نرده حفاظ آهنی فرفورژه ساده

طراحی و ساخت حفاظ پنجره دوجداره آهن سازه توسط تکنیسین های با تجربه انجام می شود. پس از اندازه گیری طول و عرض پنجره ها در مورد طراحی و رنگ حفاظ با مشتری مشورت می شود. هر رنگی را که دو.ست دارید به ما سفارش دهید تا به صورت کوره ای روی حفاظ رنگ آمیزی شود. شیوه رنگ آمیزی حفاظ پنجره ساختمان به صورت کوره ای است. این رنگ پس از ساخت سازه، توسط دستگاه های پیشرفته روی حفاظ پوشش داده می شود. تا زمانی که عمر ساختمان باقی است رنگ ها بدون آسیب بر روی حفاظ باقی می مانند. وقتی سازه برای نصب به محل ارسال می شود، هیچ آثاری از جوشکاری، قطرات رنگ یا دیگر ضایعات روی نرده ها دیده نخواهد شد. انتخاب رنگ از شما، رنگ آمیزی کوره ای با دستگاه تمام اتوماتیک از ما. 

نرده حفاظ آهنی فرفورژه ساده ریلی کرکره ای

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us