خرید ساندویچ پانل دیوار و سقف

- تاریخ امروز

ساندویچ پانل ارزانترین مصالح ساختمانی است که با آن میتوان در اسرع وقت و بدون ملات، هر نوع سقف و دیواری را پیاده سازی کرد. کافیست پنل های سفارشی را تحویل بگیرید تا در عرض یک روز، ساختمان مورد نظر را پیاده سازی کنید. ساندویچ پنل از مصالح ساختمانی جدید است که به دلیل قیمت مقرون به صرفه، کیفیت ساخت، سهولت استفاده و سرعت ساخت بالای آن، بسیار محبوب شده است. خرید ساندویچ پانل، بهترین گزینه برای اجرای دقیق و سریع پروژه ها در مکان های متفاوت است.

ساندویچ پانل یک صفحه عایق انعطاف پذیر است که بین دو ورق قرار گرفته و به اصطلاح، ساندویچ شده است. این ورق ها میتوانند فلزی یا غیر فلزی باشند. اغلب از ورق های فلزی برای هر دو طرف عایق استفاده می شود. اما بنا به سفارش و یا کاربرد در مناطق خاص، از انواع دیگر ورق هم استفاده می گردد. فروش ساندویچ پانل های مختلف با انواع روکش پلاستیکی، پلی استر، کامپوزیت و کاغذ نسوز و در ضخامت های متفاوت، انجام می پذیرد.

ویژگی های ساندویچ پانل آن را در اتوماسیون، مدلسازی و مدیریت کاربردی کرده است. طرح و ساخت هماهنگ ساندویچ پانل برای تابلوسازی، قاب بندی، پوشش نما، پارتیشن بندی و عایق کاری بسیار کارآمد است. پانل های ساندویچ برای افزایش دقت ساخت و صرفه جویی در زمان اجرای پروژه استفاده میشوند. تمامی مراحل نصب و پیاده سازی این پنل ها با کمترین هزینه، بدون ملات و با حداقل مهارت نیروی انسانی قابل اجراست.


ساندویچ پانل سقفی

قیمت ساندویچ پنل های سقفی ساختمان

ساندویچ پانل ها بر اساس جایگاهی که در آن استفاده می شوند به سه دسته دیواری، سقفی و سردخانه ای تقسیم می شوند. پانل سقفی به صورت پنل های دو طرف ورق، یک طرف ورق یک طرف نایلون، یک طرف ورق یک طرف کاغذ نسوز و یک طرف ورق یک طرف فویل، تولید می شود. ورق رویه بالایی ساندویچ پانل سقفی که قسمت خارجی کار میباشد، به شکل سینوسی(کرکره ای)، طرح ذوزنقه ای، سفالی و شادولاین، تولید می گردد. لایه زیرین یا داخلی، صاف و یکدست ساخته می شود.

قیمت ساندویچ پانل سقفی برای پوشش سقف سوله در انبارها و سیلوها، سردخانه ثابت و سیار، کانتینر یخچالی و ساختمان های صنعتی بسیار مناسب است. پلی یورتان سخت، پشم سنگ، پشم شیشه و پلی استایرن از مواد عایق به کار رفته در پنل های سقفی هستند. برای عایق کاری با پلی یورتان، دو ماده اولیه توسط دستگاه مخصوص، در بین ورق ها تزریق می شوند. تزریق پلی یورتان در داخل فضای ساندویچ پنل، باعث بسته شدن تمامی منافذ و عایق شدن کامل پنل میشود. فشار دستگاه تزریق و انبساط فوم پلی یورتان، باعث نفوذ عایق به تمامی منافذ پنل شده و سطح را کاملا می پوشاند.

ساندویچ پنل سقفی  به طور استاندارد یک متر عرض مفید برای کار و 7 سانت لبه برای قفل شدن با پنل های کناری دارد. ساندویچ پانل سقفی در ضخامت های 3، 4، 5، 6، 8، 10، 12 و 20 سانتی متر و با قیمت های متفاوت تولید می شود. پانلهای با ضخامت کمتر از 8 سانتیمتر ارزانتر هستند و معمولا برای سقف سوله های انباری، پرورش گیاه و مرغداری ها به کار می روند. ضخامت های بالاتر از 6 سانت که گرانتر و سنگین تر هستند برای سقف سردخانه استفاده می شوند.


