حفاظ آکاردئونی


از قدیم گفته شده است که کار از محکم کاری عیب نمی کند. حفاظ آکاردئونی، نوعی حفاظ آهنی برای درب آپارتمان است که به صورت کشویی یا متحرک تولید می شود و به عنوان یک حفاظ درب ضدسرقت در ورودی منازل عمل می کند. ساخت حفاظ آکاردئونی با آغاز از چارچوبی صورت می گیرد که ابعاد آن براساس ارتفاع و فضای اختصاص یافته تعیین می شود. نرده های آکاردئونی در مدل های ساده و دوجداره تولید می شوند و به دلیل کیفیت ساخت و امکانات ایمنی بالا، یکی از گزینه های مناسب برای حفاظت درب آپارتمان محسوب می شود. حفاظ آکاردئونی با طراحی های چندلایه و روش های کشویی یا متحرک، امنیت بالا و حفاظی غیرقابل عبور برای درب منزل فراهم می آورد. درب آکاردئونی ساخته شده توسط شرکت آهن سازه، با قیمت هر متر مربع متغیر است و به عنوان یک درب واحد ضدسرقت مورد استفاده قرار می گیرد. نصب حفاظ آکاردئونی روی چارجوب یا دیوار کنار درب منزل انجام می شود و هزینه نصب و حمل و نقل حفاظ آکاردئونی نیز بسته به اندازه و نوع درب متغیر است.

حفاظ آکاردئونی

نصب حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی آهنی به نوعی درب کشویی گفته میشود که جهت ایجاد امنیت و حفاظت در آپارتمان نصب می شود و از درب ورودی محافظت می نماید و امروزه کاربرد این محافظ کشویی آکاردئونی بسیار بالاتر رفته و در موارد بسیار زیادی مانند مغازه ها ، انباری ها ،اماکن اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . درب های آپارتمانی با پیشرفت تکنولوژی از جنس های مختلف ساخته شده و به راحتی می توان بر روی آنها طرح های مختلف و متنوع حافظ درب آهنی را اجرا و همچنین دستمان در انتخاب رنگ بندی این درب های ضد سرقت بسیار باز است . همچنین می توان حفاظ آهنی درب آپارتمان را بر روی درب های ضد سرقت نیز نصب و یا از قفل های مخفی داخل و قفل سنتی مانند کتابی استفاده کرد.

در زمینهٔ فروش حفاظ آکاردئونی با کیفیت بالا و طراحی شکیل و زیبا برای درب ضد سرقت آپارتمان، آماده به پذیرش سفارش شما هستیم. قیمت حفاظ اکاردئونی کشویی در مرکز فروش ما، با توجه به کیفیت و مشخصات فنی، بسیار مناسب و رقابتی است. اینجا مرکزی است که می توانید به بهترین مدل حفاظ فلزی آکاردئونی دست پیدا کنید. حفاظ آکاردئونی فلزی، با توجه به استفاده از بهترین قطعات و فناوری های روز، یکی از بهترین راه حل ها برای افزایش امنیت و زیبایی در ورودی خانه شماست. برای سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مدل ها و قیمت ها، منتظر تماس شما با مرکز فروش حفاظ منزل آکاردئون فلزی هستیم.

نصب حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی چیست؟

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان به گروهی از نرده های تسمه شکل به هم پیوسته گفته می شود که برای حفاظت از راه های ورودی منزل مورد استفاده است. این حفاظ ها با توجه به نسبت قیمت به میزان امنیت ایجاد شده می توانند گزینه مناسبی برای آپارتمان باشد. این درب محافظ آهنی با الهام از ساز آکاردون ساخته شده و به همین دلیل در بازار از آن به نام حفاظ آکاردونی یاد می شود. این نرده های کشویی به هم پیوسته اغلب فلزی بوده و به دلیل سنگین بودن وزن مدل های فلزی ویژگی مقاومت و حفاظ ضد سرقت بودن آن بهتر است. معمولا به شکل مشبک ساخته می شوند که تسمه ها به شکل لوزی به هم متصل شده اند. حفاظ اکاردئونی بدون اشغال فضای زیادی قابلیت باز و بسته شدن را دارد و میتوان در فضاهایی که مشکل کمبود جا دارند از این نوع حافظ درب استفاده کرد.

حفاظ آکاردئونی چیست

کاربرد حفاظ آکاردئونی فلزی

حفاظ آکاردئونی به نوعی حفاظ کشویی شناخته می شود که بهترین و مقاوم ترین حفاظ فلزی برای درب آپارتمان محسوب می شود. این نوع حفاظ غالباً جهت حفاظت از در ورودی واحدهای آپارتمان، فروشگاه ها و مکان های دیگر استفاده می شود. حفاظ آکاردئونی با امنیت و اطمینان بالا به عنوان حفاظ از داخل و یا خارج ساختمان برای حفاظت از درب های ساختمانی یا آپارتمانی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع حفاظ کشویی آهنی شامل حفاظ 3 گل، حفاظ 4 گل، حفاظ محکم درب آپارتمان 5 گل یا تمام لوزی، حفاظ فانتزی یا اروپایی (از جمله حفاظ ایتالیایی و حفاظ پیچی) می باشد.

حفاظ آکاردئونی فلزی دارای مدل های مختلفی است که از لحاظ امنیت به طرح های 90 درصد امنیت (مانند طرح 3 گل 4 خم) و 99 درصد امنیت (مانند طرح های پرچ مخفی) ساخته می شوند. برای افزایش امنیت منزل، پیشنهاد ما استفاده از طرح حفاظ آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی 3 لایه یا حفاظ آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی با 4 لایه تسمه پشت هم است که دارای ضریب امنیت 99 درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز می باشد که دزدان برای انجام این کار انتخاب نمی کنند. استفاده از لولا 3 پارچه، جا قفلی 8 میل، و بلبرینگ درجه 1 جهت باز و بسته کردن کشویی حفاظ آکاردئونی از مزایای آهن سازه نسبت به دیگر شرکت ها است. در طراحی و ساخت حفاظ ها، از متریال ضعیف جهت ارزان تر کردن هزینه استفاده نمی شود و از بهترین نوع تسمه های 5 فابریک استفاده می شود.

حفاظ های آکاردئونی فلزی به راحتی با دست جابجا شده و این امر ناشی از شبکه ای بودن آن هاست. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی، فضای زیادی را اشغال می کنند. حتی می توان ریموت را روی این حفاظ ها متصل کرد و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.

کاربرد حفاظ آکاردئونی فلزی

محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی

محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی بر اساس عوامل متعددی صورت می گیرد. جنس تیغه فلزی، اندازه و ابعاد، طراحی و نیاز به نصب از جمله عوامل اساسی هستند. جنس تیغه فلزی از آهن، آلومینیوم یا فولاد تأثیر بسزایی بر قیمت دارد، فلزات با خصوصیات ضد زنگ و مقاومت بالاتر نسبت به خوردگی معمولاً هزینه بیشتری دارند. ابعاد حفاظ آکاردئونی نیز مستقیماً بر هزینه تأثیر می گذارد، حفاظ های بزرگتر نیاز به مواد بیشتری دارند. طراحی با امکانات اضافی مثل المان های طراحی خاص و رنگ های ویژه می تواند به قیمت افزوده شود. نصب و انتقال نیز هزینه های جداگانه ای دارد که باید در محاسبات در نظر گرفته شود. برای تخمین دقیق تر قیمت، تماس با تولیدکنندگان معتبر توصیه می شود. در نهایت، انتخاب حفاظ آکاردئونی فلزی بر اساس نیازها، محدودیت ها و شرایط جوی مناسب است و مواردی مانند جنس، ابعاد، طراحی و هزینه های جانبی باید در نظر گرفته شوند.

محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی
چگونه حفاظ آکاردئونی را نصب کنیم حفاظ آکاردئونی بازشو مزایای و کاربردهای حفاظ آکاردئونی عوامل مؤثر بر قیمت حفاظ آکاردئونی چگونه می توان درب حفاظ آکاردئونی را نصب یا تعویض کرد مشخصات فنی حفاظ آکاردئونی قابلیت سفارشی سازی برای حفاظ آکاردئونی طراحی های متنوع در حفاظ آکاردئونی مزایا و معایب حفاظ آکاردئونی فلزی استفاده از حفاظ آکاردئونی در محیط های صنعتی

انواع حفاظ آکاردئونی کرکره کشویی

در زمینه مدل های حفاظ آکاردئونی کرکره کشویی، انواع متعددی وجود دارند. در دسته اول، مدل های ساده با تعداد ردیف های مختلف آورده شده اند. مدل ساده ۳ ردیف لوزی با طراحی گل های خم دار، امنیت و زیبایی را به درب یا پنجره افزوده و مدل ۴ ردیف لوزی نیز با گل های بیشتر بهره وری از امنیت بالا و دید خوب به خارج را فراهم می کند. مدل ۵ ردیف لوزی نیز با افزایش گل ها به تزیین و افزایش امنیت می پردازد.

