انواع حفاظ نرده

 شما تصور کنین قرار است با یک سیم گلی درست کنین چقدر برای شما زمانبر است حال تصور کنین قرار است با میلگرد شماره ۱۰ این کار را انجام دهید چقدر سخت تر میشود ابتدا حفاظ شاخ گوزنی گل لیلیوم را با میگرد شماره ۱۰ میسازیم که ساخت شاخه های گل یعنی خم کردن میلگرد شماره ۱۰ به ابعاد دقیق سپس جوش دادن این میلگردها بهم در این مرحله  شاخه های گل لیلیوم  ساخته شده اند در مرحله بعدی گل های لیلیوم را به شاخه های ساخته شده جوش میدهیم در مرحله سوم پروفیل را آورده و نسبت به تراکم مورد نظر که برای حفاظ لیلیوم این تراکم بین ۳گل تا ۴گل است یعنی برای ساخت حفاظ لیلیوم در طول دومتر میتواند ۳الی ۴ گل موجود باشد قاعدتا تعدادگل ها بیشتر شود قیمت و ارزش کار نیز بیشتر میشود ارتفاع حفاظ لیلیوم  میانگین ۱۰۰ سانتیمتر (۱متر) است میلگرد مورد استفاده در حفاظ لیلیوم میلگرد ۱۰ است.

حفاظ نرده دیوار گارد

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us