ساندویچ پنل آهن سازه
💎 کیفیت ساندویچ پنل بهترین برند های ساندویچ پنل ارائه می گردد
💲 قیمت ساندویچ پنل بر اساس برند و نوع درخواستی
⏳ زمان نصب نصب فوری بعد از ثبت تلفنی سفارش ساندویچ پانل سقفی شیب سوله و کارخانه
⏱ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 10 شب
⭐ مقدار اجرت کمترین اجرت خرید ساندویچ پانل دیوار و سقف
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش تلفنی و حضوری

قیمت ساندویچ پانل

قیمت ورق‌ رویه و زیره پنل ساندویچ

قیمت ساندویچ پانل ها به نوع ورق های رنگی رویه و زیره آن بستگی دارد. برخی از انواع ساندویچ پنل با دو طرف آلوزینک یا يك رو آلوزینک و يك رو گالوانیزه ساخته می شوند. انواع دیگر روکش به انتخاب مشتریان شامل دو طرف ورق آلومینیوم، دو طرف ورق گالوانیزه و یک طرف ورق و یک طرف کاغذ میباشد.  پنل پلی یورتان از بيرون يك رو ورق آلوزينگ و از داخل یک لایه فويل مسلح آلومينيومي دارد. رویه گالوانيزه از بيرون و رویه فويل از داخل، یک طرف ورق و یک طرف نایلون، از دیگر انواع  روکش ساندویچ پانل هستند.

ورق‌های رنگی رویه و زیره پنل ساندویچ علاوه بر تفاوت در جنس، با طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته می شوند. قیمت ورق آلومینیوم سه برابر ورق آلوزینک و گالوانیزه است. در حال حاضر میتوان 16 رنگ مختلف از ورق‌های رنگی رویه و زیره پنل ساندویچ را در بازار خریداری کرد. علاوه بر آن، در صورت سفارش به کارخانه، میتوان اشکال متنوع را روی روکش این پنل ها طراحی نمود.

اغلب ورق‌های رنگی رویه و زیره پنل ساندویچ از جنس ورق آلومینیوم، گالوانیزه و آلوزینک ساخته می شوند. ورق های فولادی رنگ شده هم در انواع کامپوزیت به کار می روند. ضخامت ورق به کار رفته در انواع پانل ساندویچ بین یک تا 6 میلیمتر می باشد که بر روی قیمت ساندویچ پانل اثر مستقیم دارد. هر چه ضخامت بالاتر باشد قیمت بالاتر می رود. ورق های پنل به صورت آجدار و صاف ساخته می شوند. انواع آجدار به صورت سینوسی و طرح سفال، فرم دار ذوزنقه ای، شیاردار و دامپا طراحی می گردد. ضخامت ورق های فلزی نباید کمتر از یک میلیمتر باشد و برای ورق های پلی کربنات، نایلون و چوب این ضخامت به حداقل 5 میلیمتر می رسد.


ساندویچ پانل سقفی و دیواری

مرکز فروش ساندویچ پانل

ساندویچ پانل برای طراحان معماری و سازه و همچنین برای سازندگان و نقشه بردارانی که می خواهند فرآیندها را خودکار کرده و در زمان و هزینه صرفه جویی کنند ایده آل است. نصب ساندویچ پانل در نما، سقف و روکش ساختمان های صنعتی و ساختمان های چند طبقه تجاری متداول میباشد. استفاده از ساندویچ پانل به عنوان نمای کامپوزیت ساختمان علاوه بر زیبایی، به عنوان عایق صوتی، حرارتی و رطوبتی عمل خواهد کرد. در این مرکز فروش، انواع پنل ها در ضخامت های مختلف برای مناطق مختلف عرضه می شوند. پنل های با ضخامت 10 سانت و بالاتر در هر شرایط آب و هوایی جوابگوی نیازهای مشتریان هستند.

تامین مصالح و پیاده سازی غرفه های فروشگاهی، تقسیم بندی منظم و قابل تنظیم فضا، تخمین درست هزینه از خدمات این مرکز فروش ساندویچ پانل است.  فروش انواع پنل به عنوان دیوار پیش ساخته در اجرای سریع پروژه های اتاق سازی، یخچال سازی و انبار سازی به شما کمک می کند. خواص ضد حشره و ضد کپک بودن ساندویچ پانل، این مصالح ساختمانی را به یکی از سالم ترین و سریع ترین ابزارهای پیاده سازی اتاقک و کیوسک بهداشتی تبدیل کرده است.