در دسته دوم، حفاظ آکاردئونی دوجداره و تمام ردیف قرار دارند. حفاظ آکاردئونی دوجداره با دو لایه حفاظ برای افزایش امنیت و مقاومت در برابر تلاش های نفوذ به کار می رود. مدل تمام ردیف (تمام گل) نیز با تسمه های آهنی و پرچ های مخفی، امنیت و ظاهری شیک و متفاوت را فراهم می کند.

در دسته سوم، گزینه های خاصی نیز وجود دارند. مدل پیچی (پیچ شکلاتی) با طراحی منحصر به فرد و شکلاتی وار، جذابیت و زیبایی را با امنیت یک حفاظ آکاردئونی ترکیب می کند. همچنین، مدل ایتالیایی با طرح لوکس اروپایی گزینه ای مناسب برای کسانی است که به دنبال طراحی با ذوق اروپایی هستند.

انواع حفاظ آکاردئونی کرکره کشویی

حفاظ آکاردئونی سه گل ساده دو خم

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی 3 گل ساده 2 خم در هر متر مربع :

35 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت

حفاظ آکاردئونی بدلیل انعطاف بالا و کارایی زیاد یکی از مرسوم ترین حفاظ های درب ورودی می باشد، این نوع درب ها در انواع مدل ها و نقش های متفاوت در صنایع فلزی آهن سازه تولید می شود. یکی از مرسوم ترین مدلها طرح 3 گل ساده دو خم می باشد که با طراحی ساده و اما بسیار مستحکم کار را برای ورود سارقان به داخل خانه شما سخت و غیرممکن می کند. همان طور که در عکس مشاهده می کنید حفاظ آکاردئونی طرح سه گل، سه ردیف لوزی بوده و تسمه های عمودی آن برای اینکه براحتی در ریل جاگذاری شود یک خم در قسمت بالا و یک خم دیگر در قسمت پایین دارد.

حفاظ آکاردئونی 3 گل ساده

حفاظ آکاردئونی سه گل چهار خم

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی 3 گل 4 خم در هر متر مربع:

36 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ خم دار 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت

در طرح ارتقا یافته حفاظ پشت درب ضد سرقت 3 ردیف لوزی با چهار خم، نقص یا ضعف دیلم انداخته شده و در نقاط خم حفاظ اکاردئونی تسمه های عمودی آنها به هم جوش داده می شوند که بر استحکام آن تأثیر مضاعف گذاشته و همچنین زیبایی دوچندانی به طرح جدید می بخشد.

حفاظ اکاردئونی سه گل مقاوم چهار خم

حفاظ آکاردئونی پیچی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی پیچی در هر متر مربع:

45 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – پیچ مقاوم سازی

حفاظ آکاردئونی طرح پیچی از نظر استقامت از ناحیه وسط حفاظ آهنی ارتقا پیدا کرده است و از نظر زیبایی بی همتا بوده. این مدل از حفاظ های کشویی آکاردئون در عین ظرافت و زیبایی از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.

حفاظ آکاردئونی پیچی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی ایتالیایی در هر متر مربع:

45 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – افزایش تسمه مقاومت بالا در ریل ها

حفاظ آکاردئونی طرح ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار لوزی بوده اما از نظر کیفیت و زیبایی یکی از بهترین تولیدات کارگاه ساخت و ساز آکاردئون صنایع آهن سازه می باشد. به طور معمول درب های کشویی از 3 ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید می شوند که کیفیت قابل قبولی دارند اما حفاظ های ایتالیایی بصورت دو گل با طول تسمه یک متری ساخته شده است. دوگل بودن حفاظ های ایتالیایی باعث شده تا بسیار روان تر نسبت به درب های 3 لوزی جمع و باز شوند که به این خاطر هست که تعداد پرچها در این مدل نسبت به طرحای 3 گل کمتر می باشد.

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

حفاظ آکاردئونی 3 گل دوبل پرچ مخفی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی 3 گل دوبل پرچ مخفی در هر متر مربع:

50 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – مقاوم شده با تسمه مخفی عمودی

حفاظ آکاردئونی سه گل دوبل پرچ مخفی بصورت حفاظ دو جداره (یعنی با چهارچوب مقاوم تر و چهار ردیف تسمه عمودی ساخته شده است) که از لحاظ ایمنی در سطوح بالایی قرار گرفته و همچنین زیبایی را با پوشش سه ردیف لوزی در خود نگه داشته است.

حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی تمام گل دوجداره پرچ مخفی

وزن تقریبی حفاظ کشویی آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی در هر متر مربع:

80 کیلو – تسمه 20*5 – کلاف چارچوب 60*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا بلبرینگ دار با ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین 2 ردیف پروفیل 30*20 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 5 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – مقاوم شده با تسمه مخفی عمودی

در اینجا می خواهیم ایمن ترین درب آکاردئونی (کشویی) تولیدی شرکت آهن سازه را معرفی کنیم. این درب به صورت پنج گل (تمام لوزی) می باشد، یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و اما تسمه های عمودی این نوع درب چهار لایه یا چهار ردیف که یک لایه بصورت مخفی به روی تسمه اصلی پرچ شده است. این درب کابوس دزدان است!

حفاظ آکاردئونی تمام گل

حفاظ آکاردئونی سه گل دوبل سلطنتی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی 3 گل سلطنتی پرچ مخفی با تسمه کنده کاری شده در هر متر مربع:

50 کیلو – تسمه 20*5 نقشدار – کلاف چارچوب 50*30 ضخامت 2 میل

ریل بالا با بلبرینگ دار و ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین نبشی 3 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 3 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – مقاوم شده با تسمه مخفی عمودی

حفاظ آکاردئونی طرح سه گل سلطنتی دو جداره یکی از زیبا ترین و امنیتی ترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردار است. تسمه های نقشدار بهتر است در مدل های دوبل استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد.

حفاظ آکاردئونی سلطنتی 3 گل

حفاظ آکاردئونی تمام گل دوجداره سلطنتی

وزن تقریبی حفاظ آکاردئونی تمام گل سلطنتی با طرح هخامنشی و تسمه کنده کاری شده در هر متر مربع:

80 کیلو – تسمه 20*5 نقشدار – کلاف چارچوب 60*30 نقشدار ضخامت 2 میل

ریل بالا با بلبرینگ دار و ورق 2 میل خمکاری شده - ریل پایین با 2 ردیف پروفیل 30*20 و تسمه 3 به شکل ناودانی

مفصل پرچ 6 میل در 5 سانت با گل پرچ 12 میل – فاصله تیرک ها 15 سانت – مقاوم شده با تسمه مخفی عمودی

حفاظ آکاردئونی سلطنتی از لحاظ ایمنی با یک محافظ آکاردئون ضدسرقت، پنج گل پرچ مخفی و دوجداره برابری کرده و از لحاظ زیبایی نیز کاملاً نقش دار و کنده کاری شده می باشد.

حفاظ آکاردئونی سلطنتی 5 گل

قفل مخفی حفاظ آکاردئونی

قفل حفاظ آکاردئونی انواع مختلفی از جمله توکار، روکار و ... را در اختیار دارد. انواع مختلفی از قفل مخفی برای درب های آکاردئونی وجود دارد، از جمله قفل مخفی درب آکاردئونی، قفل مخفی درب ریلی، قفل مخفی درب کمدی و قفل مخفی درب قفل مخفی درب آکاردئونی که برندهای گیرا، منیر، پارس و سایر برندها آنها را تولید می کنند. این قفل ها با ارائه سطوح مختلف امنیتی و انعطاف پذیری در استفاده، به عنوان ابزارهای حیاتی برای حفاظت از اموال و اطمینان افراد در برابر خطرات مختلف محسوب می شوند. طراحی های متنوع این انواع قفل حفاظ، امکان انتخاب بهترین گزینه بر اساس نیازها و مکان استفاده را برای کاربران فراهم می کند.

