مرکز تعمیر کرکره برقی

خدمات تعمیر کرکره برقی بسیار مهم است زیرا کرکره برقی در فروشگاه شما اولین مانع و فرصت بین شما و مشتریانتان است. بنابراین نحوه ورود مشتریان به خصوص اگر مشکلی وجود داشته باشد بسیار مهم است. خرابی رول کرکره برقی نه تنها شما و مشتریانتان را آزار می دهد، بلکه بر شهرت و درآمد شما نیز تاثیر می گذارد. با این مقدمه مطمئناً به این نتیجه رسیده اید که اگر مراحل ساخت و نصب کرکره برقی را گذرانده اید باید به نحوه عملکرد و تعمیر کرکره برقی نیز توجه داشته باشید.

تعمیر خرابی کرکره برقی

سرویس و تعمیر کرکره برقی

یکی از راه حل هایی که به شما امکان می دهد از تعمیر کرکره های برقی و هزینه های آن جلوگیری کنید، تعمیر و نگهداری و سرویس به موقع است. در ورودی هایی که تردد سنگین دارند، توجه بیشتر به کرکره برقی می تواند از خرابی زودرس آن ها جلوگیری کند. خنک شدن هوا می تواند عاملی باشد که بر سفتی موتور کرکره برقی یا رول کرکره برقی و فنر تأثیر می گذارد و در نتیجه این کرکره های برقی با سرعت صحیح حرکت نمی کنند. در فصول گرم کمتر دیده می شود.

خدمات سرویس دوره ای کرکره برقی

بعد از مدتی ممکن است کرکره نیاز به تنظیم میکرو سوئیچ یا سرویس موتور و برد داشته باشد. تیم تعمیر کرکره برقی آهن سازه آماده انجام خدمات کامل مورد نیاز کرکره برقی چه به صورت قراردادی معمولی و چه به صورت موردی است تا اطمینان حاصل شود که کرکره های نصب شده روی پروژه شما طول عمر بالایی را برای مشتریان ما فراهم می کند.

نمایندگی تعمیرات کرکره برقی در تهران و کرج

راهنمای نگهداری و تعمیرات کرکره برقی

برای شروع، از خود بپرسید که چرا سرویس و تعمیر کرکره برقی برای کسب و کار شما مهم است. کرکره های پارکینگ و کرکره مغازه های برقی نقاط ورود مشتریان به کسب و کار شما هستند. حال این کرکره های برقی چه زیبا و جذاب باشند چه نباشند باید هر از چند گاهی سرویس و تعمیر شوند. البته لازم به ذکر است که استفاده از کرکره برقی غیر استاندارد بر امنیت کسب و کار شما نیز تاثیرگذار خواهد بود. به عنوان مثال، اگر درب پارکینگ شما که یکی از راه های اصلی ورود و خروج از منزل شماست، بر اثر بی توجهی به سرویس های دوره ای نیاز به تعمیر داشته باشد، قطعا بر تحرک و ایمنی شما تاثیر می گذارد. پس خدمات نگهداری و تعمیرات کرکره برقی را فراموش نکنید.

مواردی که باید بیشتر در تعمیرات کرکره برقی مورد توجه قرار گیرد

وقتی صحبت از کرکره برقی برای فروشگاه می شود، باید به بسیاری از قطعات نصب شده در کرکره برقی توجه کنید. به یاد داشته باشید که هدف از این کار جلوگیری از بزرگ و ناخوشایند شدن مشکلات کوچک کرکره برقی است. با این کار از هزینه های بالای تعمیر کرکره برقی جلوگیری می شود.

فنر شکسته: شکستن فنر کرکره برقی باعث توقف باز شدن کرکره برقی شد

ریل های خورد شده: اگر از کرکره برقی بیش از حد استفاده شود، ریل های کرکره برقی می توانند لرزش داشته باشند. این امر می تواند باعث باز و بسته نشدن صحیح رول شود و باعث مشکلات جدی تر و حتی خرابی شود.

سوختگی موتور: موتور کرکره برقی فرسوده می شود و باعث از کار افتادن موتور می شود.

نوع موتور درب کرکره ای برقی

موتورهای کرکره برقی به سه نوع موتور ساید، موتور توبلار و موتور مرکزی سنترال تقسیم می شوند. اگر در ساختمان یا مغازه خود کرکره برقی نصب کرده اید، باید بدانید که سه نوع موتور در آنها استفاده می شود. ظاهر این سه نوع به طور کلی متفاوت است.

