حفاظ دیوار ساختمان های قدیمی

حفاظ های قدیمی ممکن است در بسیاری از ساختمان های قدیمی استفاده شده باشند، اما معمولاً از نظر امنیت و زیبایی به استانداردهای مورد نیاز نمی رسند. از این رو، استفاده از حفاظ نیزه ای، به عنوان یکی از بهترین راهکارهای بهبود امنیت و زیبایی در ساختمان ها، به ویژه ساختمان های قدیمی، مطرح می شود. حفاظ نیزه ای، به عنوان یکی از بهترین راهکارهای امنیتی و زیبایی در ساختمان ها، به ویژه ساختمان های قدیمی، مورد توجه قرار می گیرد. با استفاده از این نوع حفاظ، می توان امنیت ساختمان را بهبود بخشید و در عین حال زیبایی ظاهری آن را افزایش داد. بنابراین، توصیه می شود که در انتخاب حفاظ برای ساختمان، به حفاظ نیزه ای توجه ویژه داشته باشید.

حفاظ دیوار ساختمان های قدیمی

ویژگی های حفاظ نیزه ای

حفاظ نیزه ای با استفاده از متریال فلز، با شکل و جنس بسیار عالی ساخته می شود. این متریال باعث می شود حفاظ نه تنها ظاهری زیبا داشته باشد بلکه امنیت بالایی نیز فراهم آید. این نوع حفاظ در اشکال مختلفی که شامل خم کاری های متنوع است، تهیه می شود. این امر باعث می شود که هر نوع ساختمانی، از جمله ساختمان های قدیمی، به راحتی با حفاظ نیزه ای تزیین شود. با توجه به ساختار متراکم و نوک های بسیار تیزی که این حفاظ دارد، امنیت بسیار بالایی را فراهم می کند. این امر باعث می شود که دزدان و مزاحمان به راحتی از بین حفاظ نیزه ای عبور نتوانند و امنیت ساختمان تضمین شود.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912