مزایای خرید حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئون، یکی از بهترین راه حل های افزایش امنیت و حفاظت در محیط خانه است. بدلیل وقت گیر و پرسروصدا بودن تخریب آکاردئون با قفل مخفی، عملاً سارق از ورود به خانه های مجهز به حفاظ آکاردئونی منصرف می شود. این حقیقت موجب افزایش امنیت و حفاظت از محیط خانه می شود. با استفاده از قفل مخفی، سارقان از تلاش برای نفوذ و تخریب آکاردئون منصرف شده و از ورود به خانه های مجهز به این نوع حفاظ خودداری می کنند. یکی از مزایای بارز حفاظ آکاردئون، ارزان بودن و نصب سریع آن است. این گزینه برای خانواده ها بسیار با اهمیت و مقرون به صرفه است. با نصب حفاظ آکاردئون، هزینه های زیادی که ممکن است برای سیستم های حفاظتی دیگر صرف شود، صرفه جویی می شود.

مزایای خرید حفاظ آکاردئونی

درب حفاظ آکاردئونی زیبا و شیک

حفاظ آکاردئون با شکل ظاهری زیبا و شیک، به راحتی به طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان سازگار است. این حفاظ زیبا روی قاب چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود و حتی در ساختمان هایی با راه پله های کوچک، امکان نصب آن وجود دارد، زیرا پس از نصب هیچ فضایی را در راه پله اشغال نمی کند. حفاظ آکاردئون از انواع سازه های حفاظتی است که با انعطاف پذیری در استفاده، به کاربر امکان می دهد تا در زمان های مختلف، به راحتی از آن استفاده کند. این حفاظ امنیتی در هنگام استفاده روی چهارچوب و قاب باز شده و کاملا جا می گیرد. در مواقعی که از حفاظ استفاده نمی شود، می توان کل درب حفاظ را با قابلیت تاشو روی یکی از لنگه های درب جمع کرد. این سازه از کم حجم ترین سازه های حفاظتی در ساختمان محسوب می شود.

درب حفاظ آکاردئونی زیبا و شیک

ارتقای ایمنی و کیفیت ساخت حفاظ آکاردئونی

با نصب حفاظ آکاردئون، ضریب ایمنی ساختمان به طور قابل توجهی ارتقا می یابد. حفاظ آکاردئون دارای دو نوع قفل است؛ یک قفل ایمن قوی روکار و یک قفل مخفی توکار. این امکان وجود دارد که برای درب های با نیازهای خاص، تعداد حلقه های قفل بیشتری نیز نصب شود، تا امنیت بیشتری برای ساختمان فراهم شود. یکی از مزایای بارز حفاظ آکاردئون، نصب آسان و بدون مزاحمت آن است. با نصب این حفاظ، نیازی به کنده کاری و تخریب نیست و حتی در راهرو و بیرون از آپارتمان، دیوار جنب درب ورودی تخریب نشده و آسیب نمی بیند. با توجه به مزایای فراوان حفاظ آکاردئون از جمله افزایش امنیت و حفاظت، ارتقای ایمنی ساختمان، نصب آسان و بدون مزاحمت، همسایه پذیری بالا، انعطاف پذیری در استفاده، و شکل ظاهری زیبا و مناسب، این سیستم حفاظتی به عنوان یک راهکار کارآمد و مقرون به صرفه برای محافظت از خانه ها و محیط های مسکونی مطرح می شود.

ارتقای ایمنی و کیفیت ساخت حفاظ آکاردئونی
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912