قفل مخفی حفاظ آکاردئونی

ارسال سفارشات حفاظ آکاردئونی بصورت وکیوم شده

شما مشتریان گرانقدر می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما برای اندازه گیری دقیق، سفارش حفاظ آکاردئونی خود را برای انجام خدمات با کیفیت توسط باربری برای تمام نقاط کشور ثبت کنید. پس از تعیین مقصد و با مشخص شدن طرح مرسوله، به محل باربری شهر شما ارسال می گردد. نصب حفاظ آکاردئونی توسط جوشکار، روی چارچوب درب در کمتر از 15 دقیقه انجام می پذیرد.

ایمن ترین حفاظ درب آکاردئونی، بهترین حفاظ درب آپارتمان، مقاوم ترین و امن ترین حفاظ آهنی درب منزل، محکم ترین و مدرن ترین حفاظ نمای درب ورودی آپارتمان با کیفیت ترین و جدیدترین حفاظ فلزی آکاردئونی، شیک ترین و بصرفه ترین حفاظ پشت درب ضمانت و گارانتی خرید نرده حفاظ های ضخیم تسمه کشی درب خانه، ایمن ترین و لوکس ترین نرده روی درب آپارتمانی، حفاظ ایده آل در خانه، برترین حفاظ های درب ساختمانی.

ارسال حفاظ آکاردئونی وکیوم شده

رنگ کوره ای حفاظ آکاردئونی

آهن سازه از رنگ های پودری الکترواستاتیک یا کوره ای برای حفاظ آکاردئونی استفاده می کند و این امر باعث شده تا طول عمر رنگ حفاظ آکاردئونی بسیار بالا و حداکثر کیفیت را داشته باشد. همچنین، این نوع رنگ به دلیل سیقلی بودن، از نفوذ و ماندگاری خاک بر روی حفاظ آکاردئون جلوگیری می کند. انواع درهای آکاردئون کاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی و امنیتی حافظ آکاردئونی مهم ترین ویژگی کاربردی آن است. به این ترتیب، همه ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی برای افزایش امنیت بهره مند شوند. کاربرد حفاظ آکاردئونی تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست.

رنگ پودری الکترواستاتیک یا کوره ای حفاظ اکاردئونی

حفاظ آکاردئونی و امنیت بالا

بله، حفاظ آکاردئونی فلزی به دلیل ساختار مقاوم و دوام بالا، قابلیت ایجاد امنیت بالایی را دارا هستند. این نوع حفاظ ها به طور معمول از جنس های فلزی مانند فولاد یا آلومینیوم ساخته می شوند که مقاومت آن ها در برابر ضربه و نفوذ افراد غیرمجاز را بالا می برد.

حفاظ آکاردئونی و امنیت بالا

قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی چقدر است؟

قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی بسته به عواملی مانند اندازه، جنس، طراحی و پوشش متغیر است. برای اطلاع از قیمت دقیق، توصیه می شود تماس بگیرید. برای محاسبه قیمت هر متر مربع حفاظ آکاردئونی، باید کل قیمت حفاظ را بر متر مربع آن ضرب کنید. این شامل هزینه های جنس و طراحی می شود. برای نصب حفاظ آکاردئونی برای بالکن، ابتدا اندازه گیری دقیق انجام دهید. سپس با استفاده از ابزار مناسب، حفاظ را به بالکن اتصال دهید و اطمینان حاصل کنید که به طور محکم نصب شده است. شما می توانید حفاظ آکاردئونی را با طرح، رنگ و مشخصات دلخواه خود سفارشی سازی کنید تا بهترین نتیجه را برای بالکن یا فضای خارجی خود داشته باشید.

قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی چقدر است

امنیت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی فلزی به دلیل ساختار مقاوم و استفاده از جنس های مقاوم در برابر ضربه و نفوذ، قابلیت ایجاد امنیت بالا را دارا هستند. به طور کلی، قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی بستگی به متغیرهای مختلفی دارد از جمله اندازه، جنس، طراحی و پوشش. اما با توجه به دوام و امنیت بالای این نوع حفاظ ها، هزینه ی آن ها ارزش خرید را دارد. همچنین امکانات سفارشی سازی، شما را قادر می سازد تا حفاظی با طراحی و ویژگی های دقیقاً به دلخواه خود داشته باشید و از آن لذت ببرید.

امنیت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی ساختمان

حفاظ آکاردئونی یک نوع درب است که معمولاً در ورودی واحدها یا به عنوان درب پارکینگ استفاده می شود. این حفاظ ها شامل تسمه های فلزی هستند که به وسیلهٔ پیم های فلزی به هم متصل می شوند و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرند. آن ها به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کنند و قابلیت جمع شدن روی یک چارچوب یا قاب آهنی را دارند. انواع مختلفی از حفاظ آکاردئونی، از جمله انواع تاشو، تولید می شوند که هنگام عدم استفاده، به صورت کم حجم در می آیند. حفاظ آکاردئونی آهنی یکی از محصولات با کیفیت و محبوب در بازار است که با قیمت مناسب قابل تهیه است. این حفاظ ها به دلیل آسانی نصب و قیمت مناسبشان، مورد توجه قرار می گیرند. علاوه بر این، این حفاظ ها دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی هستند که امکان استفاده از آن ها در شرایط مختلف آب و هوایی را فراهم می کند. این حفاظ ها در رنگ های مختلفی تولید می شوند که به نمای ساختمان متناسب می باشند.

حفاظ آکاردئونی ساختمان

ویژگی حفاظ های آپارتمانی آکاردئونی چیست؟

امروزه انواع سازه های محافظتی نظیر حفاظ آکاردونی تولید شده که علاوه بر کارایی اصلی و محافظتی، بخشی از دکوراسیون ساختمان هم محسوب می شوند. حفاظ آکاردئونی با ساختار شکیل و زیبایی که دارد هماهنگی کاملی با دیگر المان های دکوراسیون ایجاد می کند. شکل ظاهری این حفاظ آهنی به گونه ای طراحی شده که نمای ورودی آپارتمان بسیار زیبا دیده شود. به این ترتیب امکان نصب حفاظ آکاردئونی حتی در منازل مسکونی و ساختمان های لوکس هم وجود دارد. علت اصلی استقبال از این حفاظ کارایی فوق العاده و شکل ظاهری متنوع آن است. برخی از ویژگی های این حفاظ های ضد سرقت عبارتند از: حفاظ آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت است که در قسمت بیرونی حفاظ ورودی نصب می شود. در واقع نصب حفاظ آکاردئونی در راه پله است ولی اصلا مسیر راه پله را اشغال نمی کند. این حفاظ زیبا روی قاب چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می شود. حتی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار کم عرض و کوچک تری هم هستند امکان نصب حفاظ آکاردئونی وجود دارد زیرا پس از نصب هیچ فضایی را در راه پله اشغال نمی کند. این حفاظ امنیتی در هنگام استفاده روی چهارچوب و قاب باز شده و کاملا جا می گیرد. در مواقعی که از حفاظ استفاده نمی شود می توان کل حفاظ درب را با قابلیت تاشو روی یکی از لنگه های حفاظ جمع کرد. این سازه از کم حجم ترین سازه های حفاظتی در ساختمان محسوب می شود.

ویژگی حفاظ های آپارتمانی آکاردئونی چیست

کیفیت حفاظ اکاردئونی

بیشترین انتظاری که از نصب حفاظ آکاردئونی داریم اینست که ضریب ایمنی ساختمان را افزایش دهد. در اقع بخش ایمنی و قفل های حفاظ ضد سرقت اهمیت بیشتری از شکل ظاهری آن دارد. انواع حفاظ آکاردئونی دارای دو نوع قفل است. یک قفل ایمن قوی روکار و یک قفل مخفی توکار بر روی همه حفاظ های ایمنی پشت درب نصب می شود اما جالب است بدانید که امکان نصب تعداد حلقه های قفل بیشتر برای حفاظ با توجه به سفارش مشتری وجود دارد. حفاظ های آکاردئونی آهن سازه را با طرح دلخواه و هر تعداد قفل بیشتری که می خواهید سفارش دهید تا خیالتان بابت امنیت فضای داخل ساختمان راحت باشد. جوشکارهای حرفه ای و تعلیم دیده با بهترین متریال ساخت، حفاظ هایی استاندارد با ضریب ایمنی بسیار بالا را تولید می کنند.

