انواع حفاظ نرده guard fence

همانطور که می دانید برای ساختمان های قدیمی از حفاظ های قدیمی استفاده می شود که اصلاً اصولی و مناسب یک نرده حفاظ حیاط نبوده و به خوبی نمی توانند امنیت را تأمین نمایند معمولا در انواع مختلف ساختمان های قدیمی فاصله میان حفاظ ها زیاد بوده و در نتیجه افراد و یا حیوانات به راحتی می‌توانند وارد ساختمان گردد معمولاً متریال به کار رفته در ساخت حفاظ های قدیمی به سادگی زنگ زده و استحکام بسیار بالایی ندارند و با توجه به این موضوع کار سارقان و دزدان بسیار آسان بوده و باعث می‌شود تا دزدان به راحتی آب خوردن از بین حفاظ و میله های قدیمی عبور کرده و وارد ساختمان گردند. همچنین در انواع مختلف ساختمان های قدیمی ارتفاع دیوار بسیار کم در نظر گرفته شده و مشکل چندانی برای ورود به این ساختمان ها وجود نخواهد داشت و فرد سارق با هیچگونه سختی و مشقتی در این زمینه روبرو نمی شود و به راحتی می توانند به ساختمان و یا مکان مورد نظر خود وارد شوند و از آن مکان سرقت نمایند و مشکلات زیادی به بار بیاورند

حفاظ نرده دیوار گارد حیاط

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us