دو مدل توبلار و ساید در کنار و بالای تیغه کرکره برقی نصب می شوند که همچنان در نصب تفاوت هایی دارند. موتور ساید در فاصله ای از رول که کرکره برقی از اطراف آن عبور می کند نصب می شود و موتور توبلار دقیقا در داخل لوله و فقط انتهای موتور نصب می شود. موتور مرکزی نسبت به دو موتور دیگر تفاوت بیشتری دارد و دارای شفت و فنر است و موتور در وسط شفت یا لوله نصب می شود. .

سرویس تعمیر کرکره برقی

کرکره برقی با یا بدون UPS

برخی از موتورها دارای منبع تغذیه اضطراری هستند. بنابراین یکی از مواردی که می تواند در حل مشکلات به ما کمک کند این است که بدانیم آیا موتور نصب شده برای کرکره برقی در خانه یا مغازه از این گزینه استفاده می کند یا خیر؟ بنابراین اگر نمی دانید، از پیمانکار یا تعمیرکار کرکره برقی خود بپرسید.

1- خرابی فتوسل

این چشمی یا فتوسل هر کجا که باشد یکی از اولین علل خرابی سیستم است. افتادن، شکستن، برش سیم باعث از کار افتادن این قطعه و از کار افتادن کرکره می شود.

2- خرابی ریموت کنترل

اغلب اتفاق می افتد که مشتری تماس می گیرد و می گوید کرکره اش کار نمی کند، و اولین چیزی که ما و سایر تعمیرکاران می گوییم این است که آیا به تازگی ریموت کرکره را امتحان کرده اید؟ بنابراین اولین کاری که باید بعد از کار نکردن کرکره برقی انجام داد این است که سعی کنید از ریموت کنترل دیگری استفاده کنید و اگر کرکره برقی کار می کند باتری را تعویض کنید.

3- خرابی باتری یا یو پی اس موتورهای کرکره برقی

این یکی از متداول ترین اتفاقاتی است که پس از خاموش شدن باتری یو پی اس در مدار رخ می دهد، سیستم برق اضطراری کاملاً از بین رفته یا به درستی کار نمی کند. همچنین باید توجه داشته باشید که به طور کلی باتری های مربوط به شارژ اضطراری برق حدود دو سال عمر می کنند و باید تعویض شوند. راه تشخیص ایراد در یو پی اس یا باتری این است که چراغ شارژ هرگز خاموش نمی شود و مدار کنترل همیشه در حال شارژ باتری است. معمولا این مشکل با تعویض باتری حل می شود اما در موارد نادری یو پی اس معیوب است و نیاز به تعویض دارد.

4- فراموشی باز کردن قفل دستی جا قفلی

اگر از قفل دستی استفاده می کنید همین حالا قفل هوشمند برقی را سفارش دهید. زیرا این امر می تواند آسیب زیادی به کرکره برقی وارد کند. قفل های هوشمند به این معنی است که اگر کرکره به صورت دستی قفل شود، سیستم اصلا کار نمی کند و فقط زمانی کار می کند که قفل آن را باز کنیم.

خرابی موتور.

خطر سوختن موتور به خصوص در مدل های توبلار بسیار زیاد است و ممکن است متوجه شوید که موتور از کار افتاده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

تنظیمات میکروسوئیچ

این هنوز هم می تواند اتفاق بیفتد. احتمال تعمیر نشدن کرکره برقی بیشتر از سوختن موتور است و در ادامه راهنمایی های لازم را برای تعمیر میکروسوئیچ ارائه خواهیم داد.

غر شدن تیغه کرکره

اگر فراموش کنید قفل دستی را باز کنید، قطعا این اتفاق می افتد. تمام فشاری که به موتور و کرکره وارد می شود در هنگام ضربه زدن به ریموت به تیغه های اول و دوم می رسد و آنها را از کار می اندازد و در برخی موارد حتی ممکن است آنها را قطع کند. در این صورت باید با همان موقعیت کرکره برخورد کنید یا دو تیغه به عرض کرکره خود سفارش دهید.

5- کرکره برقی که از ریل خارج شده است

هنگامی که میکروسوئیچ به درستی کار نمی کند، برق قطع می شود. حالا این ممکن است دلیل قطعی یا دلایل دیگر باشد. اگر پس از تنظیم میکروسوئیچ ها کرکره در موقعیت مورد نظر قرار نگیرد، آن قسمت آسیب دیده و باید تعمیر شود. اما دلایلی که باعث می شود میکرو سوئیچ تنظیم نشده باشد، دلایل گیرکردن آن است. فراموشی بازکردن کرکره برقی یا قرار دادن مانع در سر راه کرکره برقی در هنگام بسته بودن از دلایل این امر است. بنابراین اگر کرکره اتوماتیک بیش از حد باز می شود یا فشار زیادی هنگام بسته شدن وارد می کند، موتور را با ریموت خاموش کرده و مشکل را برطرف کنید.