انواع حفاظ آکاردئونی آهنی و فلزی برای ایمنی بیشتر روی ورودی های ساختمان های مسکونی، تجاری، کارگاه ها، انبارها و ... نصب می شد. یک ریل فلزی در بالای حفاظ نصب شده که وزن حفاظ و بخش چرخدار را تحمل می کند. جنس این سازه اغلب از پروفیل آهن است. فلز ضایعاتی و دست دوم در ساخت حفاظ آکاردئونی به کار نمی رود و تنها پروفیل و تسمه فابریک مرغوب با استحکام بالا برای ساخت حفاظ مناسب است. متریال اولیه مرغوب و قفل های استاندارد و سفارشی کیفیت ساخت حفاظ آکاردئونی را بالا می برد. لازم به ذکر است که به هیچوجه تنها با باز شدن یکی از قفل ها حفاظ درب باز نخواهد شد و حتما باید تک تک قفل ها باز شود. به این ترتیب زمان بیشتری صرف باز شدن قفل ها می شود که همین امر امکان سرقت و دزدی را تا حد بسیار زیادی کم می کند و یادمان باشد هیچوقت دزد جای سخت را انتخاب نمیکند تا تایم کمتری برای سرقت داشته باشد .

کیفیت حفاظ اکاردئونی

حفاظ آکاردئونی دکوراسیون خانه

حفاظ آکاردئونی با طراحی های متنوع، به دکوراسیون خانه شما زیبایی و تنوع می بخشد. از طراحی های ساده و مینیمال تا طرح های هنری و جذاب، می توانید حفاظ ها را با سبک داخلی منزلتان هماهنگ کنید. این تنوع در طرح ها و رنگ ها، امکان انتخاب آن حفاظ آکاردئونی را با سلیقه و سبک شما به ارمغان می آورد. برای انتخاب حفاظ آکاردئونی مناسب برای منزلتان، باید به عواملی مانند مواد ساخت، کیفیت، طراحی، و امکانات ایمنی آن توجه کنید. همچنین، باید از تامین کنندگان معتبر و با تجربه خرید کنید تا از کیفیت و عمر طولانی حفاظ اطمینان حاصل کنید. حفاظ آکاردئونی فلزی با دیگر انواع حفاظ ها تفاوت هایی دارد. این حفاظ ها به دلیل طراحی های جمع شونده، فضای کمی را اشغال می کنند و امکان تنظیم درجه بازشو و بسته شدن را دارند. این ویژگی ها در حفاظ های سنتی یافت نمی شوند.

حفاظ آکاردئونی دکوراسیون خانه

مقایسه قیمت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی فلزی، با ویژگی های ایمنی، طراحی زیبا و امکان جمع شدن، به عنوان یک گزینه مناسب برای حفاظت از بالکن و فضای خارجی مطرح است. در مقایسه با حفاظ های دیگر، این نوع حفاظ با توجه به امکانات ایمنی، طراحی زیبا و قابلیت جمع شدن، قیمت مناسبی ارائه می دهد. با در نظر گرفتن اختلافات قیمت، تعادل بین قیمت و کیفیت محصولات حائز اهمیت است. حفاظ آکاردئونی به دلیل طراحی جمع شو، برای پروژه های تجاری و مسکونی انتخاب مناسبی محسوب می شود. این حفاظ ها با قابلیت باز و بسته شدن سریع، در مکان های با محدودیت فضایی بسیار کارآمد هستند. عوامل جوی نیز بر دوام و عمر حفاظ آکاردئونی تأثیرگذار بوده و به دلیل مقاومت در برابر شرایط جوی، این حفاظ ها می توانند به مدت طولانی در فضای باز قرار گیرند. برای افزایش طول عمر حفاظ آکاردئونی، نگهداری منظم و تعمیرات به موقع از اهمیت ویژه ای برخوردارند. از افراد متخصص و نصابان ماهر برای نصب این حفاظ ها استفاده کردن، عملکرد صحیح و ایمن آنها را تضمین می کند. حفاظ آکاردئونی با تأثیر مثبت بر زیبایی و امنیت، انتخابی هوشمندانه برای فضاهای مختلف می باشد.

مقایسه قیمت حفاظ آکاردئونی

نصاب حفاظ آکاردئونی

اگر به دنبال راهی برای افزایش امنیت خانه یا آپارتمان خود هستید، نصب حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی گزینه هایی مناسب هستند که می توانند علاوه بر امنیت، به زیبایی و استتوس داخلی مکان شما نیز افزوده و تغییرات مثبتی را به همراه داشته باشند. در این مقاله به بررسی مزایا، انواع مختلف، خرید آنلاین و مدل های حفاظ ضد سرقت ریلی کشویی و فلزی می پردازیم. حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی از جمله اقلامی هستند که به شما امکان می دهند تا از امنیت مطلوب در محیط زندگی تان لذت ببرید. با توجه به پیشرفت های تکنولوژی، امروزه این دو نوع حفاظ نیز با طراحی ها و ویژگی های متنوعی به بازار عرضه می شوند. مزیت اصلی این حفاظ ها، قابلیت نصب و استفاده ی آسان به همراه طراحی های متنوعی است که به هر سبک داخلی مکان شما می پوشد.

در بازار می توان انواع مختلفی از حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی را مشاهده کرد. از حفاظ های فلزی گرفته تا مدل هایی با طراحی های زیبا که به دکوراسیون داخلی شما می پوشند. هر کدام از این انواع ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند. به عنوان مثال، حفاظ آکاردئونی با قابلیت تاشو و جمع شدن می تواند به شما در افزایش فضای قابل استفاده کمک کند، در حالی که حفاظ آپارتمانی با طراحی های شیک می تواند به زیبایی و ظاهر جلوه ای ویژه ای بدهد. یکی از امکانات جذاب در خرید حفاظ آکاردئونی و حفاظ آپارتمانی، امکان خرید آنلاین آنهاست. امروزه بسیاری از فروشگاه ها و مراکز توزیع، این امکان را به مشتریان خود می دهند تا با مراجعه به وب سایت یا اپلیکیشن های مختص خود، بتوانند حفاظ مورد نظر خود را سفارش داده و به آسانی در محل تحویل بگیرند.

نصاب حفاظ آکاردئونی

مدل های حفاظ ضد سرقت آکاردئونی

برای انتخاب حفاظ مناسب، می توانید از ابزارهای آنلاین محاسبه نرده حفاظ استفاده کنید. با وارد کردن ابعاد دقیق محل نصب و نیازهای خود، این ابزارها به شما کمک می کنند تا تعداد و ابعاد قطعات مورد نیاز را به دقت محاسبه کنید. به دلیل اهمیت افزایش امنیت در خانه و محیط های زندگی، مدل های حفاظ ضد سرقت نیز طراحی و تولید می شوند. این مدل ها با استفاده از جنس ها و تکنولوژی های متنوع، قابلیت مقاومت در برابر تلاش های نفوذ را دارند و به شما اطمینان می دهند که خانه تان در برابر سرقت ها محافظت شده است. حفاظ آکاردئونی یکی از مدل های جذاب حفاظ است که با قابلیت تاشو و جمع شدن، می تواند در فضای محدود به شما کمک کند تا از فضای بهینه تری برای عبور و گذر اطرافیان خود استفاده کنید. این نوع حفاظ با قابلیت نصب آسان و دارا بودن ویژگی های ایمنی، گزینه ی مناسبی برای خانه ها و آپارتمان ها است.

مدل های حفاظ ضد سرقت آکاردئونی

امنیت حفاظ آپارتمانی آکاردئونی

حفاظ آپارتمانی با طراحی ها و مدل های متنوع، می تواند به شما در افزایش زیبایی داخلی و خارجی ساختمان کمک کند. این نوع حفاظ با توجه به محیط زندگی آپارتمانی و نیازهای ساکنان، به صورت اختصاصی طراحی و تولید می شود تا با استفاده از جنس ها و رنگ های متنوع، با دیگر عناصر معماری ساختمان هماهنگی داشته باشد. حفاظ های آپارتمانی با توجه به طراحی ها و رنگ های متنوعی که دارند، می توانند با دکوراسیون داخلی منزل شما هماهنگی داشته باشند.

حفاظ آکاردئونی با قابلیت تاشو و جمع شدن، نیاز به فضای زیادی برای نصب ندارد و می تواند در فضاهای محدود نیز نصب شود. این نوع حفاظ گزینه های هوشمندانه ای برای افزایش امنیت و زیبایی محیط زندگی هستند. این حفاظ با انواع مختلف، مدل های ضد سرقت، امکان خرید آنلاین و انطباق با دکوراسیون داخلی، گزینه های مناسبی هستند که ترکیبی از امنیت، زیبایی و کاربردی بودن را به همراه دارند.

