انواع حفاظ نرده

ساخت این نوع حفاظ از میلگرد ساده شماره۱۰ است که ابتدا میلگرد را در ابعادی که میخواهیم برش میدهیم پپش از برش میلگردها در دستگاهی که با نیروی فشاری عملیات را انجام میدهد میلگرد را کج میکنیم تا برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده قرار گیرد سپس بعد از فرآیند خمش سر این میلگردهارو تیز میکنیم تا درصورت برخورد با متجاوز مورد آزار در نهایت از ورود متجاوز جلوگیری کند حال پروفیل ها را در ابعاد ۲متری برش میدهیم تا بعنوان پایه حفاظ شاخ گوزنی قرار گیرد یعنی تمامی میلگردها بر روی این پروقیل قرار میگیرند حال تمامی میلگردهایی که فرآیندهای بالا را بر رویش انجام دادیم را شروع به جوشکاری میکنیم که فرآیند جوشکاری با جوش co2انجام میدهیم که این جوش در مقابل زنگ زدن و رطوبت مقاومتر از جوش معمولی است پس از جوشکاری شروع به چک کردن و تست حفاظ  میپردازیم پس از مرحله تایید نهایی حفاظ آماده رنگ کاری میشود.

حفاظ نرده دیوار گارد حیاط

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us