نحوه قرار دادن کرکره برقی داخل ریل

اگر این اتفاق افتاد و ریموت خاموش شد، باید آرام بمانید و از شخص دیگری کمک بگیرید. کرکره برقی را با کنترل از راه دور تا بالاترین سطح بالا ببرید و سپس از دو میله یا پیچ از قبل آماده شده استفاده کنید. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ ضربه بزنید و هر دو از روی هم می روند. کرکره را بلند کرده و به آرامی به سمت ورودی ریل بچرخانید و پس از چند سانتی متر داخل ریل، سیستم را به حالت اتوماتیک تغییر دهید و تیغه کرکره را با کنترل از راه دور پایین بیاورید. سپس میکروسوئیچ ها را تنظیم کرده و سیستم را مجددا راه اندازی کنید.

6- سوختن برد کرکره برقی

در برخی موارد که نادر نیستند، برد کرکره برقی به دلیل لرزش، فرسایش آب و یا حتی بدون دلیل از کار می افتد. در چنین مواقعی تعمیر خاصی نمی توان انجام داد و معمولاً برد نیاز به تعویض دارد. برای تعویض برد ابتدا یک برد کرکره مشابه برد قبلی تهیه کنید، برق ورودی را قطع کرده و طبق توضیحات در قسمت نحوه نصب مدار کنترل کرکره برقی و راه اندازی سیستم اقدام کنید.

7-قطع برق کرکره

باور کنید اگر بگوییم بیش از 15 درصد خرابی کرکره برقی به دلیل قطع شدن فیوز کرکره برقی ورودی برق است. بنابراین اولین چیزی که باید بررسی شود ورودی برق ساختمان است و در صورت استفاده از فیوز جداگانه برای کرکره، ورودی فیوز را بررسی کنید، ممکن است قطع شده باشد.

نکته ای که باید به آن توجه شود این است که فیوز به دلیل خرابی موتور یا برد قابل قطع است و اگر بعد از وصل فیوز دوباره قطع شد دلیل آن را از موتور یا گیرنده کرکره باید در نظر گرفت.

8- ضربه خوردن کرکره برقی

کرکره برقی بیشتر تحت تاثیر برخورد با خودرو قرار می گیرد، همانطور که در کرکره پارکینگ دیده ایم. در چنین مواقعی برخی از تیغه های کرکره آسیب دیده و خم می شوند. دیده ایم که گاهی تیغه ها از ریل جدا می شوند و آسیب به ریل نیز می رسد. اگر این اتفاق افتاد، سیستم را خاموش کنید و با یک تعمیرکار کرکره برقی 09126788378 تماس بگیرید زیرا کار زیادی نمی توانید انجام دهید. در مواردی که آسیب جزئی باشد می توان با فشار دادن تیغه کرکره به محل تغییر شکل یافته مدتی از کرکره استفاده کرد اما اگر آسیب جدی تر باشد باید تیغه را تعویض کرد.

9- نصب نادرست کرکره

اگر کرکره های برقی به درستی نصب نشده باشند از همان روز اول نصب متوجه آن خواهید شد. صدای غیرمعمول، گیر کردن و افتادن، نصب نامناسب همگی از نتایج خرابی کرکره هستند.

10- سوختن و خرابی موتور

برق شهر وصل است، چشمی ها فعال هستند، چندین ریموت به طور همزمان کار نمی کنند، مدار کنترل روشن و سالم است. بنابراین به این نتیجه رسیدیم که موتور سوخته و باید تعویض شود.

تعمیرگاه درب کرکره ای برقی مغازه و پارکینگ

قیمت تعمیر کرکره برقی

برای هزینه تعمیر کرکره برقی با تکنسین های ما تماس بگیرید. در صورت نیاز تکنسین، نصاب و تعمیرکار مجرب این شرکت در محل حاضر شده و کرکره برقی شما را تعمیر و سرویس می کند.

اگر مشکل و خرابی کرکره برقی در محل رفع نشد، موتور باز می شود و در واحد فنی تعمیرات کرکره برقی انجام می شود. هزینه تعمیرکرکره برقی به اطلاع مشتری محترم می رسد و در صورت موافقت، موتور تعمیر و در صورت نیاز قطعه یا قطعات تعویض و عیب کرکره برقی تعمیر می گردد.

خدمات آهن سازه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و…) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد. آهن سازه همچنین خدمات نصب انواع محصولات از جمله درب های شیشه ای برقی اتوماتیک، جک درب پارکینگی، کرکره های برقی، دزدگیر اماکن و منزل، راه بند و سایبان اتوماتیک را با تیم متخصص فنی خود در سریعترین زمان انجام می دهد.
نرده حفاظ روی دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه آهنی حیاط ویلا

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره

پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
6707 865 0912