همچنین، می توانید از حفاظ آکاردئونی در فروشگاه ها، کارگاه ها و حتی جلوی آسانسور استفاده کنید تا میزان حفاظت را افزایش دهید. امنیت درب ضد سرقت آکاردئونی ایمن ترین و بهترین گزینه برای حفاظت درب آپارتمان محسوب می شود. این حفاظ با تسمه های فلزی که به وسیلهٔ پین های فلزی به هم متصل می شوند و در قاب فلزی حرکت می کنند، امنیت و زیبایی را به همراه دارند. در نهایت، با توجه به استانداردها و دستور صنف آهنگران تهران، لازم است که حفاظ آکاردئونی با حداقل ۳ گل (لوزی) و تسمه های ۵ میلیمتری تولید شود تا امنیت لازم را ارائه دهد.

امنیت حفاظ آپارتمانی آکاردئونی

استاندارد حفاظ آکاردئونی آهنی

فاصله ی بین گل ها، اندازه نبشی ها، و آهن های مورد استفاده در حفاظ آکاردئونی آهنی، همگی باید دارای حداقل معیارهایی باشند تا بتوانید با اطمینان امنیت خانه تان را به آن اعتماد کنید. هنگام خرید یا ساخت حفاظ آکاردئونی، حتماً از سازنده درخواست کنید که این معیارها را بررسی و ارائه کند. قبل از نصب کامل حفاظ آکاردئونی، حتماً این معیارها را بررسی کنید.

نبود این استانداردها در ساخت حفاظ فلزی آکاردئونی ممکن است به هدر رفتن هزینه های شما و تبدیل آن به یک حفاظ بی مصرف منجر شود. همچنین، حفاظ کشویی آکاردئونی مسئول امنیت خانه شما است و استفاده از حفاظ کرکره ای آکاردئونی غیراستاندارد ممکن است هزینه های جبران ناپذیری برای شما به دنبال داشته باشد.

یکی از مشکلات حفاظ آکاردئونی، قسمت لولای آن است. قرار دادن دیلم یا قلم در لولاهای دو پارچه می تواند لولاها را از هم جدا کرده و آنها را به راحتی در خلاف جهت معمول باز کند. اما با استفاده از لولاهای سه پارچه برای حفاظ آکاردئون، این مشکل حل می شود. لولاهای سه پارچه از سه تکه تشکیل شده اند و یک پین در داخل آنها وجود دارد که جلوی کارایی دیلم را می گیرد.

استاندارد حفاظ آکاردئونی آهنی

انتخاب بهترین حفاظ آکاردئونی برای آپارتمان

در انتخاب حفاظ آکاردئونی برای آپارتمان، امنیت و کیفیت از اهمیت بالایی برخوردارند. این حفاظ ها از جنس ها، رنگ ها و طرح های متنوعی تولید می شوند. بنابراین، برای انتخاب بهترین گزینه، نیاز است با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مختلف تماس بگیرید و جزئیات را استعلام کنید. انتخاب مواد اولیه، ضخامت، و پوشش های مختلف نیز بر روی کیفیت و عملکرد حفاظ تأثیرگذار است. اندازه پروژه، جنس فلز، نوع پوشش، و پیچیدگی طراحی از مهمترین عواملی هستند که بر قیمت حفاظ آکاردئونی تأثیر می گذارند. هرچه پروژه بزرگتر و پیچیده تر باشد و مواد استفاده شده با کیفیت بالاتری تولید شوند، قیمت نهایی نیز بالاتر خواهد بود.

انتخاب بهترین حفاظ آکاردئونی برای آپارتمان

درب ضد سرقت بهتر است یا حفاظ آکاردئونی

یکی از مزیت های حفاظ آکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. نقص درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد . حفاظ آکاردئونی یا گارد آهنی حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان معمولا توانسته با توجه به ضد سرقت و ایمن بودن، بسیاری از مشکلاتی که قبلا وجود داشته را از بین ببرد. حفاظ ضد سرقت آکاردئونی می توانند یکی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها باشند زیرا این درب ها می توانند باعث بالا بردن امنیت در آپارتمان ها و پارکینگ ها باشند.

حفاظ کشویی آکاردئونی فلزی را می توان در مغازه های مختلف و حتی پاساژ ها نیز مورد استفاده قرار داد زیرا در هنگام باز و بسته شدن حفاظ درب آکاردئونی نیاز به فضای بسیار کمی دارند در نتیجه مشکلی برای رفت و آمد مشتریان در محیط های تجاری بوجود نخواهد آمد. درب آکاردئونی فلزی معمولا می تواند برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز بسیار کاربردی باشد زیرا در بانک ها نیز معمولا هم نیاز به درب هایی ضد سرقت و ایمن بوده و هم نیاز است تا فضایی از بانک را این درب ها اشغال نکنند. کاربرد های بسیار زیاد درب حفاظ آکاردیون باعث شده که میزان استفاده از این درب ها روز به روز بیشتر شود.

درب ضد سرقت بهتر است یا حفاظ آکاردئونی

نصب حفاظ آکاردئونی بر روی درب آپارتمان

برای نصب حفاظ آکاردئونی بر روی دربی که چارچوب آنها آهنی نیست، نیاز است که با فاصله 22 سانتیمتری از بیرون چارچوب درب بر روی دیوار اندازه گیری و نصب شوند. این روش نصب باعث افزایش امنیت و قدرت مقاومت حفاظ می شود و به کاربران اطمینان می دهد. با توجه به مزایای حفاظ آکاردئونی و روش های نصب آن، انتخاب این نوع حفاظ برای امنیت ورودی آپارتمان ها به عنوان یکی از بهترین گزینه ها مطرح است.

نصب حفاظ آکاردئونی بر روی درب آپارتمان

امنیت ورودی آپارتمان با حفاظ آکاردئونی

حفاظ های آکاردئونی به عنوان یکی از بهترین راهکارهای افزایش امنیت ورودی آپارتمان شناخته می شوند. این حفاظ ها از جنس فلز ساخته می شوند و با نصب آنها بر روی درب واحدهای آپارتمان، امنیت ساکنین تضمین می شود. استفاده از روش های ساخت استانداردهای حفاظ آکاردئونی، از جمله استفاده از قفل های مخفی، امکان نفوذ سارقان را به شدت کاهش می دهد. حفاظ آکاردئونی نه تنها امنیت ورودی را تضمین می کند بلکه نصب و استفاده از آن بسیار ساده است و نیازی به تخریب درب یا دیوار ندارد. ریل های روان حفاظ اکاردئونی امکان استفاده راحت را برای کاربران فراهم می کنند. همچنین، کیفیت بالای این حفاظ ها باعث رضایت مشتریان شده و به عنوان یک راهکار ارزان و موثر برای افزایش امنیت ورودی آپارتمان محسوب می شوند.

امنیت ورودی آپارتمان با حفاظ آکاردئونی

بهترین مرکز تولید حفاظ آکاردئونی

در جستجوی بهترین مرکز تولید حفاظ آکاردئونی، نیاز به یافتن یک مرکز با تجربه، کیفیت بالا و قیمت مناسب است. شرکت آهن سازه یکی از برترین مراکز تولید حفاظ آکاردئونی در بازار است که با سابقه ای چندین ساله و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، بهترین محصولات را ارائه می دهد. قیمت حفاظ آکاردئونی بستگی به ابعاد، جنس، ضخامت و طرح مورد نظر دارد. شرکت آهن سازه با ارائه گزینه های متنوع و انعطاف پذیری در قیمت، امکان انتخاب بهترین گزینه با توجه به بودجه مشتری را فراهم می کند. حفاظ آکاردئونی با کیفیت، طراحی زیبا، ایمنی و مقاومت در برابر عوامل جوی مطلوب است. محصولات شرکت آهن سازه با استفاده از مواد با کیفیت و استانداردهای بین المللی، بهترین انتخاب برای حفاظ آکاردئونی می باشند.

بهترین مرکز تولید حفاظ آکاردئونی

نمایندگی نصب حفاظ آکاردئونی

برای خرید و نصب حفاظ آکاردئونی، بهتر است به نمایندگی های رسمی و معتبر مراجعه کنید. شرکت آهن سازه با داشتن شبکه گسترده ای از نمایندگی ها در سراسر کشور، خدمات نصب و پشتیبانی از محصولات خود را بهترین گونه ارائه می دهد. انتخاب مدل حفاظ آکاردئونی بستگی به سلیقه، نیاز و محیط نصب دارد. شرکت آهن سازه با ارائه مجموعه ای از طرح ها و مدل های متنوع، امکان انتخاب بهترین مدل برای هر فضا را فراهم می کند. حفاظ آکاردئونی از جمله حفاظ هایی است که باید به امنیت و کیفیت بالایی داشته باشد. محصولات شرکت آهن سازه با استفاده از جنس های مرغوب و استانداردهای ایمنی، اطمینان از حفاظت مطلوب فراهم می کنند. وزن حفاظ آکاردئونی بستگی به جنس و ضخامت آن می باشد. محصولات شرکت آهن سازه با استفاده از مواد سبک و مقاوم، وزن مناسبی دارند که نصب و استفاده آسانی را فراهم می کند. با توجه به نیازها و سلیقه شما، می توانید از بین مجموعه ای از حفاظ آکاردئونی های شرکت آهن سازه، نمونه مناسبی را انتخاب کنید که با فضای مورد نظر شما هماهنگی داشته باشد.

