انواع حفاظ آکاردئونی آهنی آپارتمان

حفاظ آکاردئونی، به عنوان یکی از مهمترین عوامل امنیتی و زیبایی در فضای ورودی آپارتمان، گزینه های متعددی را برای مشتریان فراهم می کنند. شرکت آهن سازه با توجه به نیازها و سلیقه های گوناگون مشتریان، انواع مختلف حفاظ آکاردئونی آهنی را عرضه می کند. این تنوع شامل مدل های تسمه ۲۰ و ۲۵ میلیمتر، با تعداد ردیف های ۲ گل، ۳ گل و تمام گل، و همچنین دو جداره و تک جداره بودن جداره حفاظ می شود.

انواع حفاظ آکاردئونی آهنی درب ورودی آپارتمان

ویژگی های حفاظ آکاردئونی آهنی

حفاظ آکاردئونی این شرکت، علاوه بر انعطاف پذیری در انتخاب، از نظر اشغال فضا، استحکام، و شکل ظاهری نیز برتری دارند. نصب این حفاظ ها، حتی در ساختمان های دارای راه پله های تنگ، به راحتی امکان پذیر است. با توجه به فضای اضافی اشغال نکردن این حفاظ ها و نصب کامل بر روی چهارچوب درب ورودی، زیبایی و امنیت بیشتری به محیط زندگی اضافه می شود.

ویژگی های حفاظ آکاردئونی آهنی

مدل های مختلف درب آکاردئونی آهنی

درب های آکاردئونی آهنی نیز با توجه به نیازها و محیط های مختلف، به صورت تاشو و به طرفین طراحی شده اند. همچنین، این درب ها به صورت یک طرفه و یا دو طرفه قابل اجرا هستند. با جمع شدن کامل، بیش از ۸۰ درصد عرض دهانه درب قابل استفاده است. این درب ها از جنس فلزی ساخته شده و دارای قابلیت ضدسرقت هستند.

مدل های مختلف درب آکاردئونی آهنی

عوامل تعیین قیمت درب آکاردئونی آهنی

قیمت درب های آکاردئونی آهنی بر اساس جنس مواد اولیه و اندازه بزرگی درب تعیین می شود. حفاظ ضدسرقت یک سازه امنیتی است که باید از بهترین متریال ها ساخته شود. در نظر داشته باشید که صرفه جویی در انتخاب مواد کاهش کیفیت سازه را به همراه دارد. برای جلوگیری از این موضوع، از سازه های با کیفیت پایین خودداری کنید و به جستجوی سازه های با کیفیت بپردازید. حفاظ آکاردئونی آهنی، علاوه بر ارائه امنیت بالا، شکل ظاهری زیبا و شکیلی دارد که با دیگر عناصر دکوراسیون ساختمان هماهنگی کاملی ایجاد می کند. با توجه به طراحی منحصر به فرد این حفاظ ها، امکان نصب آنها حتی در منازل مسکونی و ساختمان های لوکس وجود دارد. علاوه بر این، کارایی بالا و شکل ظاهری متنوع این حفاظ ها، آنها را به گزینه ی اصلی برای ایجاد امنیت و زیبایی در فضای ورودی آپارتمان ها تبدیل کرده است.

عوامل تعیین قیمت درب آکاردئونی آهنی
Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912