بهترین نرده حفاظ آهنی روی دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار

برای حفاظ و نرده آهنی دیوار برای واحدهای مسکونی دو عامل مهم در نظر گرفته می شود. اول کیفیت امنیت و بعد زیبایی حفاظ روی انتخاب تاثیر دارد. انواع نرده و حفاظ آهنی شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم و ... فضای محوطه را تحت تاثیر قرار می دهند . برای اینکه در منازل مسکونی احساس بدی نداشته باشید شکل ظاهری نرده دیوار اهمیت دارد اما همیشه استحکام نرده مهم ترین مولفه در انتخاب است. با سفارش ساخت حفاظ آهن سازه زیبایی و امنیت را یکجا به خانه بیاورید. حفظ مال و جان مهم ترین وظیفه ای است که هر فرد بر عهده دارد. خانه محل آرامش و استراحت است با نصب نرده آهنی روی دیوار آسودگی و امنیت بیشتری را تجربه می کنید. دیگر نگران ترک کردن خانه نخواهید بود حتی در صورتی که کسی در خانه حضور نداشته باشد هم ، حفاظ روی دیوار مانع ورود سارقین می شود.

ایمن ترین حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار نقش محافظتی در برابر سارقین داشته و امنیت خانه را تضمین می کند . حفاظ روی دیوار اغلب از جنس آهن و فولاد می باشد و در برخی مناطق به ندرت از جنس چوبی آن استفاده می شود . قیمت بهترین نرده حفاظ روی دیوار : قیمت حفاظ بوته ای، قیمت شاخ گوزنی، نرده حصار لیلیوم. احتمالاً شما نیز برای افزایش ضریب امنیت ساختمان و محافظت از سرمایه جانی و مالی خود، ترغیب به استفاده از حفاظ روی دیوار شده اید و اعلام قیمت نرده حفاظ روی دیوار از جانب آهنگری برای شما مسئله است و درباره انتخاب انواع نرده های حفاظ و کارکرد هر یک سوالات بسیاری در نظر دارید. قیمت حفاظ ها دارای تنوع زیادی می باشند و هر چه هزینه ی بیش تری در نظر گرفته شود گزینه های انتخابی بیشتری خواهید داشت . قیمت حفاظ روی دیوار به ترتیب گران بودن عبارت اند از : حفاظ لیلیوم ،حفاظ نخل مرداب ،حفاظ شاخ گوزنی آبشار ،حفاظ سر نیزه ای ساده ،حفاظ بوته ای ،حفاظ نیزار ،حفاظ شاخ گوزنی .

هرچه مکان استفاده ی حفاظ ها مهم تر و نیاز به امنیت بالا تری داشته باشد ارتفاع و پیچیدگی حفاظ ها بیشتر خواهد شد . مکان های دارای دیوار های کوتاه موقعیت مناسبی برای سارقان می باشند . نصب حفاظ های بلند بر روی دیوار ها ارتفاع آ ن ها را زیاد و امنیت را افزایش می دهد .

حفاظ ها علاوه بر اینکه امنیت خانه را تضمین می کنند بر زیبایی خانه نیز تاثیر می گذارند . پس سلیقه ی شما تعیین می کند از کدام یک از مدل های نرده ها استفاده می کنید .

چه طرحی از انواع حفاظ برای روی دیوار بهترین است؟

با چه ارتفاعی حفاظ روی دیوار بخریم؟

کدام حفاظ برای روی دیوار غیر قابل عبور می باشد؟

لیست انواع بهترین حفاظ های قابل استفاده روی دیوار موجود در بازار ایران

1- حفاظ شاخ گوزنی

2- حفاظ بوته ای

3- حفاظ اف شکل

4-حفاظ درختی

5- حفاظ آبشاری

6- حفاظ سرنیزه ای

7- حفاظ لیلیوم

8- حفاظ نیزار

9- حفاظ آفتابگردان

10- حفاظ مدرن

11- حفاظ شمشاد میلگرد خار دار

12-حفاظ خوشه ای

اگر قرار بر این باشد که هر چیزی پیرِ کاری داشته باشد، حفاظ سر نیزه ای و یا حفاظ آبشار پیر حفاظ های دیواری هستند. این نوع نرده ها که از قدیمی ترین نوع نرده های دیوار می باشند، سال های آزگارند که مهمان دیوار های خانه ها و انبار های بازرگانان اند. به دلیل مزایای بی شماری که دارد، هنوز هم طرفداران پر و پاقرص خود را دارد به طوری که امکان ندارد در هر کوی و برزنی که پا می گذاریم، نمونه ای از این حفاظ ها را ندیده باشیم. از حفاظ آبشاری می توان برای تمام ساختمان ها، چه مسکونی، چه اداری و حتی برای حفاظ پنجره ها و بالکن ها استفاده نمود. حفاظ آبشاری دارای شاخ های نوک تیزی است که از راست و چپ و بالا دور تا دور دیوار را احاطه کرده و مانع عبور هر جاندار غیر مجازی به داخل می شود.

نوع رنگ به کار رفته در این حفاظ کوره ای الکترو استاتیک است که ماندگاری بالایی داشته و خردگی و زدگی روی آن ایجاد نخواهد شد. تراکم آن در هر شاخه ۱۱ تا ۱۴ ردیف اصلی است و طول هر شاخه دو متر می باشد. و همان طور که کمی قبل تر ذکرش رفت، آبشار هلال شکل این حفاظ می تواند در دو طرف راست و چپ باشد. برای مقاومت هر چه بیشتر جوشکاری آن را دو طرفه انجام می دهیم.

سایز میلگرد در آن تقریباً ۹۰% میلگر ۱۰ و ده در صد آن میلگرد ۸ است. به دلیل نرده های هلال شکلی که در دو طرف حفاظ سرنیزه ای ساخته شده، و به آن شکلی از طرح یک آبشار را داده، به آن حفاظ آبشاری می گویند. تراکم حفاظ آبشاری بالا است و دارای عایق ضد زنگ زدگی است. بنابراین می توانید با خیالی راحت در فصول تابستان و زمستان و یا در فواصلی که رطوبت دارند نیز از آن بهره ببرید.

برای ساخت این حفاظ محبوب از میله های گرد نوک تیزی استفاده شده که مانع ورود افراد می شوند.این حفاظ را می توان در ارتفاع های بلند ساخت و دیوار های کوتاه را با آن به زینت امنیت آراست. البته اگر دیوار کوتاهی دارید و می خواهید از حفاظ مدرن تری استفاده کنید، می توانید حفاظ مدرن را که ترکیبی از این حفاظ و حفاظ شاخ گوزنی است، سفارش دهید. پر واضح است که آن نرده حفاظ از ضریب امنیت فوق العاده ای برخوردار است.

بهترین نرده حفاظ

چطور بهترین حفاظ روی دیوار را بشناسیم ؟

کافیست با شماره 09127800603 تماس بگیرید تا کارشناسان حفاظ دیوار ما تمام راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند

امنیت حفاظ روی دیوار به چه صورت است ؟

حفاظ های ایمن روی دیوار میتوانند سد مستحکمی در مقابل ورود سارقان باشد .

ایمن ترین حفاظ روی دیوار در چه رنگ هایی تولید می شوند ؟

حفاظ نرده سر دیوار با رنگ های کوره ای 1-مشکی 2-قهوه ای سوخته 3-سفید 4- کرم تولید میشود .

کدام مدل حفاظ روی دیوار مناسب می باشد ؟

بهترین نمونه حفاظ روی دیوار طرح نرده شاخ گوزنی می باشد که در تراکم های کم تا شلوغ موجود می باشد.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912