نمایندگی نصب حفاظ آکاردئونی

هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی

هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی بستگی به ابعاد، طراحی، و جنس استفاده شده دارد. شرکت آهن سازه با ارائه گزینه های متنوع و با کیفیت، به مشتریان امکان می دهد تا بر اساس بودجه و نیازهای خود، هزینه مناسب را برای ساخت حفاظ آکاردئونی در نظر بگیرند. برای انتخاب حفاظ آکاردئونی فلزی برای آپارتمان، به عواملی همچون طراحی، امنیت، کیفیت، و قیمت توجه کنید. محصولات شرکت آهن سازه با داشتن تنوع در طرح ها، استفاده از جنس های مرغوب و تضمین کیفیت، گزینه هایی عالی برای حفاظت از آپارتمان شما هستند. با توجه به تنوع محصولات شرکت آهن سازه و انعطاف پذیری در قیمت گذاری، امکان یافتن حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب و ارزشمند وجود دارد. با مراجعه به نمایندگی ها و مشاوره با کارشناسان ما، می توانید بهترین گزینه را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید. حفاظ آکاردئونی فلزی با جنس مرغوب و ساختار مقاوم، از انواع حفاظ آکاردئونی امن تر محسوب می شود. شرکت آهن سازه با استفاده از بهترین مواد و فناوری های روز دنیا، اطمینان از امنیت و ایمنی حفاظتی فراهم می کند.

هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی

راهنمای خرید حفاظ آکاردئونی آپارتمان

برای خرید حفاظ آکاردئونی آپارتمان، ابتدا نیاز است که نیازهای خود را مشخص کنید و سپس به مراکز معتبری مراجعه کنید. شرکت آهن سازه با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب، یکی از بهترین گزینه ها برای خرید حفاظ آکاردئونی آپارتمان می باشد. با توجه به فصل تابستان و نزدیک شدن به عید نوروز، شرکت آهن سازه تخفیفات ویژه ای برای خرید حفاظ آکاردئونی فلزی آپارتمان ارائه می دهد. با استفاده از این تخفیفات، می توانید با کیفیت و امنیت بالا، حفاظ آپارتمان خود را به صورت اقتصادی تر خریداری کنید. با خرید از فروشگاه بدون واسطه شرکت آهن سازه، شما می توانید از ارائه قیمت مناسب، کیفیت بالا، و خدمات پس از فروش مطمئن بهره مند شوید. با رفع واسطه ها، از هزینه های اضافی جلوگیری شده و حفظ کیفیت محصول تضمین می شود.

راهنمای خرید حفاظ آکاردئونی آپارتمان

حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان ضد سرقت

حفاظ درب آکاردئونی فلزی آپارتمان با استفاده از جنس های مرغوب و ساختار مقاوم، امکان ایجاد یک پوشش امنیتی مطلوب را فراهم می کند. با نصب حفاظ آکاردئونی ضد سرقت از شرکت آهن سازه، می توانید از احساس آرامش و اطمینان در مورد امنیت آپارتمان خود لذت ببرید و به راحتی از زندگی خود در آن لذت ببرید. شرکت آهن سازه همواره در تلاش است تا مدل های جدید و متنوعی از حفاظ آکاردئونی فلزی آپارتمان را با طراحی های مدرن و با کیفیت بالا به بازار عرضه کند. این مدل ها با ترکیبی از زیبایی و امنیت، بهترین گزینه برای تزیین و محافظت از منزل شما می باشند.

حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان ضد سرقت

حفاظ آکاردئونی فلزی آپارتمان با کمترین هزینه

اگر به دنبال حفاظ آکاردئونی با کیفیت و امنیت بالا و همراه با کمترین هزینه هستید، شرکت آهن سازه بهترین گزینه برای شماست. با ارائه تخفیفات ویژه و قیمت مناسب، می توانید حفاظ آپارتمان خود را با کیفیت بالا و با هزینه اقتصادی تر خریداری کنید. برای خرید فوری حفاظ آکاردئونی فلزی آپارتمان، بهترین راه این است که به نمایندگی های شرکت آهن سازه مراجعه کنید و از موجودی و تخفیفات فعلی آگاه شوید. با استفاده از خدمات سریع و کارآمد این نمایندگی ها، می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به خرید مطلوب خود برسید.

حفاظ آکاردئونی فلزی آپارتمان با کمترین هزینه

تعیین قیمت حفاظ آکاردئونی

۱- عرض چهارچوب درب : هر چه درب جمع و جورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می شود تا وزن کمتر و در نتیجه حفاظ آکاردئون قیمت پایین تری پرداخت شود.

۲- ارتفاع چهارچوب درب : ارتفاع درب هم در قیمت حفاظ آکاردئونی آن تأثیر خواهد گذاشت . هر چه به درب کوتاه تری نیاز داشته باشید ، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت.

۳- طرح حفاظ آکاردئونی : نوع طرح حفاظ اکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده تر باشد و از گل های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان تر خواهد بود.

۴- تراکم لوزی یا گل حفاظ آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه های عمودی حفاظ آکاردئونی بیشتر باشد ، به معنای استفاده کمتر از تیغه های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.

مهم این است که هنگامی که مکانی طراحی می شود در درجه اول دور اون محیط حصار کشی محدود می شود و بعد برای ورود و خروج به اون مکان درب تعبیه می شود. پس درب در زندگی انسانها نقش بسزایی دارد زیرا که باعث محصور شدن محیط اطرافمان می شود. دربها در طرح ها و جنسهای متفاوت و با کاربردهای گوناگون وجود دارند که هر کسی بنا به نیاز خود اقدام به تهیه حفاظ درب مورد نظر می کند. اما با توجه به محصولات متنوع و گیج کننده موجود در بازار گاهی ما در انتخاب خود دچار اشتباه می شویم و دربی را با ظاهر فریبنده انتخاب می کنیم که آن کاربردی را که مدنظرمان بوده ندارد. بنابراین قبل از اقدام به خرید باید آگاهی خود را در زمینه اون نوع دربی که مورد نظرمان است بالا برده تا به هدف دلخواهمان برسیم و متضرر نشویم. شرکت آهن سازه در این زمینه به کمک هموطنان خود آمده و با همکاری کارشناسان خبره خود آماده اطلاع رسانی و مشاوره دادن به خریداران در این زمینه می باشد. و خریداران محترم می توانند با تماس با کارشناسان شرکت آهن سازه ، اطلاعت لازم در زمینه خرید انواع حفاظ کشویی کرکره ای را کسب کنند.

حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ امنیتی از جنس آهن است که ضریب امنیتی بالایی برخوردار است . حفاظ آپارتمان آکاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود. حفاظ آکاردیونی از انواع تا شونده است که قابلیت جمع شدن فوق العاده ای را دارد. حفاظ آکاردونی روی قاب در نصب شده و فضای اضافی اشغال نمی کند. در صورت عدم نیاز به بستن کامل حفاظ آکاردون ، می توان درب را تا انتها بر روی ضلع عمودی چهارچوب جمع کرد. به این ترتیب می توان حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی را مناسب ترین درب ضد سرقت برای راه پله های کوچک و باریک دانست. حفاظ آکاردئونی با طرح ها و اندازه های متفاوت در مرکز کارگاهی آهن سازه ساخته شده و رنگ آمیزی می شود.

شاغل بودن زوجین سبب شده تا در طول روز بسیاری از منازل مسکونی خالی از ساکنین باشند و این امر فرصت خوبی را برای سرقت مهیا می کند. حفاظ آکاردئونی با قدرت بازدارندگی کامل ، آرامش و امنیت را به خانواده ها هدیه می کند. دیگر نگران خالی بودن منزل خود نباشید ما امنیت را به بهایی اندک در اختیارتان قرار می دهیم. فروش حفاظ آکاردئونی به صورت تکی با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. مدیریت مجتمع های مسکونی می توانند سفارش عمده برای ساخت حفاظ آکاردئونی همه واحدها را یکجا ثبت کنند. برای آگاهی از تسهیلات فروش حفاظ آکاردئونی با ما تماس بگیرید .