مرکز فروش ساندویچ پانل، حمل و نقل و نصب پنل بر روی انواع سازه های فلزی و بتنی ساختمانی را بر عهده  میگیرد. با استفاده از این مصالح سبک میتوانید سبک سازی واحدهای تجاری و مسکونی را به سرعت انجام دهید. به دلیل طراحی و ساخت دقیق قطعات پنل، مونتاژ پنل ها در محل پروژه بسیار کارآمد بوده و هزینه و تلفات کمی دارد. روکش و نمای ساختمان با استفاده از پنل های دیواری می تواند سرعت اجرای پروژه را بسیار بالا ببرد. کاهش قابل توجه کار، کاهش هزینه 30 تا 50 درصدی، طراحی شیک و ساده از دیگر مزایای استفاده از خدمات شرکت نصب ساندویچ پانل است.


نکات مهم در خرید ساندویچ پانل

مزایای ساندویچ پانل

قطعه بندی بودن پنل های ساندویچ، حمل و نقل آن را آسان کرده است. ساندویچ پانل در برابر رشد گیاهان و قارچ ها مقاوم است و ضریب هدایت حرارتی پایینی دارد. در برابر گرما، سرما، صوت و رطوبت عایق است.

به دلیل استفاده از پیچ و قفل شدن لبه ها با اورلپ در نصب و پیاده سازی ساندویچ پانل، سازه های آن در برابر باد مستحکم هستند. وزن سبک و چگالی پایین دیوارها و سقف های پنلی، ساختمان را در برابر رانش زمین و زلزله ایمن می کند. استفاده از رنگ و ورق های گالوانیزه روکش دار و آلوزینک، پنل ها را در برابر نفوذ و اثرگذاری مواد شیمیایی مقاوم کرده است.

نصب و راه اندازی غرفه ها و کیوسک های سیار و ثابت را میتوان روی ساده ترین زیرساخت ها انجام داد. عدم نیاز به زیرسازی و ملات برای نصب و راه اندازی پروژه های پنل ساندویچ، آن را به یکی از سریع ترین روش های ساختمان سازی تبدیل کرده است. قیمت ساندویچ پانل در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی بسیار مقرون به صرفه است. میتوان با کمترین هزینه بیشترین فضا را پیاده سازی و اجرا کرد.

 طراحی ساندویچ پانل متنوع است و به دلیل انعطاف پذیری آن میتوان در ساخت انواع سازه های منحنی و شیبدار از آن استفاده کرد. قابلیت بازیافت انواع پنل ساندویچی یکی از مزایای این مصالح ساختمانی است. سهولت در نصب و راه اندازی پنل های ساندویچ، نیاز به کارگر ماهر و هزینه های نصب را کاهش می دهد. وزن کم ساندویچ پانل باعث کاهش وزن کلی سازه می شود. وجود انواع روکش برای پنل، آن را برای استفاده در تمامی اقلیم ها سازگار کرده است.


ساندویچ پانل چیست؟

مرکز خرید پانل‌های دیواری

پانل‌های دیواری از دو لایه ورق مسطح با مغزی فوم پلی یورتان، پشم شیشه، پشم سنگ، پلی استر یا xps ساخته شده است. پانل ساندویچ دیواری جهت پوشش دیوار نما، پارتیشن بندی فضا، ساخت انواع محفظه و اتاقک به کار میرود. در این مرکز خرید، پانل‌های دیواری در طرح، ابعاد و ضخامت های مختلف به صورت مستقیم از تولید به بازار عرضه می شود. در مرکز خرید ساندویچ پانل دیواری انواع پنل ساخته شده با ورق گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم ارائه می شود.

ورق آلوزینک مانند آلومینیوم خاصیت ضد زنگ دارد. اما مقاومت آن در برابر فشار، نسبت به آلومینیوم بیشتر است. ورق آلوزینک خوردگی بسیار پایین و قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به آلومینیوم دارد و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. در این مرکز فروش ساندويچ پانل ساخته شده با آلوزینک براي ديوارها و پارتيشن هاي داخلي با ضخامت 4 الي 6 سانتيمتر به فروش می رسد. قیمت پانل‌های دیواری دو رو ورق آلوزينک به صورت دو رو گالوانيزه و يا يك رو آلوزينگ از بيرون و يك رو گالوانيزه از داخل، یکسان است.

