انواع حفاظ نرده

در صورتی که یک حفاظ مناسب برای مکان مورد نظر و یا محل سکونت مان انتخاب کنیم تا حدود زیادی می توانیم ایمنی محل را تامین نماییم. بسیاری از افراد را از راه های ساده و قدیمی برای ایجاد امنیت استفاده می نمایند مثلاً بسیاری از افراد معتقدند که اگر از شیشه خورده بر روی دیوار استفاده کرده در نتیجه امنیت خود را تامین کنند اما در این میان باید بگویم که این یک روش بسیار غلط می باشد چراکه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه‌های مختلف رخ می‌دهد و سارقان نیز پیشرفت کرده و این راه بسیار ساده را مثل آب خوردن دور می‌زنند به عنوان مثال در صورت استفاده از شیشه خورده بر روی دیوار یک تکه پارچه و یا برزنت بر روی دیوار انداخته و سپس به راحتی وارد ساختمان مورد نظر می گردند. با توجه به این موضوع می‌توان گفت استفاده از شیشه خورده بر روی دیوار علاوه بر اینکه نمای بسیار زشتی ایجاد می نماید و هیچ تأثیری نیز در تامین امنیت و جلوگیری از نفوذ دزدان نخواهد داشت. همچنین برخی از افراد از قدیم از یان راه ساده استفاده میکنن و تصورشان این است که هیچ گونه تفاوتی میان این نوع حفاظ ها و حفاظ های جدید و به روز وجود ندارد اما باید بدانید که این تصور اشتباه می باشد و بهتر است تا در مورد حفاظ های جدید و قدیمی جستجو کرده و اطلاعات بیشتری کسب نمایید تا موضوع امنیت بالای این نوع حفاظ دیوار برایمان روشن گردد.

حفاظ نرده دیوار

دانلود فایل لیست قیمت انواع نرده حفاظ - حفاظ درب کشویی آکاردئونی - حفاظ پنجره - نرده آهنی و درب حیاطی بروز شده در در زیر :


برای دریافت قیمت امروز هر کدام از محصولات کافیست بر روی آن در منو بالا کلیک نمایید .

خدمات کارخانه نرده حفاظ و درب آهن سازه

تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ لیلیوم - حفاظ نخل مرداب - حفاظ سر خم نیزه ای و ... ) - درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

انواع نرده حفاظ روی دیوار : سیم خاردار شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نیزه ای

انواع نرده حفاظ روی دیوار : حفاظ شاخ گوزنی - بوته ای - لیلیوم - نخل مرداب - نیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود .

انواع نرده آهنی برای پنجره بالکن و پله ها

انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره بالکن - ساده و فرفورژه

آهن سازه تولیدکننده انواع نرده حفاظ آهنی برای پنجره ها بالکن و راه پله همراه با نصب در تمام نقاط شرق غرب جنوب و شمال تهران

اردواز شیروانی سقف پلی کربنات

آردواز شیروانی آلاچیق سردری شیب دار آهن کشی پلی کربنات پیشانی ساختمان

آردواز پیشانی ساختمان چتر مناسبی در محافظت از انواع نماها (آجری، سنگی و…) بوده و سپری در مقابل نفوذ آب - ناشی از برف و باران - در نما حیاط و پنجره ها می‌باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی پشت در ضد سرقت آپارتمان فلزی

نصب درب آکاردئونی بر روی تمام مدل در آپارتمان می تواند موجب تضمین امنیت خانه شما گردد .

call us