تعیین قیمت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی فلزی برای بالکن و فضای خارجی

حفاظ آکاردئونی فلزی با زیبایی و امنیت بالای خود، انتخابی مطلوب برای بالکن و فضای خارجی است. این نوع حفاظ، علاوه بر ایجاد امنیت حیاتی، از طراحی زیبا و قابلیت سفارشی سازی برخوردار است. نصب این حفاظ برای بالکن نیازمند دقت و مراعات فنی است. ابتدا با اندازه گیری دقیق ابعاد بالکن، سپس با انتخاب حفاظ مناسب و تطابق با نیازهای فضا، به نصب با دقت بالایی پرداخته می شود. تنظیم صحیح حفاظ ها و اطمینان از کیفیت نصب، از اهمیت ویژه برخوردار است. بدین ترتیب، حفاظ آکاردئونی فلزی نه تنها به ایجاد امنیت و حفاظت از بالکن می پردازد بلکه با طراحی خاص و سفارشی، به زیبایی و شکوه فضای خارجی نیز افزوده می شود.

حفاظ آکاردئونی فلزی برای بالکن و فضای خارجی

مزایای حفاظ آکاردئونی فلزی

حفاظ آکاردئونی فلزی با ویژگی های خود، به عنوان یک گزینه خوب برای حفاظت از فضای خارجی و افزایش امنیت در محیط های مسکونی و تجاری شناخته شده است. این حفاظ ها با امکانات زیادی از جمله امنیت بالا، طراحی زیبا و منحصر به فرد، قابلیت سفارشی سازی، و مقاومت در برابر شرایط جوی، ترکیبی ایده آل از عملکرد و ظاهر زیبا ارائه می دهند. نصب و نگهداری آسان این حفاظ ها، از دیگر مزایای آنهاست که باعث جلب توجه بسیاری از افراد شده و این گزینه را به یک انتخاب هوشمندانه در تدابیر امنیتی و دکوراسیون فضاهای خارجی تبدیل کرده است.

مزایای حفاظ آکاردئونی فلزی

معرفی حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی به عنوان یک نوع حفاظ کشویی با ویژگی های خاص طراحی شده است. این نوع حفاظ از جنس آهن تقویت شده تا به افزایش امنیت و حفاظت در مقابل تلاش های نفوذ و تخریب کمک کند. اما این حفاظ تنها به امنیت محدود نمی شود، بلکه با طراحی ها و طرح های متنوع، به زیبایی و دکوراسیون داخلی نیز ارتقا می بخشد.

معرفی حفاظ آکاردئونی

حفاظ لولایی پشت درب خانه

حفاظ لولایی پشت درب یکی از راه های موثر برای حفاظت از درب های ساختمانی و آپارتمانی است. این نوع حفاظ، امکان ورود سارقان را به داخل منزل شما به حداقل می رساند و احساس امنیت بیشتری را برای شما ایجاد می کند. وقتی به حفاظ درب آپارتمان لولایی فکر می کنید، ممکن است سوالاتی در ذهن شما زمزمه شود، از جمله اینکه چگونه بین درب های فلزی و چوبی برای حفاظ درب آپارتمان انتخاب کنید. حفاظ لولایی پشت درب، به دلیل ساختار محکم و قوی اش، یک گزینه بسیار ایده آل برای افزایش امنیت است. این حفاظ با استفاده از مواد با کیفیت و فناوری های پیشرفته ساخته می شود تا در مقابل تلاش های نفوذ و سرقت مقاومت کند. از آنجایی که حفاظ لولایی پشت درب اغلب از جنس فلز ساخته می شود، امکان شکسته شدن یا تخریب آن توسط سارقان به شدت کاهش می یابد.

در مقابل، حفاظ ساخته شده از چوب ممکن است در برابر حملات فیزیکی کمتر مقاوم باشند. همچنین، چوب ممکن است به دلیل تاثیرات آب و هوا و حشرات آسیب ببیند و در طولانی مدت نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری داشته باشد. از این رو، حفاظ لولایی پشت درب انتخاب مناسب تری برای افزایش امنیت و طول عمر درب آپارتمان شما می باشد. بنابراین، اگر به دنبال افزایش امنیت درب آپارتمان خود هستید، حفاظ لولایی پشت درب را به عنوان یک گزینه قابل توجه در نظر بگیرید. این نوع حفاظ با ارائه قدرتمندی علیه حملات ورودی، احساس امنیت و آرامش بیشتری را به شما و خانواده تان خواهد داد.

حفاظ لولایی پشت درب خانه حفاظ پنجره کشویی ریلی تاشو آکاردئونی

ویژگی های حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی دارای ویژگی های متعددی است که آن را به یک انتخاب مناسب برای افزایش امنیت و زیبایی محیط تبدیل کرده است. این ویژگی ها عبارتند از:

ویژگی های حفاظ آکاردئونی

تهیه و نصب حفاظ درب آکاردئونی

تهیه و نصب حفاظ آکاردئونی ممکن است هزینه بر باشد و به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و فناوری پیشرفته، هزینه آن بالاتر از حفاظ های سنتی باشد. برای حفظ کارکرد بهینه، حفاظ آکاردئونی نیازمند نگهداری و تعمیرات دوره ای است که ممکن است هزینه و زمان بیشتری را به دنبال داشته باشد. به دلیل طراحی ها و قطعات کشویی، در برخی موارد ممکن است حفاظ آکاردئونی به عنوان یک هدف برای سارقان قرار بگیرد و سرقت پذیر باشد. حفاظ آکاردئونی از جنس آهن تقویت شده ساخته می شود که مقاومت بالایی در برابر تخریبی دارد. این حفاظ معمولاً به تنهایی یا به همراه قفل های ایمنی قدرتی نصب می شود تا امکان نفوذ به آن را کاهش دهد. بله، حفاظ آکاردئونی با تنوع طرح ها و طراحی ها به راحتی با دکوراسیون داخلی محیط سازگاری دارد. شما می توانید از مدل ها و طرح های مختلف بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید تا به زیبایی و استایل داخلی خود وفق دهید. نصب حفاظ آکاردئونی به تخصص و تجربه نیاز دارد، اما با استفاده از کارشناسان ما در آهن سازه، این فرآیند به سادگی انجام می شود. کارشناسان ما تجربه کافی در نصب حفاظ آکاردئونی دارند تا به شما کمک کنند.

تهیه و نصب حفاظ درب آکاردئونی

نکات مهم در خرید حفاظ و درب آکاردئونی

نکات مهمی که باید همهٔ خریداران حفاظ و درب آکاردئونی را به آن توجه کنند شامل اقدامات زیر می شود:

  1. مطالعه مشخصات حفاظ آکاردئونی آهنی: برای خرید حفاظ آکاردئونی، ابتدا مشخصات و ویژگی های آن را به دقت مطالعه کنید. اطمینان حاصل کنید که جنس، ابعاد و قابلیت های امنیتی آن با نیازهای شما هماهنگ است.

  2. بررسی قفل امنیتی: قبل از خرید، مطمئن شوید که حفاظ آکاردئونی دارای یک قفل امنیتی موثر است که از نظر تکنیکی و مقاومت در برابر تلاش های نفوذی قوی می باشد.

  3. انتخاب مکان مناسب برای نصب: قبل از خرید حفاظ، مکان مناسب برای نصب آن را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که فضای لازم برای باز و بسته شدن آسان حفاظ وجود دارد.

  4. بررسی کیفیت قطعات استفاده شده: مطمئن شوید که حفاظ از قطعات با کیفیت و مقاوم ساخته شده است که در برابر عوامل محیطی مانند باران و آفتاب مقاومت کند.

  5. مشاوره با کارشناسان قبل از خرید: قبل از خرید حفاظ و درب آکاردئونی، با کارشناسان متخصص مشورت کنید تا نکات فنی و اجرایی را بررسی کنید و تصمیم بهتری بگیرید.

حفاظ آکاردئونی آهنی، یک محافظ و نوعی درب فلزی است که پشت درب اصلی خانه نصب می شود. این نوع حفاظ تنها در مواردی که فضای محدود و نامناسب وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. این حفاظ ها از تسمه ها، ریل ها، پروفیل ها، قفل ها، پرچ ها و دستگیره ها تشکیل شده اند.