خرید ساندویچ پانل های دیواری میتواند هزینه پروژه را تا حد مطلوبي کاهش دهد . در انواع خاص و گران قیمت پنل از یک هسته لانه زنبوری پلی پروپیلن و انواع رویه استفاده میشود. این ساندویچ پانل می تواند به عنوان پارتیشن یا بلوک ساختمانی برای دکوراسیون و مبلمان داخلی استفاده شود. قیمت پانل‌های دیواری برای پارتیشن بندی، مبلمان، میز کار، وسایل نقلیه مسافربری، طراحی دکور رویدادها یا حتی مصارف مختلف صنعتی مناسب است. قابلیت ضد حریق، استحکام و سرعت نصب بالای این قطعات همراه با تنوع ابعاد و ضخامت، از مزایای پنل های زنبوری است.


مشخصات فنی و ضخامت ساندویچ پانل

سفارش خرید ساندویچ پانل سردخانه‌ای

انواع ساندویچ پانل سردخانه‌ای با ضخامت 10 تا 20 سانت و مغز پلی یورتان فروخته می شود. این پنل ها از رویه دو طرفه ورق گالوانیزه، آلوزینک، آلومینیوم و کامپوزیت استفاده می کنند. ضخامت ورق بر قیمت خرید ساندویچ پانل سردخانه‌ای اثر گذار است. ضخامت حداقل یک و حداکثر 6 میلیمتر می باشد. افزایش ضخامت ورق و جنس مغزی پنل، قیمت ساندویچ پانل سردخانه‌ای را به نسبت سایر پنل ها بالاتر برده است. کاهش هزینه های مصرف برق در سردخانه، هزینه های اضافی بابت خرید این پنل ساندویچ ها را جبران خواهد کرد.

مرکز خرید ساندویچ پانل با توجه به نیاز پروژه مورد نظر شما ضخامت و رویه های پانل سردخانه ای را پیشنهاد خواهد کرد. بهتر است سردخانه داران قبل از اجرای پروژه خود برای سفارش طراحی و ساخت ساندویچ پانل سردخانه‌ای با کارشناسان مشورت کنند. با ساخت سفارشی پنل برای مناطق مختلف، اندازه های پنل با توجه به وضعیت پروژه برش خواهند خورد و تلفات پنل به حداقل خواهد رسید. خرید ساندویچ پانل سردخانه‌ای با ضخامت 20 سانت می تواند جوابگوی تمامی نیازهای انبارداران و سردخانه داران باشد.

شرکت طراحی و نصب سازه های ساندویچ پانل امکان سفارشی سازی رویه و مغزی پانل های دیواری و سقفی را فراهم کرده است. شرکت های ساخت کانتینر و سردخانه سیار و ثابت می توانند انواع روکش پنل را سفارش دهند. تعیین ضخامت پنل ها میتواند سفارشی باشد. استاندارد موجود بین 8، 10، 12، 15 و 20 سانت است. تنوع اندازه های موجود در این استاندارد، تمامی سفارشات مشتریان را به راحتی پاسخ میدهد.


تولید و فروش ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دیواری با پشم سنگ و پشم شیشه

مرکز خرید ساندویچ پانل کلین روم

ساخت محیط های آزمایشگاهی و استریل که از ورود هر گونه گرد و غبار پیشگیری می کند یکی از چالش های قرن اخیر بوده است. ساندویچ پانل کلین روم یکی از انواع پنل سفارشی سازی شده است که به این نیاز دنیای مدرن به خوبی پاسخ داده است. این اتاق های تمیز می توانند ورود و خروج ذرات با قطر پنج صدم میکرون را کنترل کنند. ساندویچ پانل کلین روم برای ساخت انواع کلین روم در صنایع داروسازی، صنایع هوایی، پزشکی و الکترونیک استفاده می شود.

با توجه به حساسیت کاربری کلین روم، در این مرکز خرید ساندویچ پانل کلین روم انواع پنل سفارشی طراحی، ساخته و اجرا می شوند. این پنل ها برای ساخت اتاق های آزمایشگاهی میکروب شناسی، تولید آنتی بیوتیک، پر کردن آمپول و تولید دارو خریداری میشوند. ساخت انواع اتاق احیا ICU، اتاق نوزادان و بیماریهای خاص و اتاق جراحی با خرید ساندویچ پانل کلین روم از مراکز معتبر ممکن خواهد بود.

