای جمع شدن حفاظ آکاردئونی ندارند، ممکن است باعث کاهش فضای موجود برای حمل اثاثیه شود. اما باز کردن ریل این مشکل را قابل برطرفی می کند. همچنین، حمل و نقل حفاظ آکاردئونی بازشو را برای ساکنان آسان تر می کند. وجود قفل کتابی برای قفل کردن نهایی ممکن است برای ساکنان دشوار باشد؛ با انتخاب قفل مخفی، این مسئله نیز قابل حل است و امنیت افزوده می شود. آخرین مورد، رنگ آمیزی دوره ای حفاظ آکاردئونی جهت جلوگیری از زنگ زدگی در هوای مرطوب است. با استفاده از رنگ های کوره ای، ما موفق به افزایش دوام حفاظ آکاردئونی به چند سال می شویم. این تدابیر نشان از توجه به جزئیات فنی و استفاده مؤثر از تکنولوژی در تولید حفاظ های آکاردئونی دارد.

معایب خرید حفاظ آکاردئونی

نوسانات در قیمت حفاظ آکاردئونی

قیمت حفاظ آکاردئونی از سوی سازندگان با نرخ متفاوتی اعلام می شود. این موضوع کمی نگران کننده است. برای اینکه از قبل نسبت به هزینه های اجرای درب آکاردئونی براوردی داشته باشید لازم است تا با این سازه محافظ بیشتر آشنا شوید. استفاده از حفاظ درب آپارتمان ضروری است ولی این موضوع نباید موجب سودجویی برخی از سازندگان حفاظ آکاردئون شود. به طور کلی برخی عوامل روی قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر می گذارند و موجب نوسان قیمت می شوند. شکل ظاهری این سازه شبیه نرده های ضربدری است ولی تجهیزات مختلفی در ساخت آن استفاده می شود. هر کدام از این لوازم و یراق آلات با کیفیت متفاوتی تولید می شوند که در نهایت قیمت ها را بالا و پایین می کنند.

حفاظ ساده روی درب آپارتمان

انواع و کاربردهای حفاظ درب آپارتمان

حفاظ آپارتمان آکاردئونی در دو نوع چوبی و فلزی تولید می شود. دربهای چوبی اغلب برای نصب در فضای داخلی به جهت جداسازی استفاده می شوند. این سازه جنبه دکوراتیو دارد و می توانید جایگزین دیوار در فضای داخلی شود. اما درب آکاردئونی فلزی تنها برای حفظ امنیت ساختمان نصب می شود. این درب را می توان در ورودی ساختمان، درب پارکینگ و برای درب ورودی هر واحد نصب کرد. اغلب فروشگاه ها، کارگاه ها، انبارها و ساختمان های تجاری نیز دری های آکاردئونی را برای حفظ امنیت ساختمان نصب کرده اند. این سازه کمترین فضا را اشغال می کند و در همه مکان ها قابل نصب است. با توجه به اینکه امکان افزودن قفل های ایمنی بیشتر برای درب فلزی وجود دارد، محبوبیت سازه بیشتر شده است. درب آکاردئونی بدون نیاز به نیروی برق یا باطری و به صورت دستی باز و بسته می شود. چارچوب آکاردئونی سازه از جنس فلزی و عمدتاً آهنی است. آهن به شکل پروفیل در ساخت حفاظ درب آکاردئونی استفاده می شود. داخل این چارچوب فلزی از پروفیل های افقی و عمودی با تراکم مناسب پر شده است.

قیمت درب آکاردئونی ارتباط مستقیم با وزن پروفیل مصرفی در سازه دارد. استفاده از یک ریل فلزی در بالای درب که مجهز به چرخ هایی برای تحمل وزن سازه است، در همه انواع حفاظ های فلزی ریلی دیده می شود. قیمت تجهیزات و یراق آلات درب آکاردئونی با کیفیت بالاتر است. برای اینکه سازه به اندازه کافی محکم باشد و دارای استانداردهای امنیتی بالایی باشد، لازم است تا از بهترین یراق آلات برای درب حفاظ استفاده شود. استفاده از دستگیره های کونیک شده یکی از این موارد است. دستگیره کونیک نوعی دستگیره از فولاد لوله ای توپر است که به سادگی از درب جدا نمی شود. نوع پرچ ها و مهارت جوشکار نیز روی قیمت درب آکاردئونی تاثیر گذار است.

درب اکاردئونی در طرح 3 گل 4 خم سه لوزی چهار خم درب اکاردئونی 3 گل سه لوزی
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912