نکات مهم در خرید حفاظ و درب آکاردئونی حفاظ روی درب خانه

توصیه شرکت آهن سازه در انتخاب حفاظ آکاردئونی

شرکت آهن سازه به هموطنان و خریداران عزیز خود توصیه می کند که در تهیه حفاظ آکاردئونی، به نرده حفاظ آکاردئونی با طرح پنج گل دو جداره توجه کنند. این نوع حفاظ برای افرادی که به امنیت خود و ساختمان خود اهمیت می دهند، یک انتخاب بسیار مناسب است. با اعتماد به شرکت آهن سازه، حفاظت از منزل خود را به ما بسپارید. حفاظ آکاردئونی تولیدی صنایع آهن سازه از یک چهارچوب از جنس آهن به شکل پروفیل تشکیل یافته است که درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب پر شده اند. یک ریل فولادی (نبشی 3) در بالا و پایین درب نصب شده است و بخش چرخ دار که وزن محافظ آکاردئونی را تحمل می کند در آن قرار گرفته است. شرکت آهن سازه بر روی حفاظ های آکاردئونی خود قفل های توکار و روکار مخفی یا قفل مرکزی را نصب می کند که امنیت دستگاه را بهبود می بخشد. در مجموع، نرده حفاظ آکاردئونی می تواند یک محافظ یا گارد آهنی خوب برای بخش های ورودی باشد که دارای زیبایی و کارآمدی بالایی است و فضای بسیار کمی را اشغال می کند. برای برقراری امنیت منزل و محل کار خود، به گروه آهن سازه اعتماد کنید و آرامش را به خود هدیه دهید.

توصیه شرکت آهن سازه در انتخاب حفاظ آکاردئونی حفاظ ضد سرقت

راهنمای کامل برای خرید و نصب حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی از شرکت آهن سازه به عنوان یکی از مدل های زیبا و مقاوم درب های آکاردئون شناخته می شود. در اینجا یک راهنمای جامع برای خرید و نصب حفاظ آکاردئونی از شرکت آهن سازه ارائه شده است:

  1. قیمت حفاظ آکاردئونی آهنی: قیمت حفاظ آکاردئونی آهنی از شرکت آهن سازه بستگی به ویژگی ها و کیفیت ساخت آن دارد. قبل از خرید، مقایسه قیمت ها و اطمینان از مطابقت با بودجه خود را انجام دهید.

  2. نحوه خرید حفاظ اکاردئونی: می توانید از طریق شعب و نمایندگی های شرکت آهن سازه یا از طریق وبسایت رسمی آن، به خرید حفاظ آکاردئونی اقدام کنید. مطمئن شوید که از منابع رسمی و معتبر خرید نمایید.

  3. طریقه سفارش اینترنتی حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی: برای سفارش آنلاین، به وبسایت رسمی شرکت آهن سازه مراجعه کنید، مشخصات محصول مورد نیاز را وارد کنید و سپس سفارش خود را ثبت کنید. حتماً از شرایط ارسال و پرداخت با دقت آگاه شوید.

  4. انواع حفاظ ساختمان: علاوه بر حفاظ آکاردئونی، شرکت آهن سازه ممکن است انواع دیگری از حفاظ ها را نیز ارائه دهد. بررسی انواع مختلف حفاظ ها و انتخاب مدل مناسب با نیاز خود را انجام دهید.

  5. قیمت حفاظ آکاردئونی و شرکت آهن سازه: قیمت ها متفاوت بوده و به عوامل مختلفی از جمله ابعاد، طراحی، و مواد استفاده شده بستگی دارد. برای اطمینان از بهترین قیمت، تحقیقات لازم را انجام دهید.

با رعایت این نکات و توصیه ها، بهترین حفاظ آکاردئونی از شرکت آهن سازه را برای خود انتخاب کنید و امنیت و زیبایی خانه یا آپارتمان خود را تضمین نمایید.

تولید انواع حفاظ آکاردئونی شرکتی راهنمای کامل برای خرید و نصب حفاظ آکاردئونی

معرفی درب آکاردئونی دوبل تسمه نقشدار

درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار یکی از محصولات برتر شرکت آهن سازه است که با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن و طراحی منحصربه فرد، امکان ایجاد حفاظی با امنیت بالا، زیبایی فراوان و عملکردی کارآمد فراهم می کند. این درب ها به طور گسترده در منازل، آپارتمان ها و محل های تجاری استفاده می شوند و از جمله ویژگی های برجسته آن ها می توان به استفاده از تسمه های نقشدار با طرح گل نیلوفری، رنگ کوره ای الکترواستاتیک و قفل های مخفی اشاره کرد. این درب با استفاده از تسمه های نقشدار با طرح گل نیلوفری طراحی شده و علاوه بر ارتقاء امنیت درب های آپارتمانی، به زیبایی و شکوه درب نیز افزوده است. این درب با رنگ کوره ای الکترواستاتیک تامین شده و نقش های آن نیز با پتینه کاری زیبا تزئین شده است. همچنین، با دو قفل مخفی و دو زبانه قفل در بالا و پایین حفاظ، امنیت آن به حداکثر رسانده شده است. استفاده از لولا 3 پارچه ضد سرقت در این درب، آن را به یک حفاظ زیبا و در عین حال با قابلیت مقاومت در برابر تلاش های سرقت تبدیل کرده است.

معرفی درب آکاردئونی دوبل تسمه نقشدار گارد حفاظ درب آپارتمان

ویژگی های برجسته درب حفاظ آهنی

استفاده از تسمه های نقشدار با طرح گل نیلوفری، زیبایی خاصی را به درب می بخشد و همزمان امنیت آن را افزایش می دهد. رنگ کوره ای الکترواستاتیک، مقاومت بالا و طول عمر طولانی را به درب می بخشد و آن را از آسیب های مختلف محافظت می کند. استفاده از دو قفل مخفی در بالا و پایین حفاظ، امکان نفوذ به درب را به طور موثری کاهش می دهد. استفاده از لولا 3 پارچه ضد سرقت، از درب یک مانع قوی در برابر تلاش های نفوذ و سرقت می سازد.

ویژگی های برجسته درب حفاظ آهنی حفاظ آکاردئونی فلزی پشت درب خانه

حفاظ اکاردئونی درب آپارتمان چه کاربردی دارد ؟

حفاظ آکاردئونی بیشترین موارد استفاده در ایمن سازی درب آپارتمان و خانه های مسکونی و اداری و همچنین ورودی پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. برای شما کاربران عزیز بعد از مشاوره حضوری در خصوص انتخاب محافظ درب اکاردئونی توسط مشاور صنایع فلزی آهن سازه و اینکه با توجه به شرایط محیطی چه نوع حفاظ را باید استفاده کنید را توضیح خواهیم داد.

قیمت حفاظ آکاردئونی چگونه محاسبه میشود ؟

قیمت حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی بر اساس متر مربع ( پشت به پشت چارچوب آپارتمان ) که با توجه به قیمت طرح انتخابی کاتالوگ آهن سازه محاسبه میگردد . عرض در آکاردئونی : هر چه در جمع وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین تری پرداخت شود. ارتفاع در آکاردئونی : ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت. طرح در آکاردئونی : نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده تر باشد و از گل های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان تر خواهد بود.

فرمول محاسبه قیمت هر متر مساحت حفاظ آکاردئون چیست ؟

محاسبه اندازه گیری حفاظ آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب

مزایای خرید حفاظ آکاردئونی آهن سازه چیست ؟

جوشکاری co2 در تولید حفاظ آکاردئونی - دقت بالا در تولید حفاظ های آکادئونی - پوشش رنگ کوره ای - تسمه فابریک 5

نصب و اجرای درب حفاظ کشویی

نصب درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار به صورت حرفه ای و با دقت انجام می شود. تیم های متخصص آهن سازه با تجربه طولانی در این زمینه، در نصب این درب ها اقدام می کنند تا ساختار درب به طور کامل در محل نصب قرار گیرد و عملکرد مطلوب را ارائه دهد. رنگ درب قابل تنظیم است و می توانید با مشاوره تیم فنی آهن سازه، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. درب آکاردئونی سه لوزی دوبل تسمه نقشدار دارای گارانتی کیفیت و عملکرد است. برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با دپارتمان خدمات مشتریان آهن سازه تماس بگیرید.

نصب و اجرای درب حفاظ کشویی حفاظ ساده درب ضد سرقت
💎 کیفیت حفاظ آکاردئونی 🥇 بهترین مدل های حفاظ آکاردئونی موجود است
💲 قیمت حفاظ آکاردئونی ✔️ نازل ترین قیمت حفاظ آکاردئونی در بازار
⏳ زمان ارسال حفاظ آکاردئونی 🚛 بازه زمانی 1 الی 10 روزه
⏱ پشتیبانی فروش 🔰 از 8 صبح الی 10 شب
⭐ خدمات پس از فروش 📢 مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش حفاظ آکاردئونی 📥 تماس با کارشناس فروش شرکت آهن سازه و انجام سفارش در کمترین زمان
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912