نصب حفاظ ساختمان برای جلوگیری از سرقت

ساختمان ها و خانه ها، مکان هایی هستند که باید احساس امنیت کنیم. بسیاری از افراد بر این باورند که هزینه کردن برای حفاظ ساختمان اهمیت زیادی ندارد. آنها اعتقاد دارند که سارقین قادرند از هر روشی برای ورود به ساختمان استفاده کنند. اما این تصور یک ابهام است. سارقین نمی توانند به راحتی از موانع فیزیکی عبور کنند. برای ورود به ساختمان ها، آنها نیاز به تسلط بر موانع مختلف دارند. با پیشرفت فناوری، حفاظ ها نیز بهبود یافته اند. حفاظ های مدرن دارای طراحی های متنوع و قابلیت های ایمنی بالا هستند. استفاده از حفاظ های مقاوم و با کیفیت، می تواند به طور قابل توجهی از امنیت ساختمان بهره مند کند.

نصب حفاظ ساختمان برای جلوگیری از سرقت

روش های نصب حفاظ روی دیوار

۱. نصب حفاظ با کوبیدن پین در دیوار: این یکی از روش های معمول برای نصب حفاظ روی دیوار است. در این روش، ابتدا با استفاده از ابزار مناسب، سوراخ هایی در دیوار حفر می شود. سپس پین ها را در این سوراخ ها کوبیده و حفاظ را به پین ها متصل می کنند. این روش نیازمند دیواری با استحکام لازم است.

۲. نصب حفاظ با استفاده از بیس پلیت: در این روش، از بیس پلیت ها برای نصب حفاظ استفاده می شود. ابتدا بیس پلیت ها را در دیوار نصب می کنند و سپس حفاظ را به آن ها متصل می کنند. این روش برای دیوارهایی که هنوز ساخته نشده اند، بسیار مناسب است.

۳. نصب حفاظ با استفاده از چهارستون: در این روش، از ستون های چهارستون برای نگه داشتن حفاظ استفاده می شود. این ستون ها با استفاده از پین ها و پلیت ها به دیوار متصل می شوند و سپس حفاظ به آن ها جوشکاری می شود. این روش برای حفاظ های بلند تر بسیار مناسب است.

استفاده از حفاظ های مقاوم و مناسب، می تواند به طور قابل توجهی از امنیت ساختمان ها و خانه ها بهره مند کند. انتخاب روش مناسب برای نصب حفاظ، از اهمیت بالایی برخوردار است. با استفاده از روش های نصب صحیح و استفاده از مواد با کیفیت، می توان از امنیت بهتری برخوردار شد.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912