ساختار حفاظ میلگردی شاخ گوزنی

حفاظ روی دیوار نقش مهمی در ایجاد احساس آرامش و امنیت در جوامع دارد. این سازه ها نه تنها به عنوان محافظ از ورود ناخواسته به محوطه ها عمل می کنند بلکه به عنوان عنصر زیبایی دهنده نیز در معماری شهری توجه فراوانی به خود جلب کرده اند. یکی از نوعی جدید حفاظ روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی است که در این مقاله به بررسی اهمیت و ویژگی های آن خواهیم پرداخت. حفاظ شاخ گوزنی با الهام از شاخ های گوزن طراحی شده است. یکی از ویژگی های بارز این نوع حفاظ، دو میله بلند در قسمت عرضی آن است که ایمنی بسیار بالایی را فراهم می آورد. همچنین، حفاظ شاخ گوزنی به دلیل کم بودن شاخه های اصلی اش، از لحاظ ساختاری بسیار مقاوم و محکم است. این حفاظ با استفاده از دو شاخه در اطراف، به عنوان گزینه اصلی برای مقاومت در برابر هجوم دزدان و سارقان شناخته می شود.

ساختار حفاظ میلگردی شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست

حفاظ شاخ گوزنی از تعدادی میلگرد چهار پهلو پروفیل یا لوله تشکیل شده است که به صورت موازی و عمودی نسبت به هم قرار گرفته اند. این ساختار، ایجاد ارتفاع بلندی دارد که مانند یک سد، جلوی مهاجمین و سارقان را می گیرد و احساس امنیت بیشتری برای ساکنان فراهم می آورد. با توجه به ویژگی های برجسته حفاظ شاخ گوزنی و ساختار مقاوم آن، این نوع حفاظ نه تنها به ایجاد احساس آرامش و امنیت در سکونتگاه ها کمک می کند بلکه به عنوان یک عنصر زیبایی دهنده در فضای شهری نیز شناخته می شود.

Facebook LinkedIn Instagram
نرده حفاظ روی دیوار
انواع نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود.

درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی آپارتمانی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

نرده حفاظ پنجره
حفاظ پنجره آهنی

آهن سازه تولید کننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

درب آهنی فرفورژه ویلایی
درب ورودی حیاط ساختمان

آهن سازه مرکز ساخت انواع درب های آهنی فرفورژه ویلایی و درب ورودی حیاط و پارکینگ می باشد.

کرکره برقی
کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ

جک بازویی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

درب شیشه ای اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

نصب درب شیشه ای اتوماتیک موجب راحتی در ورودی فروشگاه و اماکن تجاری می گردد.

پنجره upvc دوجداره
پنجره upvc دوجداره

نصب پنجره دوجداره upvc موجب حذف صدای اضافه و آلودگی صوتی می گردد.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912