نصب ساندویچ پانل کلین روم برای پروژه های حساس صنعت هوایی و برای بخش های هواپیمایی، سیستم های ناوبری، اورهال قطعات حساس انجام می پذیرد. در صنایع الکترونیک و هایتک برای ساخت ابزارهای اندازه گیری دقیق، ساعت، راکت، ژیروسکوپ، بلبرینگ، لیزر و اپتیک از ساندویچ پانل کلین روم استفاده میشود.


قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

شرکت نصب ساندویچ پانل

شرکت طراحی و نصب سازه های ساندویچ پانل با استفاده از تجربه ی خود بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می کند. کافیست کار را به کاردان بسپارید تا با داشتن حداکثر سرعت و دقت، کمترین هزینه را برای راه اندازی پروژه مصرف کنید. به نکات نصب ساندویچ پانل دقت کنید و از شرکت نصاب ساندویچ پانل هم بخواهید که آنها را مد نظر قرار دهند.

این شرکت نصب ساندویچ پانل با اجرای درست اورلپ گام های ذوزنقه ای، برای پیشگیری از نفوذ آب به داخل سازه اقدام می کند. علاوه بر اورلپ کردن لبه های پنل روی یکدیگر، آب بندی در محل اتصال لبه ها نیز انجام میشود. با توجه به امکان تبادل حرارت در محل اتصال به چسباندن پانل در محل درز توجه کرده ایم. برای چسباندن اورلپ ها از چسب سیلیکون و نوار چسب استفاده می کنیم.

کارشناسان ما در نصب ساندویچ پانل سقفی به محل قرارگیری فلاشینگ و آبرو برای خروج آب باران و هدایت آن توجه دارند. فلاشینگ را کنار سقف نصب کرده و از آب بندی کامل سقف اطمینان حاصل می کنند. رنگ های متنوعی مانند طیف قرمز، آبی، سفید و زرد برای ساندویچ پانل سقفی استفاده می شود. ضخامت های مختلف ساندویچ پانل سقفی و دیواری را در نظر گرفته و برای نصب از پیچ و یراق آلات متناسب با ضخامت صفحات بهره گرفته ایم.


ورق سقفی رنگی ساندویچ پنل

تفاوت ساندویچ پانل سقفی و دیواری

عایق کاری نصب سازه های پنلی

این مرکز فروش از واشر به همراه محکم کردن پیچ و مهره ها برای آببندی و عایق کاری سقف و دیوارهای خارجی کمک می گیرد. استفاده متناوب از ساندویچ پانل نر و مادگی برای سقف لازمه ی نصب و اجرای درست یک سقف محکم و بدون نشتی است. کارشناسان خبره این شرکت نصب ساندویچ پنل مکان قرارگیری نر و ماده را رعایت کرده و لبه ها را به درستی در هم قفل می کنند.

برای نصب درست پنل ها به فاصله های بین ستون ها و مختصات نهایی سطح کار دقت میشود. عرض نهایی و ارتفاع پانل ها را در نظر گرفته و از پیچ و مهره و واشر برای اتصالات استفاده می نمایند. در تمامی مراحل کار به درستی عملیات چسب کاری و آب بندی را انجام میدهم. برای نصب بهینه پنل های ساندویچ، عرض  1.16 سانتی متر، طول 10 متر و ضخامت بین 4 تا 16 سانتی متر را  توصیه می کنیم.

سفارش و خرید مستقیم ساندویچ پانل از کارخانه میتواند خیال شما را از بابت تهیه محصولات اصلی و با کیفیت راحت کند. ضمن اینکه قیمت ساندویچ پنل را در مقایسه با خرید از نمایندگان و توزیع کنندگان به شدت کاهش می دهد.


محصولات برقی آهن سازه

کرکره برقی

کرکره برقی پارکینگ و مغازه

کرکره برقی بعنوان درب ورودی و درب دوم پارکینگ و مغازه و موارد دیگر بسیار کارآمد می باشد.

جک درب پارکینگ

جک درب برقی پارکینگ

جک برقی جهت سهولت باز و بسته شدن درب پارکینگ می باشد.

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگی جهت تردد عبور خودرو بسیار کارآمد می باشد.

ساندویچ پنل

ساندویچ پنل و منازل

نصب ساندویچ پنل می تواند موجب تضمین امنیت خانه و محل کار شما گردد .

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آهن سازه

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09126788378 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا