انواع حفاظ نرده

 یکی از انواع حفاظ دیوار ساختمان که به عنوان یک حفاظ بسیار خاص و جذاب به حساب می آید حفاظ لیلیوم می‌باشد و این حفاظ به عنوان یک حفاظ مناسب برای افراد سخت پسند به حساب می آید. طرح و ایده اصلی برای ساخت حفاظ دیوار لیلیوم نوعی گل به نام لیلیوم می باشد که بر مبنای آن به طراحی این نوع حفاظ اقدام شده است و معمولاً برای ساخت این نوع حفاظ از دو رنگ که زمینه مانند مشکی گل مسی و یا سفید گل طلایی استفاده می گردد و در بعضی مواقع رنگ قهوه ای سوخته در این نوع حفاظ مورد استفاده قرار می گیرد این نوع حفاظ از نظر قیمت چیزی در حدود ۷۰ درصد از انواع مختلف حفاظ دیوار نیز گران تر بوده و دلیل این موضوع به کار بردن ۸۵ غنچه گل در یک متر حفاظ لیلیوم میباشد.

حفاظ نرده دیوار گارد حیاط لیلیوم

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us